0
Sprawdź!

Powojniki

Powojniki (znane również pod nazwą clematisy) to pnącza ozdobne uprawiane ze względu na dużą wartość dekoracyjną. Wspaniale i obficie kwitną, rozrastają się w szybkim tempie i nie wymagają szczególnej pielęgnacji. Nadają się do uprawy zarówno w ogrodzie, jak i w donicach na balkonach i tarasach. Bogatwo odmian wśród naszych sadzonek powojników zapewnia swobodę w komponowaniu swojego kolorowego zakątka.

Powojnik (clematis) 'Dr Ruppel' C2

Bardzo dekoracyjne pnącze o dwukolorowych kwiatach. Rośnie silnie, osiągając około 2-3 m wysokości. Kwiaty intensywnie różowe, z lekko jaśniejs..

16,90 zł

Powojnik (clematis) 'Multi Blue' C2

Powojnik ‘Multi Blue’ to popularne i niezwykle dekoracyjne pnącze o pełnych kwiatach, kwitnący obficie. Rośnie umiarkowanie szybko, osiągając okoł..

16,90 zł

Nowy
Powojnik (clematis) 'Snow Queen' C2

Powojnik ‘Snow Queen’ to cenna i efektowna odmiana wywodząca się z Nowej Zelandii. Pokrojem i kwiatami podobna do polskiej odmiany ‘Jan Paweł II’...

16,90 zł

Powojnik (clematis) 'Solidarność' C2

Bardzo ciekawa polska odmiana powojnika. Zwarte pnącze, rosnące umiarkowanie szybko, osiągające wysokość około 1,5 m. Jego walory zostały docenion..

17,90 zł

Nowy
Powojnik (clematis) 'Sylvia Denny' C2

Powojnik ‘Sylvia Denny’ to ciekawa odmiana o czystobiałych kwiatach. Rośnie umiarkowanie szybko, osiągając około 2-3 m wysokości. Kwiaty półpeł..

16,90 zł

Powojnik (clematis) 'Sympatia' C2

Piękna polska odmiana o umiarkowanej sile wyrostu. charakteryzująca się różowoliliowymi, gwieździstymi kwiatami oraz zielonymi, matowymi liśćmi. K..

16,90 zł

Powojnik (clematis) 'The President' C2

Powojnik ‘The President’ to pnącze ozdobne o dużych kwiatach, kwitnący obficie. Rośnie umiarkowanie szybko, osiągając około 2,5 m wysokości. Kw..

17,90 zł

Wyświetlono: 1 do 7 z 7 (1 stron)