Zamówienia telefoniczne oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł

Preparaty do roślin

Hydrożel - magazynujący wodę 250g

HYDROŻEL to preparat o strukturze drobnych kryształków, które w połączeniu z wodą absorbują ją, tworząc galaretowatą substancję. Fenomenalne właściwoś..

14,50 zł

Nabłyszczacz do liści w sprayu

Nabłyszczacz do liści w aerozolu nadaje liściom połysk i zdrowy wygląd, usuwa plamy i osady z liści, a także przeciwdziała osadzaniu się kurzu, zaleca..

13,50 zł

nawóz przeciwko chlorozie Ferrum Flor - Agrecol 250ml

Płynny nawóz mineralny w postaci żelu, do rozpuszczania w wodzie. Przeznaczony do wszelkich gatunków roślin z objawami chlorozy. Zastosowanie Ferrum F..

8,50 zł

Oczyszczacz do oczek wodnych BI-SEPTIK 100g

Preparat bakteryjny BI-SEPTIK oczyszczacz do oczek wodnych to mieszanka bezpiecznych, niepatogennych, pożytecznych bakterii oraz enzymów, służących do..

25,00 zł

Preparat do regeneracji roślin - AGRECOL 500ml

Płynny preparat do stosowania bezpośrednio na liście roślin. Poprawia estetykę liści, zmniejsza osadzanie się kurzu i daje efekt nawilżenia. Preparat ..

16,50 zł

Preparat ułatwiający zawiązywanie owoców - Pylicol 10ml

Preparat do dolistnego dokarmiania pomidorów, papryki, oberżyny, truskawek, pożeczek i malin. Skład produktu jest skomponowany tak, aby zapewnić wszys..

9,00 zł

Preparat wabiący pszczoły - Wabicol 10ml

Preparat pochodzenia roślinnego, który zwabia pszczoły i inne owady zapylające. Stosowany w okresie kwitnienia w sadach, uprawach warzywnych i rolnicz..

9,00 zł

Regenerator do roślin - Florovit 250ml

Florovit regenerator jest szczególnie polecany w takich sytuacjach jak: przesadzanie; powolny wzrost; mizerny wygląd słabe kwitnienie mało intensywne ..

9,99 zł

Zestaw do pielęgnacji storczyków 4w1 - Agrecol

Zestaw stworzony dla kompleksowej pielęgnacji storczyków. Z powodzeniem można go stosować u wszelkich gatunków i rodzajów storczyków, a w szczególnośc..

21,99 zł

Wyświetlono: 1 do 9 z 9 (1 stron)