Zamówienia telefoniczne oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł

Pozostałe liściaste

Aktinidia ostrolistna Issai MINIATUROWE KIWI

Sadzonki Aktinidii ostrolistnej "Issai", miniaturowego kiwi, mrozoodpornego. Idealne na przetwory i jako lekarstwo na różne dolegliwości. Oferujemy be..

10,50 zł

Barbula Heavenly Blue

Bardzo dekoracyjny krzew o kulistym pokroju, dorastający do około 1 m wysokości. Liście owalno-lancetowate, szaro-zielone, ząbkowane z aromatycznym za..

11,99 zł

Bluszcz wyprostowany Erecta

Rzadko spotykana odmiana bluszczu, rosnąca prosto do góry - nie pnąca. Sprzedaż online prosto z naszej szkółki jest całkowicie bezpieczna. Zapraszamy..

15,00 zł

Dereń biały Elegantissima

Bardzo ciekawy akcent kolorystyczny w naszym ogrodzie, zarówno latem, gdy barwne liście zdobią krzew, jak i zimą, gdy jaskrawoczerwone pędy pięknie ko..

17,00 zł

Enkiant dzwonkowaty

Cenny krzew o wolnym tempie wzrostu i gęstym, nieregularnym pokroju. Dekoracyjny zarówno z przebarwiających się jesienią liści, jak i drobnych, dzwonk..

17,00 zł

Forsycja pośrednia Goldzauber

Odmiana dorastająca do 3 m wysokości po 10 latach. Ma intensywnie żółte kwiaty, które niezwykle efektownie prezentują się w otoczeniu kontrastujących ..

15,00 zł

Fotergilla większa

Fotergilla większa to efektowny krzew o białych, kulistych kwiatach pachnących miodem. Sprzedaż online z naszego sklepu, rośliny wysyłamy prosto ze s..

12,99 zł

Kielichowiec wonny

Oryginalny krzew o dużych walorach dekoracyjnych w czasie kwitnienia. Rośnie jako krzew o gęstym ulistnieniu, osiągając wysokość około 1,5 m. Liście d..

13,00 zł

Ostrokrzew Argentea Marginata

Zimozielony krzew o dekoracyjnych liściach, dorastający do około 2 m wysokości. Liście o kolczastych brzegach, skórzaste, ciemnozielone z kremowym brz..

11,00 zł

Ostrokrzew Meservy Blue Prince

Zimozielony krzew, o stożkowatym pokroju, dorastający do około 2-3 m wysokości i 2 m szerokości. Liście duże, błyszczące, ciemnozielone o kolczastych ..

10,50 zł

Pęcherznica Luteus

Krzew szybkorosnący, osiągający około 2,5 m wysokości oraz podobną szerokość. Główną ozdobą są intensywnie żółte, trójklapowe liście, gęsto ułożone na..

11,50 zł

Perukowiec podolski Golden Spirit ®

Jedna z najbardziej cenionych odmian perukowca o złocisto-żółtych liściach, ozdobna przez cały rok. Rośnie jako krzew, osiągając około 2,5 m wysokości..

21,00 zł

Perukowiec podolski Royal Purple

Jedna z najlepszych i najpopularniejszych odmian perukowca. Niesamowicie dekoracyjny krzew, stanowiący ozdobę ogrodu przez cały rok. Wiosną ozdobny gł..

12,00 zł

Perukowiec podolski Young Lady ®

Jedna z najbardziej efektownych odmian perukowca o żywozielonych liściach, ozdobna przez cały rok. Rośnie jako krzew, osiągając około 2 m wysokości i ..

15,99 zł

Pięknotka Bodinera Profusion

Krzew rosnący umiarkowanie silnie, o wyjątkowo dekoracyjnych owocach. Pochodzi z Chin. W naszym klimacie dorasta do wysokości około 2-3 m. Liście ziel..

15,99 zł

Pieris Little Heath

Młode wiosenne przyrosty mają intensywnie różowy kolor, a następnie zmieniają barwę na zieloną z białym brzegiem. Kwiaty są białe, zebrane w wiechowat..

11,00 zł

Runianka japońska Green Carpet

Wiecznie zielony krzew, o pędach ścielących się po ziemi i delikatnych, soczyście zielonych, błyszczących liściach. Rośnie powoli, rozrastając się na ..

9,00 zł

Żarnowiec Apricot Gem

Popularna w zachodniej Europie odmiana żarnowca o efektownych, dwukolorowych kwiatach. Rośnie jako krzew o wyprostowanym pokroju i miotlastych pędach,..

9,00 zł

Żarnowiec Lena

Odmiana o rozłożystym pokroju i długich, miotlastych pędach. Osiąga około 1,5 m wysokości. Liście drobne jasnozielone. Kwiaty dwukolorowe, ciemnożółte..

9,99 zł

Żarnowiec Luna

Krzew o miotlastym pokroju, osiągający około 1,5 m wysokości. Pędy sztywne, mocno rozgałęzione, wzniesione do góry, liście jasnozielone, drobne. W kwi..

9,00 zł

Żarnowiec Roter Favorit

Szybkorosnący krzew o pokroju miotlastym. Inna używana nazwa to szczodrzeniec. Dorasta do ok. 1,5 - 2 m wysokości. Pędy ciemnozielone o wąskich, lance..

9,00 zł

Żylistek Strawberry Fields

Nowa, piękna odmiana o wyprostowanych pędach, które będąc starsze stają się bardziej łukowate i opadające. Dorasta do 1,5 metra wysokości. Ma średniej..

15,99 zł

Złotlin japoński Pleniflora

Rozłożysty, silnie rosnący krzew pochodzący ze Wschodniej Azji. Pokrój wyprostowany, pędy długie, zielone i gładkie, bardzo dekoracyjne w zimie. Kwitn..

15,99 zł

Wyświetlono: 1 do 23 z 23 (1 stron)