Zamówienia tel. oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł

Artykuły

Cięcie hortensji bukietowych

Autor: Bartosz Opublikowany: 02.03.2022 Przeczytany: 46574 Komentarze 0
Cięcie hortensji bukietowych

To już drugi artykuł na naszym blogu dotyczący przycinania hortensji. Tym razem jednak skupimy się tylko i wyłącznie na hortensjach bukietowych (hydrangea paniculata), które chyba każdy ma w swoim ogrodzie. Choć cięcie dla niektórych może wydawać się zabiegiem mocno skomplikowanym to mam nadzieję, że ten krótki artykuł rozwieje wszystkie wątpliwości i pytania dotyczące tego zabiegu.

Czytaj więcej

Wertykulacja trawnika - jak zrobić to dobrze

Autor: Bartosz Opublikowany: 17.02.2022 Przeczytany: 2883 Komentarze 0
Wertykulacja trawnika - jak zrobić to dobrze

Trawnik po zimie wymaga odpowiedniej pielęgnacji, dzięki której trawa odzyska wigor i zdrowy wygląd. Wertykulacja to pierwszy zabieg, który obowiązkowo powinno wykonywać się każdego roku. Poniżej kilka przydatnych informacji jak zrobić to dobrze.

Czytaj więcej

Top 10 odmian borówki amerykańskiej

Autor: Bartosz Opublikowany: 17.02.2022 Przeczytany: 47497 Komentarze 0
Top 10 odmian borówki amerykańskiej

Borówka amerykańska to jedna z najpopularniejszym roślin owocowych w ostatnim czasie. Trudno się temu dziwić, ponieważ oprócz walorów smakowych, borówki mają ogromną wartość odżywczą oraz dietetyczną. Dlatego postanowiliśmy przygotować nasze TOP 10 najlepszych odmian borówki amerykańskiej, które warto posadzić w ogrodzie. Kolejność odmian borówek w artykule jest przypadkowa.

Czytaj więcej

TOP 5 najciekawszych odmian powojników

Autor: Bartosz Opublikowany: 17.02.2022 Przeczytany: 14157 Komentarze 0
TOP 5 najciekawszych odmian powojników

Powojniki to jedne z najpiękniejszych pnączy, które możemy posadzić w ogrodzie. Mnogość odmian, rodzajów kwiatów oraz barw sprawia, że klematisy każdego roku zyskują coraz większą popularność. W tym artykule chcemy pokazać 5 odmian, które według nas są najciekawsze. Zapraszamy do lektury!

Czytaj więcej

Co robić, gdy tuja usycha w środku?

Autor: Bartosz Opublikowany: 17.02.2022 Przeczytany: 32361 Komentarze 0
Co robić, gdy tuja usycha w środku?

Bardzo często nasi klienci mają „problem” z tujami. Chodzi o zasychanie pędów w środku krzewu. W tym artykule postaramy się dogłębnie wyjaśnić temat i przy okazji pokażemy jakie są przyczyny zasychania żywotników.

Czytaj więcej

Wyświetlono: 1 do 5 z 26 (6 stron)