Zamówienia tel. oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł

Nawozy jednoskładnikowe

Nawóz jednoskłądnikowy to preparat, który w swoim składzie zawiera tylko jedną konkretną substancję. Stosuje się je w celu podwyższenia poziomu konkretnej substancji w glebie, aby uzyskać określony efekt. Głównymi składnikami nawozów jednoskładnikowych są azot, potas oraz fosfor.

 

 

Mocznik FLORMIX 1,5kg

Uniwersalny nawóz azotowy do stosowania pod wszystkie uprawy. Można go stosować przedsiewnie i pogłównie oraz dolistnie w roztworze wodnym o stężeniu ..

9,50 zł

Nawóz wapniowy dolistny CALIO Agrecol 20ml

Calio to dolistny nawóz wapniowy. Nawóz przeznaczony jest do wszystkich upraw warzyw, owoców, a także roślin ozdobnych, które wymagają dostarczenia wa..

12,00 zł

Nawóz zakwaszający BIOPON 1kg

Specjalistyczny środek przeznaczony do poprawy właściwości podłoża roślin kwasolubnych takich jak rododendrony i iglaki. Długotrwale zakwasza glebę po..

11,50 zł

Nawóz zakwaszający FLORMIX 1kg

Nawóz zakwaszający Flormix przeznaczony do nawożenia i zakwaszania gleby w uprawach wszelkiego rodzaju roślin kwaśnolubnych takich jak: różanecznik (r..

10,80 zł

Preparat do malowania drzewek HANTUS Agrecol 250ml

Hantus to preparat do malowania pni i pędów drzew w okresie jesienno – zimowym. Hantus zapewnia podwójną ochronę roślin. Zabezpiecza przed rozmarzanie..

19,00 zł

Saletra amonowa FLORMIX 2kg

Uniwersalny nawóz granulowany uzupełniający niedobory azotu i magnezu. Rośliny w fazie intensywnego wzrostu często charakteryzują się niedoborem tych ..

10,50 zł

Saletra wapniowa FLORMIX 2kg

Uniwersalny nawóz granulowany przeznaczony do nawożenia roślin ozdobnych, kwiatów, warzyw, roślin owocowych, a także upraw szklarniowych, gruntowych, ..

10,80 zł

Saletrzak FLORMIX 2kg

Uniwersalny nawóz azotowy stosowany pod wszystkie uprawy ogrodnicze. Uzupełnia niedobory azotu i magnezu, występujące podczas intensywnego wzrostu roś..

9,50 zł

Siarczan amonu FLORMIX 2kg

Nawóz azotowy o właściwościach zakwaszających. Do stosowania pod wszystkie uprawy, zwłaszcza pod wymagające odczynu kwaśnego. Idealnie sprawdzi się dl..

8,50 zł

Siarczan magnezu FLORMIX 2kg

Uniwersalny nawóz rozpuszczalny w wodzie, z wysoką zawartością magnezu i siarki, przeznaczony do nawożenia dolistnego wszystkich typów roślin. Uzupełn..

10,00 zł

Siarczan potasu FLORMIX 2kg

Nawóz naturalny przeznaczony dla roślin z niedoborem potasu - krzewów i drzew ozdobnych, roślin owocowych, jagodowych oraz trawników. Szybko ulega roz..

14,50 zł

Sól potasowa FLORMIX 2kg

..

11,90 zł

Superfosfat wzbogacony FLORMIX 2kg

Uniwersalny nawóz fosforowy do stosowania na wszystkie rodzaje gleb i pod wszystkie rośliny uprawne. Nawóz przedsiewny do stosowania zarówno jesienią ..

8,99 zł

Wapno do bielenia drzew FLORMIX 2kg

Wapno ogrodnicze Flormix doskonałe do bielenia drzew i krzewów. Stosowane również jako nawóz do odkwaszania gleby w ogrodzie. Jest to najbardziej rozp..

7,50 zł

Wyświetlono: 1 do 14 z 14 (1 stron)