Zamówienia telefoniczne oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł

Podłoża ogrodnicze

Podłoża w uprawie roślin są jednym z najważniejszych czynników. Dzięki dobraniu odpowiedniej mieszanki jesteśmy w stanie wpłynąć na rozwój i stan naszych drzew i krzewów ozdobnych. Rośliny mają różne wymagania glebowe. Hortensje, azalie, borówki amerykańskie, rododendrony, czy wrzosy będą wymagały ziemi do roślin kwasolubnych. W przypadku krzewów iglastych wystarczy zwykła ziemia do iglaków. Reszta roślin świetnie odnajdzie się w podłożu uniwersalnym. Posadzenie kwiatów jednorocznych lub dwuletnich w specjalnie przygotowanej do tego mieszance podłoża np.: ziemi do pelargonii, ziemi kwiatowej, sprawi że będą one bujnie rosły i obficie kwitły. 

W naszym zielonym zakątku sprawdzi się również torf ogrodniczy. Tutaj mamy wybór pomiędzy torfem odkwaszonym, a torfem kwaśnym. Ten drugi jest znacznie częściej wykorzystywany ze względu na swoje właściwości zakwaszające. Świetnie sprawdzi się pod rośliny wrzosowate, które do optymalnego wzrostu potrzebują właśnie kwaśnego podłoża.

Szeroki wybór podłoży ogrodniczych sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Nowy Podłoże do storczyków 0,65L + doniczka

Podłoże przeznaczone do uprawy wszystkich roślin z rodziny storczykowatych. Gotowe do użycia, bogate w próchnicę, zapewnia optymalne warunki do wzrost..

5,99 zł

Nowy Podłoże do storczyków 1,1L + doniczka

Podłoże przeznaczone do uprawy wszystkich roślin z rodziny storczykowatych. Gotowe do użycia, bogate w próchnicę, zapewnia optymalne warunki do wzrost..

6,99 zł

Nowy Substrat uniwersalny do roślin ozdobnych i warzyw 80L

Substrat torfowy uniwersalny jest odpowiednio przygotowaną mieszanką torfów oraz specjalistycznego nawozu zawierającego komplet podstawowych składnikó..

24,99 zł

Nowy Torf kwaśny

Torf ogrodniczy odkwaszony jest produktem całkowicie naturalnym. Jest niezastąpiony w zastosowaniach profesjonalnych oraz w ogrodnictwie hobbystycznym..

6,50 zł

Nowy Torf odkwaszony 80L

Torf ogrodniczy odkwaszony jest produktem całkowicie naturalnym. Jest niezastąpiony w zastosowaniach profesjonalnych oraz w ogrodnictwie hobbystycznym..

22,99 zł

Nowy Ziemia do iglaków

Ziemia do iglaków jest gotowym do użycia podłożem wzbogaconym cennymi mikroelementami. Ziemia do iglaków charakteryzuje się odpowiednią strukturą poma..

6,99 zł

Nowy Ziemia do kwiatów balkonowych i ogrodowych 50L

Ziemia kwiatowa to doskonałe podłoże do uprawy kwiatów balkonowych i ogrodowych. Jest skomponowana na bazie mieszanki torfów oraz specjalistycznego na..

19,99 zł

Nowy Ziemia do pelargonii 50L

Gotowe do użycia podłoże do pelargonii jest skomponowane na bazie mieszanki torfów oraz specjalistycznego nawozu, zawierającego komplet niezbędnych ro..

19,90 zł

Nowy Ziemia do roślin kwasolubnych 50L

Podłoże do roślin kwaśnolubnych jest gotowym do użycia podłożem skomponowanym na bazie mieszanki torfów oraz specjalistycznego nawozu zawierającego ko..

15,99 zł

Nowy Ziemia do siewu i pikowania

Ziemia do siewu i pikowania roślin warzywnych i ozdobnych jest przeznaczona do przygotowania i uprawy rozsad przed wysadzeniem ich na miejsce stałe. S..

8,90 zł

Nowy Ziemia uniwersalna

Ziemia uniwersalna do kwiatów i warzyw jest gotowym do użycia podłożem wzbogaconym cennymi mikroelementami. Jest żyzna i jest bogata w próchnicę, char..

3,50 zł

Wyświetlono: 1 do 11 z 11 (1 stron)