Zamówienia telefoniczne oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł

Podłoże do storczyków 1,1L + doniczka

http://www.flower-garden.pl/planta produkt polski

  • 7,50 zł  brutto

  • Netto: 6,94 zł


komplet składników odżywczych

Zestaw do storczyków: podłoże + doniczka

Podłoże przeznaczone do uprawy wszystkich roślin z rodziny storczykowatych. Gotowe do użycia, bogate w próchnicę, zapewnia optymalne warunki do wzrostu i zdrowego rozwoju kwiatów. Formuła 3 składników: kora sosnowa, keramzyt, torf wysoki. W zestawie doniczka, która cechuje się dużą przezroczystością ścianek gwarantującą optymalny rozwój systemu korzeniowego. Specjalnie ukształtowane dno optymalizuje warunki powietrzno-wodne. Doniczka jest dostosowana do stabilnego zainstalowania podpory wspierającej roślinę.

Eksperci zalecają wymianę podłoża storczyków co 2 lata.

Średnica doniczki: 14,7 cm
Wysokość doniczki: 12,5 cm
Objętość podłoża:

1,1 L

Odczyn pH: w H2O: 5,0 - 6,0
Postać: stała, sypka

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra
Captcha

Produkty powiązane

Mogą Ci się przydać

Krzewy ozdobne i owocowe

Sadzonki krzewów ozdobnych, owocowych, sadzonki borówki, krzewy na żywopłot, hortensje bukietowe, berberysy, tuje na szpalery, jałowce płożące to tylko część asortymentu.

Zobacz więcej

Nawozy wieloskładnikowe

Nawozy mineralne w formie posypowej lub płynnej do każdego rodzaju roślin ozdobnych, owocowych oraz warzyw. Nawozy BIO organiczne na bazie obornika kurzego i bydlęcego.

Zobacz więcej

Podłoża do roślin

Specjalistyczne podłoża ogrodnicze, czyli tzw. ziemia ogrodowa to ważny element uprawy roślin. Odpowiednie podłoże zapewnia optymalne warunki do rozwoju roślin. W ofercie podłoża zarówno podłoża specjalistyczne jak i uniwersalne.

Zobacz więcej

Trawnik z nasion

Mieszanki najlepszych gatunków traw ozdobnych, charakteryzujące się niezwykłymi walorami estetycznymi. Sprawdź nasze nowości: trawnik regeneracyjny, GREEN SPRINTER, trawnik KWIATOWY i wiele innych.

Zobacz więcej

Podlewanie ogrodu

Na sucho nic nie urośnie! Sprawdź szeroką ofertę narzędzi do nawadniania ogrodu. Węże, zraszacze, armatura wodna, zestawy do podlewania, konewki w różnych wariantach kolorystycznych.

Zobacz więcej

Agrowłókniny, agrotkaniny

Wytrzymałe i przepuszczalne tkaniny, mające wiele zastosowań w ogrodzie. Mogą służyć zarówno do ściółkowania, jak i do ochrony krzewów oraz upraw warzywnych przed śniegiem, mrozem, słońcem.

Zobacz więcej

Donice ozdobne

Doniczki ozdobne do wykorzystania w domu, ogrodzie, tarasach i balkonach. Wykonane z tworzyw sztucznych i naturalnych, dostępne w wielu różnych rozmiarach i stylach.

Zobacz więcej

Narzędzia i sprzęt do ogrodu

Szpadle, łopaty, grabki, widły, kosze na liście, rękawice ochronne, taczki, konewki, wiaderka, siekiery, sekatory. Poznaj ofertę wysokiej jakości narzędzi do ogrodu.

Zobacz więcej