Zamówienia telefoniczne oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł

Magnolie

Magnolie to królowe ogrodu. Występują naturalnie w Ameryce Północnej i Południowej, a także w Azji Wschodniej. Ich rozłożysta korona z wielkimi, efektownymi kwiatami czyni je naprawdę zjawiskowymi, przyćmiewającymi blask innych krzewów w ogrodzie. Kwitną bardzo obficie, jeszcze przed rozwojem liści, co wygląda bardzo oryginalnie. Często powtarzają kwitnienie. Stosując się do kilku podstawowych zasad uprawy, z powodzeniem możemy je posadzić w naszym ogrodzie.

Magnolia brooklińska Yellow Bird ŻÓŁTA

Magnolia 'Yellow Bird' to jedna z najpopularniejszych żółtych magnolii. Jest to szybko rosnące drzewo o zwartym, szerokostożkowym pokroju, osiągające ..

99,00 zł

Magnolia Genie ®

Jedna z najpiękniejszych licencjonowanych odmian magnolii o bardzo ciemnych kwiatach. Pokrój zwarty, rośnie jako krzew lub niewielkie drzewo, osiągają..

26,00 zł

Magnolia Soulange'a Alba Superba

Odmiana o wyprostowanym pokroju, osiągająca 4-5 m wysokości. Rośnie powoli w formie krzewu, a później małego drzewa. W kwietniu jeszcze przed rozwojem..

69,00 zł

Magnolia Susan

Magnolia Susan to jedna z najpopularniejszych i najbardziej wartościowych odmian magnolii. Ciemno-różowe, pachnące kwiaty pojawiają się na przełomie k..

12,50 zł

Wyświetlono: 1 do 4 z 4 (1 stron)