Zamówienia telefoniczne oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł

Trawy ozdobne

Jeszcze niedawno niezbyt popularne, trawy ozdobne stanowią teraz niezbędny element prawie każdego ogrodu. Ich łatwość uprawy oraz wysokie walory dekoracyjne sprawiają, że są chętnie sadzone. Świetnie prezentują się nie tylko w większych grupach, ale także jako solitery.

Miskant chiński Fabiola Red

Szybkorosnąca trawa, tworząca strzeliste kępy o wysokości 1,5 m. Kwitnie od lipca do grudnia. Preferuje gleby żyzne, stale wilgotne. Najlepiej rośnie ..

14,99 zł

Miskant chiński Red Chief

Wieloletnia trawa ozdobna o zwartym, kępiastym pokroju. Dorasta do około 70 cm wysokości, osiąga również podobną szerokość. Liście wiosną są zielone, ..

19,00 zł

Miskant chiński Rotsilber

Wieloletnia trawa bylinowa o kępiastym pokroju. Dorasta do około 1,2 m wysokości. Razem z kwiatami może osiągać 2 m wysokości. Liście wiosną zielone, ..

19,00 zł

Miskant chiński Vanilla Sky

Szybko rosnąca, wieloletnia trawa ozdobna, tworząca strzeliste kępy o wysokości do 1,5 m. Pochodzi z Dalekiego Wschodu. Liście wąskie, ciemnozielone, ..

18,00 zł

Miskant chiński Zebrinus

Szybko rosnąca, wieloletnia trawa ozdobna, tworząca duże, strzeliste kępy o wysokości do 2 m. Pochodzi z Dalekiego Wschodu. Wyróżniona nagrodą brytyjs..

18,00 zł

Rozplenica szczecinkowata Rubrum

Kontrastowa trawa ozdobna dorastająca do 1 m wysokości. Pokrój kępiasty, o długich i wąskich liściach wybarwionych na kolor czerwony i bordowy. W lipc..

14,00 zł

Turzyca Petriego Milk Chocolate

Wieloletnia trawa ozdobna pochodząca z Nowej Zelandii. Pokrój kępiasty, dorasta do około 50 cm wysokości. Liście o ciekawej, brązowo-beżowej barwie wą..

18,00 zł

Wyświetlono: 1 do 7 z 7 (1 stron)