Zamówienia tel. oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł

Zwalczanie szkodników

Szkodniki w ogrodzie to utrapienie wielu ogrodników. Krety, nornice i inne gryzonie potrafią zniszczyć piękny trawnik, czy kolorową rabatę z kwiatami. Z pomocą przychodzą różnego rodzaju pułapki na szkodniki. My proponujemy elektroniczny odstraszacz gryzoni, lub mechaniczny kretołap (do łapania kretów i myszy). Wszystko bez uszczerbku na zdrowiu tych małych zwierzątek. 

Kretołap Hunter

Urządzenie do wyłapywania kretów i nornic, plastikową rurkę umieszcza się w tunelu pomiędzy kopcami, po wejściu zwierzęcia do pułapki, zapadka uniemoż..

(opinie: 1)

14,99 zł

Pułapka feromonowa na muszkę owocówkę Agrecol

Pułapka feromonowa ograniczająca występowanie owocówek służy do selektywnego odłowu motyli owocówki jabłkóweczki (Cydia pomonella)...

17,99 zł

Płyn odstraszający komary i kleszcze o zapachu lawendowym 100ml

Płyn odstraszający komary i kleszcze. Działa do 6 godzin od naniesienia. Produkt przeznaczony do użytku zewnętrznego. Środek oparty wyłącznie na natur..

(opinie: 1)

11,50 zł

Spray na komary i kleszcze BROS 90ml

Preparat o działaniu repelencyjnym. Zastosowana substancja DEET zapewnia długotrwałą ochronę przez komarami, kleszczami i innymi owadami kłującymi. Fo..

9,99 zł

Spray przeciw kleszczom, na odzież - BROS 90ml

Preparat w formie aerozolu o podwójnym działaniu. Nie tylko odstrasza, ale i zabija kleszcze. Produkt przeznaczony jest do stosowania na odzież i obuw..

(opinie: 1)

10,00 zł

Żel łagodzący ukąszenia BROS Amaris 50ml

Skutecznie łagodzi skutki ukąszeń komarów, os, pszczół i innych owadów, przynosząc podrażnionej skórze natychmiastową ulgę. Zmniejsza również dyskomfo..

9,50 zł

Wyświetlono: 1 do 7 z 7 (1 stron)