Zamówienia tel. oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł

Pułapka na osy, szerszenie i muchy + płyn wabiący Agrecol

produkt polski

  • 24,00 zł

  • Netto: 22,22 zł
  • Cena w punktach: 600
  • Zaloguj się, aby otrzymać 22 punktów lojalnościowych za zakup tego produktu.


Pułapka umożliwia monitorowanie aktywności os, szerszeni i pospolitych gatunków much na zewnątrz budynków, w ogrodach oraz pomieszczeniach gospodarczych. Pułapka jest w zestawie z płynem wabiącym opartym wyłącznie na naturalnych składnikach. Antraktant ma charakterystyczny zapach mocno dojrzałych owoców, który jest atrakcyjny dla os, szerszeni i much, ale nie przyciąga owadów pożytecznych np.: pszczół, trzmieli oraz motyli.

pulapka na osy, szerszenie, muchy

Instrukcja stosowania
  • Odkręcić i zdjąć pokrywę pułapki.
  • Z załączonego opakowania z płynem przelać całą zawartość preparatu wabiącego do żółtego zbiornika pułapki.
  • Zamknąć zbiornik pułapki poprzez nakręcenie czarnej pokrywy.
  • Na pokrywę nałożyć żółtą okrągłą osłonę.
  • Złożoną pułapkę wypełnioną płynem wabiącym ostrożnie zawiesić w miejscu przebywania owadów, z dala od ludzi.

Napisz opinię

Produkty powiązane

Mogą Ci się przydać

Krzewy ozdobne i owocowe

Sadzonki krzewów ozdobnych, owocowych, sadzonki borówki, krzewy na żywopłot, hortensje bukietowe, berberysy, tuje na szpalery, jałowce płożące to tylko część asortymentu.

Zobacz więcej

Nawozy wieloskładnikowe

Nawozy mineralne w formie posypowej lub płynnej do każdego rodzaju roślin ozdobnych, owocowych oraz warzyw. Nawozy BIO organiczne na bazie obornika kurzego i bydlęcego.

Zobacz więcej

Podłoża do roślin

Specjalistyczne oraz uniwersalne podłoża ogrodnicze, czyli tzw. ziemia ogrodowa to ważny element uprawy roślin. Odpowiednie podłoże zapewnia optymalne warunki do rozwoju roślin.

Zobacz więcej

Trawnik z nasion

Mieszanki najlepszych gatunków traw ozdobnych, charakteryzujące się niezwykłymi walorami estetycznymi. Sprawdź nasze nowości: trawnik regeneracyjny, GREEN SPRINTER, trawnik KWIATOWY i wiele innych.

Zobacz więcej

Podlewanie ogrodu

Na sucho nic nie urośnie! Sprawdź szeroką ofertę narzędzi do nawadniania ogrodu. Węże, zraszacze, armatura wodna, zestawy do podlewania, konewki w różnych wariantach kolorystycznych.

Zobacz więcej

Agrowłókniny, agrotkaniny

Wytrzymałe i przepuszczalne tkaniny, mające wiele zastosowań w ogrodzie. Mogą służyć zarówno do ściółkowania, jak i do ochrony krzewów oraz upraw warzywnych przed śniegiem, mrozem, słońcem.

Zobacz więcej

Donice ozdobne

Doniczki ozdobne do wykorzystania w domu, ogrodzie, tarasach i balkonach. Wykonane z tworzyw sztucznych i naturalnych, dostępne w wielu różnych rozmiarach i stylach.

Zobacz więcej

Narzędzia i sprzęt do ogrodu

Szpadle, łopaty, grabki, widły, kosze na liście, rękawice ochronne, taczki, konewki, wiaderka, siekiery, sekatory, opryskiwacze, odzież ochronna. Poznaj ofertę wysokiej jakości narzędzi do ogrodu.

Zobacz więcej

Nasiona kwiatów i warzyw

Certyfikowane nasiona warzyw, kwiatów, ziół, nasiona rośliny egzotycznych, nasiona na kiełki, mieszanki kwiatów, mieszanki roślin miododajnych, doniczki do rozsad oraz akcesoria do wysiewu.

Zobacz więcej