Zamówienia tel. oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł

Płyn na ochojniki, przędziorki, czerwce - Agrecol Natura 500ml


 • 16,99 zł

 • Netto: 13,81 zł
 • Cena w punktach: 412
 • Zaloguj się, aby otrzymać 15 punktów lojalnościowych za zakup tego produktu.


Gotowy do użycia płyn, stworzony na bazie olejów roślinnych, do zwalczania mszyc, przędziorków (we wszystkich stadiach rozwojowych), mączlikówwciornastków, wełnowców, roztoczy, gąsienic motyli (we wczesnym stadium rozwojowym) w amatorskich uprawach roślin ozdobnych, sadowniczych i warzywnych. Preparat nie zawiera chemicznych substancji czynnych. Preparat ma działanie kontaktowe. Regularnie stosowany znacząco ogranicza występowanie szkodników. Może być stosowany zarówno w domu, jak i ogrodzie. Nie posiada okresu karencji.

Skład produktu:

 • roztwór soli potasowych nienasyconych kwasów tłuszczowych

Instrukcja stosowania:

 • Przed użyciem wstrząsnąć
 • Stosować w momencie zauważenia pierwszych szkodników lub objawów ich żerowania
 • Dokładnie opryskać te części rośliny, na których żerują szkodniki – szczególnie dolną stronę liści. Oprysk wykonywać podczas bezdeszczowej pogody, co umożliwi szybkie obsychanie preparatu. Wykonać maksymalnie 3 zabiegi, w odstępach 7-10 dniowych
 • Nie należy opryskiwać kwiatów
 • Zabieg najlepiej jest wykonać rano lub wieczorem, gdy owady wykazują najmniejszą aktywność. Nie opryskiwać roślin w pełnym słońcu oraz w temperaturze powyżej 25˚C. Warzywa lub owoce opryskiwane preparatem należy umyć przed spożyciem

płyn na ochojniki, czerwce, przędziorki

Pojemność
  500 ml
Producent Agrecol

Napisz opinię

Produkty powiązane

Mogą Ci się przydać

Krzewy ozdobne i owocowe

Sadzonki krzewów ozdobnych, owocowych, sadzonki borówki, krzewy na żywopłot, hortensje bukietowe, berberysy, tuje na szpalery, jałowce płożące to tylko część asortymentu.

Zobacz więcej

Nawozy wieloskładnikowe

Nawozy mineralne w formie posypowej lub płynnej do każdego rodzaju roślin ozdobnych, owocowych oraz warzyw. Nawozy BIO organiczne na bazie obornika kurzego i bydlęcego.

Zobacz więcej

Podłoża do roślin

Specjalistyczne oraz uniwersalne podłoża ogrodnicze, czyli tzw. ziemia ogrodowa to ważny element uprawy roślin. Odpowiednie podłoże zapewnia optymalne warunki do rozwoju roślin.

Zobacz więcej

Trawnik z nasion

Mieszanki najlepszych gatunków traw ozdobnych, charakteryzujące się niezwykłymi walorami estetycznymi. Sprawdź nasze nowości: trawnik regeneracyjny, GREEN SPRINTER, trawnik KWIATOWY i wiele innych.

Zobacz więcej

Podlewanie ogrodu

Na sucho nic nie urośnie! Sprawdź szeroką ofertę narzędzi do nawadniania ogrodu. Węże, zraszacze, armatura wodna, zestawy do podlewania, konewki w różnych wariantach kolorystycznych.

Zobacz więcej

Agrowłókniny, agrotkaniny

Wytrzymałe i przepuszczalne tkaniny, mające wiele zastosowań w ogrodzie. Mogą służyć zarówno do ściółkowania, jak i do ochrony krzewów oraz upraw warzywnych przed śniegiem, mrozem, słońcem.

Zobacz więcej

Donice ozdobne

Doniczki ozdobne do wykorzystania w domu, ogrodzie, tarasach i balkonach. Wykonane z tworzyw sztucznych i naturalnych, dostępne w wielu różnych rozmiarach i stylach.

Zobacz więcej

Narzędzia i sprzęt do ogrodu

Szpadle, łopaty, grabki, widły, kosze na liście, rękawice ochronne, taczki, konewki, wiaderka, siekiery, sekatory, opryskiwacze, odzież ochronna. Poznaj ofertę wysokiej jakości narzędzi do ogrodu.

Zobacz więcej

Nasiona kwiatów i warzyw

Certyfikowane nasiona warzyw, kwiatów, ziół, nasiona rośliny egzotycznych, nasiona na kiełki, mieszanki kwiatów, mieszanki roślin miododajnych, doniczki do rozsad oraz akcesoria do wysiewu.

Zobacz więcej