Zamówienia tel. oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł

Ziemia ogrodnicza

W zależności od rodzaju uprawy powinniśmy dobrać do niej odpowiednią mieszankę podłoża ogrodniczego. Jeżeli zamierzamy posadzić rośliny balkonowe tj.: pelargonie, surfinie, petunie itd. warto zaopatrzyć się w ziemię kwiatową lub po prostu podłoże do pelargonii, które nadaje się również do innych kwitnących roślin. Ziemia do iglaków zapewni odpowiedni wzrost tujom,cyprysikom czy jałowcom. Podłoże do roślin kwasolubnych idealnie nada się do rododendronów, azalii, borówek amerykańskich, wrzosów, magnolii itp. Dla miłośników domowych orchidei przygotowaliśmy specjalny zestaw podłoża do storczyków z doniczką (idealny do przesadzenia rośliny).

Jeśli jednak nie jesteśmy pewni, który produkt wybrać to najbezpieczniejsza będzie ziemia uniwersalna lub substrat uniwersalny (z dodatkiem nawozu), które poleca się do wszystkich upraw bez wyjątków. 

Podłoże do storczyków 0,65L + doniczka

Podłoże przeznaczone do uprawy wszystkich roślin z rodziny storczykowatych. Gotowe do użycia, bogate w próchnicę, zapewnia optymalne warunki do wzrost..

6,99 zł

Podłoże do storczyków PLANTA 5L

Podłoże do storczyków jest specjalnie skomponowanym substratem przeznaczonym do uprawy roślin z rodziny storczykowatych. Odpowiednio dobrana kompozycj..

9,99 zł

Wyświetlono: 1 do 2 z 2 (1 stron)