Zamówienia telefoniczne oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł

Środki ochrony roślin

Maść ogrodnicza na rany Hunter 250g

Specjalistyczna maść do zabezpieczania ran drzew i krzewów ozdobnych oraz owocowych - do stosowania zarówno na rany powstałe po cięciu jak i szczepien..

18,50 zł

Opaska na pnie drzew - Agrecol 2,5mb

Opaska służy do wyłapywania szkodników zimujących w szczelinach spękanej kory oraz szkodników wychodzących na żer nocą. Ogranicza występowanie takich ..

8,99 zł

Preparat na mszyce i przędziorki w sprayu - AFIK 250ml

Gotowy do użycia preparat w formie aerozolu do zwalczania mszyc, przędziorków, miseczników i tarczników w amatorskich uprawach roślin ozdobnych. Prepa..

11,99 zł

Proszek na mrówki 100g

Preparat w formie proszku przeznaczony do zwalczania wszystkich gatunków mrówek i innych insektów pełzających (pluskwy, karaluch itp.). Preparat ma dz..

7,50 zł

Pułapka na osy, szerszenie i muchy + płyn wabiący - Agrecol

Pułapka umożliwia monitorowanie aktywności os, szerszeni i pospolitych gatunków much na zewnątrz budynków, w ogrodach oraz pomieszczeniach gospodarczy..

24,00 zł

Płyn na mszyce i inne szkodniki - Agrecol Natura 500ml

Gotowy do użycia płyn, stworzony na bazie olejów roślinnych, do zwalczania mszyc, mączlików, przędziorków (we wszystkich stadiach rozwojowych), wełnow..

16,50 zł

Płyn na mszyce w sprayu - E!Mszyca 250ml

Gotowy do użycia preparat w formie aerozolu do zwalczania mszyc, przędziorków, mączlików szklarniowych, miodówek, wciornastków, a także wełnowców i ta..

13,50 zł

Płyn na mszyce, przędziorki i inne szkodniki - E!Mszyca 250ml

Gotowy do użycia płyn w postaci wodorozpuszczalnych polimerów do zwalczania mszyc, przędziorków, mączlików szklarniowych, miodówek, wciornastków, a ta..

9,50 zł

Płyn na ochojniki, przędziorki, czerwce - Agrecol Natura 500ml

Gotowy do użycia płyn w postaci wodorozpuszczalnych polimerów do zwalczania mszyc, przędziorków, mączlików szklarniowych, miodówek, wciornastków, a ta..

16,50 zł

Wyświetlono: 1 do 9 z 9 (1 stron)