Zamówienia tel. oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł

Środki ochrony roślin

Biopreparat na ćmę bukszpanową Ćma-LIMIT Agrecol 2,5g

Ćma-LIMIT to preparat mikrobiologiczny stwarzający niekorzystne warunki do zasiedlania roślin i żerowania ćmy bukszpanowej na krzewach bukszpanu...

27,99 zł

Biopreparat na opuchlaki Opuchlak-LIMIT Agrecol 10g

Opuchlak-LIMIT to preparat mikrobiologiczny stwarzający niekorzystne warunki dla rozwoju i żerowania larw opuchlaka w uprawie roślin jagodowych i ozdo..

36,99 zł

Biopreparat na pędraki i nicienie Grammini-LIMIT Agrecol 10g

Grammini-LIMIT, to preparat mikrobiologiczny stwarzający niekorzystne warunki dla rozwoju i żerowania larw pędraków, drutowców, nicieni i innych szkod..

36,99 zł

Biopreparat na połyśnice i nicienie Nemapsil-LIMIT Agrecol 10g

Nemapsil-LIMIT to preparat mikrobiologiczny stwarzający niekorzystne warunki dla rozwoju i żerowania nicieni oraz larw połyśnicy marchwianki w uprawac..

31,00 zł

Canacare-O Preparat ograniczający skutki chorób na roślinach ozdobnych Agrecol 500ml

Preparat zalecany w uprawach róż oraz innych kwiatów ogrodowych, balkonowych i domowych. Do stosowania na wszystkich gatunkach roślin ozdobnych...

18,99 zł

Lencare-S Preparat ograniczający skutki chorób na roślinach sadowniczych Agrecol 500ml

Preparat zalecany w uprawach truskawek, winorośli, maliny, borówki, porzeczki, agrestu, śliwy, gruszy, jabłoni oraz innych roślin sadowniczych...

18,99 zł

Maść ogrodnicza na rany Agrecol 330g

Maść ogrodnicza chroni rany po cięciu, pęknięcia kory, uszkodzenia mrozowe i uszkodzenia wyrządzone przez dzikie zwierzęta. Przyspiesza gojenie się ra..

19,99 zł

Mydło potasowe Agrecol 500 ml

Mydło potasowe, ogrodnicze w płynie na bazie czystych ekologicznie, naturalnych olejów roślinnych. Produkt przeznaczony do mycia narzędzi uprawowych, ..

16,50 zł

Opaska na pnie drzew - Agrecol 2,5mb

Opaska służy do wyłapywania szkodników zimujących w szczelinach spękanej kory oraz szkodników wychodzących na żer nocą. Ogranicza występowanie takich ..

(opinie: 2)

11,50 zł

Preparat na mrówki AROX 120g

Mrówkotox to produkt do zwalczania mrówek w postaci bezzapachowego mikrogranulatu. Wykazuje szeroki zakres stosowania: rozsypywanie, opryskiwanie i po..

14,50 zł

Pułapka na osy, szerszenie i muchy + płyn wabiący Agrecol

Pułapka umożliwia monitorowanie aktywności os, szerszeni i pospolitych gatunków much na zewnątrz budynków, w ogrodach oraz pomieszczeniach gospodarczy..

29,00 zł

Płyn na szkodniki warzyw Agrecol 500ml

Płyn na szkodniki warzyw to gotowy do użycia naturalny preparat, wyprodukowany na bazie olejów roślinnych. Przeznaczony do eliminacji szkodników rośli..

18,99 zł

Silcol preparat na mszyce, miseczniki, przędziorki, miodówki Agrecol 10ml

Silcol to koncentrat do sporządzania wodnego roztworu roboczego, który stosowany jest interwencyjnie poprzez wykonanie oprysku roślin w chwili pojawia..

(opinie: 1)

12,99 zł

Silcol preparat na mszyce, miseczniki, przędziorki, miodówki Agrecol 150ml

Silcol to koncentrat do sporządzania wodnego roztworu roboczego, który stosowany jest interwencyjnie poprzez wykonanie oprysku roślin w chwili pojawia..

55,00 zł

Silcol preparat na mszyce, miseczniki, przędziorki, miodówki Agrecol 50ml

Silcol to koncentrat do sporządzania wodnego roztworu roboczego, który stosowany jest interwencyjnie poprzez wykonanie oprysku roślin w chwili pojawia..

35,00 zł

Sylicare-W Preparat ograniczający skutki chorób na roślinach warzywnych Agrecol 500ml

Preparat zalecany między innymi w uprawach pomidorów, ogórków, warzyw korzeniowych, grochu, fasoli, kapusty, sałaty oraz wielu innych roślin warzywnyc..

18,99 zł

Taśma miedziana na ślimaki Agrecol 4m

Miedziana taśma samoprzylepna to idealne rozwiązanie, aby w skuteczny, a zarazem ekologiczny sposób pozbyć się ślimaków w ogrodzie...

45,00 zł

Wyświetlono: 1 do 17 z 17 (1 stron)