Zamówienia tel. oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł

Drzewka na pniu

Miniaturowe drzewka szczepione na pniu to niezwykłe urozmaicenie ogrodu i małe arcydzieła ogrodnicze. Swoją formą zdecydowanie wyróżniają się na tle innych roślin i nie zajmują dużo miejsca. Poznaj naszą ofertę na sadzonki krzewów szczepionych na pniu.

Jałowiec pospolity Green Mantle NA PNIU

Wolno rosnąca, płożąca odmiana osiągająca po 10 latach 20 cm wysokości i 1,5 m średnicy. Podobna do odmiany 'Green Carpet', jednak o ciemniejszej barw..

99,00 zł

Modrzew europejski Repens zwisający NA PNIU 120cm

Modrzew europejski to roślina o przewisających pędach, płożących się po ziemi pędach. Pędy szeroko rozpostarte, jasnobrązowe, pokryte gęsto miękkimi w..

85,00 zł

Sosna czarna Otto Compact NA PNIU

Wolno rosnąca odmiana sosny czarnej o kulistym, zwartym pokroju. Jej korona w wieku 10 lat osiąga około 0,5 m średnicy, wysokość rośliny jest zależna ..

89,00 zł

Sosna kosodrzewina Varella NA PNIU

Wolnorosnący krzew o gęstym, kulistym pokroju i wyjątkowo długich igłach. W wieku 10 lat osiąga około 0,7 m wysokości, a starsze egzemplarze mogą osią..

99,00 zł

Świerk Formanek NA PNIU

Świerk o pokroju płożącym o gęsto ułożonych pędach, ścielących się po ziemi. Nie wytwarza przewodnika. Rośnie powoli, osiągając w wieku 10 lat około 1..

130,00 zł

Wyświetlono: 1 do 5 z 5 (1 stron)