Zamówienia telefoniczne oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł

Drzewka na pniu

Miniaturowe drzewka szczepione na pniu to niezwykłe urozmaicenie ogrodu i małe arcydzieła ogrodnicze. Swoją formą zdecydowanie wyróżniają się na tle innych roślin i nie zajmują dużo miejsca. Poznaj naszą ofertę na sadzonki krzewów szczepionych na pniu.

Cyprysik tępołuskowy Nana Gracilis NA PNIU

Gęsty cyprysik o intensywnym, szmaragdowym kolorze. Pokrój na początku kulisty, później przybiera dosyć nieregularny, stożkowaty kształt. Jest to odmi..

99,00 zł

Irga wczesna NA PNIU

Dekoracyjny krzew o gęsto rozgałęzionych, łukowatych pędach, osiągających około 0,8 m długości. Liście wąskie, barwy ciemnozielonej, jesienią pięknie ..

48,00 zł

Jałowiec pospolity Green Mantle NA PNIU

Wolno rosnąca, płożąca odmiana osiągająca po 10 latach 20 cm wysokości i 1,5 m średnicy. Podobna do odmiany 'Green Carpet', jednak o ciemniejszej barw..

99,00 zł

Jałowiec rozesłany Nana NA PNIU

Odmiana o ścielających się pędach, z zielononiebieskimi igłami. W wisku 10 lat osiąga około 1,5 m szerokości i 20 cm wysokości. Pędy sztywne i gęste...

99,00 zł

Sosna czarna Otto Compact NA PNIU

Wolno rosnąca odmiana sosny czarnej o kulistym, zwartym pokroju. Jej korona w wieku 10 lat osiąga około 0,5 m średnicy, wysokość rośliny jest zależna ..

89,00 zł

Sosna gęstokwiatowa Low Glow NA PNIU

Wolno rosnąca odmiana sosny gęstokwiatowej o kulistym, lekko spłaszczonym pokroju. Jej korona w wieku 10 lat osiąga około 0,5 m średnicy, wysokość roś..

99,00 zł

Sosna górska Benjamin NA PNIU

Klasyczna, karłowa odmiana sosny górskiej (kosodrzewiny) o kulistym pokroju. Pędy gęsto ułożone, pokryte nieproporcjonalnie długimi igłami barwy zielo..

95,00 zł

Sosna kosodrzewina Carsten's Wintergold NA PNIU

Ciekawa odmiana wolnorosnącej sosny górskiej (kosodrzewiny) o krzaczastym pokroju. Po 10 latach osiąga około 0,75 m wysokości oraz podobną szerokość. ..

99,00 zł

Sosna kosodrzewina Dezember Gold NA PNIU

Odmiana kosodrzewiny o ciekawym zabarwieniu igieł, zmiennym w zależności od pory roku. Igły w lecie są zielone, a jesienią zmieniają barwę na intensyw..

56,00 zł

Sosna kosodrzewina Jeżek NA PNIU

Bardzo wolno  rosnąca, kulista odmiana sosny. W ciągu 10 lat osiąga około 20 cm wysokości i 45 cm szerokości. Jej roczny przyrost to zaledwie 1,5 do 2..

65,00 zł

Sosna kosodrzewina Minikin NA PNIU

Wolno rosnąca odmiana kosodrzewiny o regularnym kulistym, zwartym pokroju. Jej korona w wieku 10 lat osiąga około 0,4 m średnicy (przyrasta rocznie ok..

99,00 zł

Sosna kosodrzewina Varella NA PNIU

Wolnorosnący krzew o gęstym, kulistym pokroju i wyjątkowo długich igłach. W wieku 10 lat osiąga około 0,7 m wysokości, a starsze egzemplarze mogą osią..

99,00 zł

Sosna wejmutka Green Twist NA PNIU

Karłowa odmiana sosny wejmutki o kulistym, lekko spłaszczonym pokroju. Wyselekcjonowana jako czarcia miotła na odmianie 'Torulosa'. Korona po 10 latac..

110,00 zł

Świerk Formanek NA PNIU

Świerk o pokroju płożącym o gęsto ułożonych pędach, ścielących się po ziemi. Nie wytwarza przewodnika. Rośnie powoli, osiągając w wieku 10 lat około 1..

130,00 zł

Trzmielina Emerald & Gold NA PNIU

Zimozielony krzew o pokroju wyprostowanym, osiągający około 0,4 m wysokości. Liście barwy ciemnozielonej z żółtym brzegiem. Przedmiotem oferty są sadz..

48,00 zł

Żywotnik Whipcord NA PNIU

Stosunkowo nowa odmiana o płaskokulistym pokroju i sznurkowatych, przewisających pędach. Wolnorosnący krzew dorastający do 0,3 m wysokości i 0,6 m sze..

99,00 zł

Wyświetlono: 1 do 16 z 16 (1 stron)