Zamówienia telefoniczne oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł

Pnącza

Pnącza ozdobne to rośliny o cienkich pędach, wymagające podpór, wijące się w górę lub po ziemi. Pędy osiągają znaczne długości, pokrywając całą powierzchnię wokół siebie. Idealnie nadają się do dekorowania mało estetycznych murów, siatek lub słupów. Poprowadzone po ziemi mogą zastępować trawnik, tworząc zwarty dywan. Sadzonki pnączy dostępne w naszym sklepie (m. in. powojniki, hortensje pnące, bluszcze, aktinidie) to popularne i sprawdzone rośliny, które posadzone w ogrodzie będą cieszyć oczy przez długi czas.

Aktinidia ostrolistna Issai MINIATUROWE KIWI

Sadzonki Aktinidii ostrolistnej "Issai", miniaturowego kiwi, mrozoodpornego. Idealne na przetwory i jako lekarstwo na różne dolegliwości. Oferujemy be..

13,00 zł

Cytryniec chiński LECZNICZE PNĄCZE

Roślina z rodzaju owocowych  pnączy jednopiennych, dorasta do 10 metrów i ma bardzo smaczne owoce, które posiadają właściwości antyseptyczne i lecznic..

13,50 zł

Glicynia kwiecista Blue Dream

Odmiana wyselekcjonowana w Niemczech, w Arboretum Ellerhoop o pięknych, niebieskich kwiatach. Kwitnie bardzo obficie w maju. Kwiaty lekko pachnące, ze..

31,00 zł

Glicynia kwiecista Honbeni

Odmiana o pięknych, jasnoróżowych, pachnących kwiatach. Kwitnie bardzo obficie w maju i powtarza kwitnienie w sierpniu. Kwiaty zebrane w długie (ok. 3..

31,00 zł

Glicynia kwiecista Shiro-noda

Odmiana o pięknych, białych, pachnących kwiatach. Kwitnie bardzo obficie w maju. Jest uznawana za najpiękniejszą odmianę o białej barwie kwiatów. Rośn..

31,00 zł

Glicynia kwiecista Violacea Plena

Rzadko spotykana odmiana o pięknych, pełnych fioletowych, pachnących kwiatach. Kwitnie bardzo obficie w maju. Kwiaty bardzo dekoracyjne zebrane w dług..

31,00 zł

Hortensja pnąca

Bardzo oryginalna odmiana cieniolubnej hortensji. Wspina się za pomocą korzonków przybyszowych, które wczepiają się w chropowate powierzchnie. Zielone..

17,00 zł

Kolcowój pospolity JAGODY GOJI

Zdaniem wielu ekspertów żywieniowych, jagody goji to najzdrowszy z możliwych naturalny składnik pożywienia. Zawierają mnóstwo składników odżywczych, w..

13,50 zł

Milin amerykański Gabor

Dekoracyjne, silnie rosnące pnącze o atrakcyjnych kwiatach, odmiana wyselekcjonowna na Węgrzech. Pędy rozrastają się na około 5 - 10 m długości, wspin..

26,00 zł

Milin amerykański Ursynów

Dekoracyjne, silnie rosnące pnącze o atrakcyjnych kwiatach, odmiana wyselekcjonowna na Węgrzech. Pędy rozrastają się na około 5 - 10 m długości, wspin..

26,00 zł

Powojnik Clematis Bill MacKenzie

Powojnik 'Bill MacKenzie' z grupy Tangutica to szybko rosnące pnącze osiągające 6 m wysokości. Kwiaty dzwonkowate ( śr. 6-7 cm), zwisające, żółto-złot..

25,00 zł

Powojnik Clematis Dr Ruppel

Bardzo dekoracyjne pnącze o dwukolorowych kwiatach. Kwiaty intensywnie różowe, z lekko jaśniejszymi brzegami oraz ciemniejszą pręgą na środku każdego ..

17,90 zł

Powojnik Clematis Hania ®

Powojnik Hania to polska odmiana, zachwyca dużymi, dwubarwnymi kwiatami, jaskrawoczerwonymi w środku i bardziej różowymi na brzegach. Kwiaty ładnie ko..

25,90 zł

Powojnik Clematis Jan Paweł II

Powojnik ‘Jan Paweł II’ to polska odmiana wyhodowana przez jezuitę Stefana Franczaka i dopuszczona do sprzedaży w roku 1979. Nazwa od razu kojarzy się..

17,90 zł

Powojnik Clematis Multi Blue

Powojnik Multi Blue to popularne i niezwykle dekoracyjne pnącze o pełnych kwiatach, kwitnący obficie. Kwiaty pełne lub półpełne, w kolorze fioletowo-g..

17,90 zł

Powojnik Clematis Polish Spirit

Clematis (powojnik) 'Polish Spirit' to wspaniała, polska odmiana, wyselekcjonowana przez Stefana Franczaka i wprowadzona na rynek w 1990 roku. Jest to..

25,90 zł

Powojnik Clematis Sympatia

Piękna polska odmiana o umiarkowanej sile wyrostu. charakteryzująca się różowo-liliowymi, gwieździstymi kwiatami oraz zielonymi, matowymi liśćmi. Kwit..

18,00 zł

Powojnik Clematis The President

Powojnik ‘The President’ to pnącze ozdobne o dużych kwiatach, kwitnąca obficie. Rośnie umiarkowanie szybko, osiągając około 2,5 m wysokości. Kwiaty w ..

17,90 zł

Powojnik Clematis Vyvyan Pennell

Dekoracyjne pnącze o ciekawych kwiatach i umiarkowanej sile wzrostu. Na jednym krzewie występują dwa typu kwiatów - na zeszłorocznych pędach kwiaty pe..

17,90 zł

Róża Grand Award Courtyard ® PNĄCA PACHNĄCA

Róże z grupy Courtyard ® to róże pnące o sztywnych pędach. Rosną bujnie osiągając wysokość 2-3 m. Wymagają przywiązywania do podpór. Odmiana 'Grand Aw..

35,00 zł

Róża Kolo Courtyard ® PNĄCA PACHNĄCA

Róże z grupy Courtyard ® to róże pnące o sztywnych pędach. Rosną bujnie osiągając wysokość 2-3 m. Wymagają przywiązywania do podpór. Odmiana 'Kolo' to..

35,00 zł

Róża Mapale Courtyard ® PNĄCA

Róże z grupy Courtyard ® to róże pnące o sztywnych pędach. Rosną bujnie osiągając wysokość 2-3 m. Wymagają przywiązywania do podpór. Odmiana 'Mapale' ..

35,00 zł

Winobluszcz pięciolistkowy

Szybkopienne pnącze pochodzące z Ameryki, zwane także pod nazwą 'dzikie wino'. Wspina się na ściany murów i budynków z niezwykła łatwością, pokrywając..

14,99 zł

Żurawina wielkoowocowa Pilgrim

Żurawina wielkoowocowa jest zimozieloną krzewinką o skórzastych owalnych liściach. Dorasta do 30 cm wysokości, a pokładające się na ziemi pędy mogą mi..

9,99 zł

Wyświetlono: 1 do 24 z 24 (1 stron)