Zamówienia telefoniczne oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł

Rośliny owocowe

Jedną z najprzyjemniejszych rzeczy w ogrodzie jest zbieranie świeżych, pysznych owoców prosto z krzewów, które sami posadziliśmy. Zajmujemy się produkcją roślin owocowych, głównie borówki amerykańskiej oraz żurawiny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na rośliny owocowe.

Aktinidia ostrolistna Issai MINIATUROWE KIWI

Sadzonki Aktinidii ostrolistnej "Issai", miniaturowego kiwi, mrozoodpornego. Idealne na przetwory i jako lekarstwo na różne dolegliwości. Oferujemy be..

13,00 zł

Aronia śliwolistna Viking

Zwarty krzew o niskich wymaganiach, osiągający około 2 m wysokości. Bardzo plenny, wytwarza duże, ciemnogranatowe owoce, błyszczące i lekko słodkie w ..

14,00 zł

Borówka amerykańska Bonifacy 5-LETNIA

Pierwsza odmiana borówki wysokiej wyselekcjonowanej w Polsce. Silnie rosnący krzew o wzniesionych pędach, osiągający do 2 m wysokości. Owoce duże, pła..

32,00 zł

Borówka amerykańska Chandler

Borówka odmiany ‘Chandler’ posiada jedne z największych owoców wśród wszystkich odmian borówki amerykańskiej. Są one bardzo smaczne i soczyste. Jest j..

10,50 zł

Borówka amerykańska Duke

Bardzo popularna w Europie odmiana, jedna z najlepszych wcześnie owocujących. Owoce duże, lekko spłaszczone, ciemnoniebieskie, pokryte jasnoniebieskim..

10,50 zł

Borówka amerykańska Goldtraube

Szybko rosnąca odmiana deserowa. Rośnie silnie, osiągając około 1,5 - 2 m wysokości. Plonuje bardzo obficie - owoce są duże i smaczne. Dojrzewają od p..

13,00 zł

Borówka amerykańska Hannah's Choice

Stara, sprawdzona odmiana o dużej wytrzymałości na mróz (do -37 stopni) oraz wczesnej porze owocowania. Rośnie jako krzew o pokroju wzniesionym, osiąg..

13,00 zł

Borówka amerykańska Meader

Odmiana silnie rosnąca, o wzniesionym pokroju i bardzo dużej odporności na mróz (wytrzymuje mrozy nawet -34 st., dlatego nadaje się do sadzenia w najz..

15,99 zł

Borówka amerykańska Nelson 5-LETNIA

Silnie rosnący krzew, osiągający około 2 m wysokości, o średnio-późnej porze owocowania. Owoce duże, okrągłe, lekko spłaszczone, barwy jasnoniebieskie..

32,00 zł

Borówka amerykańska Sierra

Odmiana średnio wczesna, o silnym wzroście, wzniesionym pokroju i sztywnych pędach. Osiąga około 1,5 m wysokości. Liście jesienią przebarwiają się na ..

13,00 zł

Borówka brusznica Red Pearl

Oprócz właściwości leczniczych borówka brusznica znalazła zastosowanie również w kosmetyce. Arbutyna  zawarta w liściach borówki, ma zastosowanie w de..

9,50 zł

Cytryniec chiński LECZNICZE PNĄCZE

Roślina z rodzaju owocowych  pnączy jednopiennych, dorasta do 10 metrów i ma bardzo smaczne owoce, które posiadają właściwości antyseptyczne i lecznic..

13,50 zł

Jagoda kamczacka Czelabinka

Odmiana ‘Czelabinka’ jest jedną z najwcześniej owocujących odmian – owoce bardzo duże (największe ze wszystkich odmian) pojawiają się już w maju. Owoc..

15,00 zł 19,50 zł

Jagoda kamczacka Sinogłaska

Odmiana 'Sinogłaska' owocuje na przełomie maja i czerwca. Jagody są źródłem biologicznie aktywnych substancji korzystnie wpływających na organizm czło..

15,00 zł 19,50 zł

Jagoda kamczacka Wołoszebnica

Jagoda kamczacka (suchodrzew jadalny) to długowieczny krzew dorastający do 1,5 m wysokości, o sztywnym, wzniesionym pokroju. Żyje i owocuje nawet do 4..

15,00 zł 19,50 zł

Kolcowój pospolity JAGODY GOJI

Zdaniem wielu ekspertów żywieniowych, jagody goji to najzdrowszy z możliwych naturalny składnik pożywienia. Zawierają mnóstwo składników odżywczych, w..

13,50 zł

Malina Polka

Sprawdzona polska, plenna odmiana maliny o słodkich i smacznych owocach. Rośnie silnie jako krzew o sztywnych, łukowatych pędach, osiągając około 1,5 ..

14,90 zł

Morwa biała

Drzewo uprawiane w wielu miejscach na świecie, ze względu na swoje cenne właściwości. Podobne do jeżyn, białe owoce mają mnóstwo zastosowań. Obfitują ..

16,00 zł 19,50 zł

Pigwowiec pośredni Orange Trail

Niski krzew o rozłożystych pędach pokrytych cierniami, które pokładają się na ziemi. Dorasta do 1,2 metra wysokości, ma ciemno-zielone, błyszczące liś..

11,50 zł

Pigwowiec pośredni Pink Trail

Niski krzew o rozłożystych pędach. Efektowną ozdobą są jego jasnoróżowe kwiaty oraz żółte pręciki, pojawiające się obficie w kwietniu i maju, zebrane ..

11,50 zł

Pigwowiec pośredni Red Trail

Niski krzew o rozłożystych pędach. Efektowną ozdobą są jego intensywnie czerwone kwiaty oraz żółte pręciki, pojawiające się obficie w kwietniu i maju,..

11,50 zł

Truskawka ananasowa Snow White

Oryginalna i rzadko spotykana w naszym kraju odmiana truskawki o jasnym miąższu i białej skórce. Owoce białe, słodkie i bardzo smaczne owoce w smaku ..

9,90 zł

Truskawka malinowa Red Dream

Truskawka malinowa to jak sama nazwa wskazuje połączenie dwóch smaków: truskawki i maliny. Ciemnoczerwone, bardzo smaczne owoce wyglądem przypominają ..

9,90 zł

Wyświetlono: 1 do 23 z 23 (1 stron)