Zamówienia telefoniczne oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł

Płyn na mszyce, przędziorki i inne szkodniki - E!Mszyca 250ml

http://www.flower-garden.pl/bros produkt polski

  • 9,50 zł  brutto

  • Netto: 7,72 zł


Gotowy do użycia płyn w postaci wodorozpuszczalnych polimerów do zwalczania mszyc, przędziorków, mączlików szklarniowych, miodówek, wciornastków, a także wełnowców i tarczników (larw i młodych gąsienic) w amatorskich uprawach roślin ozdobnych i warzywnych. Preparat nie zawiera chemicznych substancji czynnych. Działa w sposób mechaniczny przez utworzenie kleju wokół szkodników, na powierzchni opryskanych roślin. Regularnie stosowany znacząco ogranicza występowanie szkodników. Może być stosowany w domach, na balkonach, w ogrodach i na działkach.

preparat na mszyce i przedziorki

Instrukcja stosowania:
  • Przed użyciem wstrząsnąć
  • Dokładnie i obficie opryskać roślinę, zwłaszcza dolne części liści tak, aby były wilgotne, ale nie ściekały z nich krople
  • Zabieg powtarzać co 7-10 dni)
  • Zaleca się stosowanie wcześnie rano, lub wieczorem, w suche dni
  • Nie stosować na rośliny chore, osłabione i o delikatnych liściach
Pojemność: 250 ml

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra
Captcha

Produkty powiązane

Mogą Ci się przydać

Krzewy ozdobne i owocowe

Sadzonki krzewów ozdobnych, owocowych, sadzonki borówki, krzewy na żywopłot, hortensje bukietowe, berberysy, tuje na szpalery, jałowce płożące to tylko część asortymentu.

Zobacz więcej

Nawozy wieloskładnikowe

Nawozy mineralne w formie posypowej lub płynnej do każdego rodzaju roślin ozdobnych, owocowych oraz warzyw. Nawozy BIO organiczne na bazie obornika kurzego i bydlęcego.

Zobacz więcej

Podłoża do roślin

Specjalistyczne podłoża ogrodnicze, czyli tzw. ziemia ogrodowa to ważny element uprawy roślin. Odpowiednie podłoże zapewnia optymalne warunki do rozwoju roślin. W ofercie podłoża zarówno podłoża specjalistyczne jak i uniwersalne.

Zobacz więcej

Trawnik z nasion

Mieszanki najlepszych gatunków traw ozdobnych, charakteryzujące się niezwykłymi walorami estetycznymi. Sprawdź nasze nowości: trawnik regeneracyjny, GREEN SPRINTER, trawnik KWIATOWY i wiele innych.

Zobacz więcej

Podlewanie ogrodu

Na sucho nic nie urośnie! Sprawdź szeroką ofertę narzędzi do nawadniania ogrodu. Węże, zraszacze, armatura wodna, zestawy do podlewania, konewki w różnych wariantach kolorystycznych.

Zobacz więcej

Agrowłókniny, agrotkaniny

Wytrzymałe i przepuszczalne tkaniny, mające wiele zastosowań w ogrodzie. Mogą służyć zarówno do ściółkowania, jak i do ochrony krzewów oraz upraw warzywnych przed śniegiem, mrozem, słońcem.

Zobacz więcej

Donice ozdobne

Doniczki ozdobne do wykorzystania w domu, ogrodzie, tarasach i balkonach. Wykonane z tworzyw sztucznych i naturalnych, dostępne w wielu różnych rozmiarach i stylach.

Zobacz więcej

Narzędzia i sprzęt do ogrodu

Szpadle, łopaty, grabki, widły, kosze na liście, rękawice ochronne, taczki, konewki, wiaderka, siekiery, sekatory. Poznaj ofertę wysokiej jakości narzędzi do ogrodu.

Zobacz więcej