0
Sprawdź!

Pnącza

Pnącza ozdobne to rośliny o cienkich pędach, wymagające podpór, wijące się w górę lub po ziemi. Pędy osiągają znaczne długości, pokrywając całą powierzchnię wokół siebie. Idealnie nadają się do dekorowania mało estetycznych murów, siatek lub słupów. Poprowadzone po ziemi mogą zastępować trawnik, tworząc zwarty dywan. Sadzonki pnączy dostępne w naszym sklepie (m. in. powojniki, hortensje pnące, bluszcze, aktinidie) to popularne i sprawdzone rośliny, które posadzone w ogrodzie będą cieszyć oczy przez długi czas.

Aktinidia ostrolistna 'Issai' MINIATUROWE KIWI C2

Roślina dwupłciowa, samopylna, o bardzo smacznych, miniaturowych owocach przypominających kiwi, które mają walory nie tylko smakowe, ale i zdrowot..

15,99 zł

Aktinidia ostrolistna 'Issai' MINIATUROWE KIWI P9

Roślina dwupłciowa, samopylna, o bardzo smacznych, miniaturowych owocach przypominających kiwi, które mają walory nie tylko smakowe, ale i zdrowot..

11,99 zł

-18%
Cytryniec chiński C2

Roślina z rodzaju owocowych  pnączy jednopiennych, dorasta do 10 metrów i ma bardzo smaczne owoce, które posiadają właściwości antyseptyczne i lec..

17,99 zł 21,90 zł

Hortensja pnąca C2

Hortensja pnąca to bardzo oryginalna roślina. Wspina się za pomocą korzonków przybyszowych, które wczepiają się w chropowate powierzchnie. Jej szt..

16,00 zł

-17%
Kolcowój pospolity JAGODY GOJI P9

Kolcowój pospolity, najczęściej określany jako 'Jagody Goji' to krzew wywodzący się z dalekiej Azji. Rośnie w klimacie umiarkowanym, na terytorium..

9,99 zł 12,00 zł

Powojnik (clematis) 'Dr Ruppel' C2

Bardzo dekoracyjne pnącze o dwukolorowych kwiatach. Rośnie silnie, osiągając około 2-3 m wysokości. Kwiaty intensywnie różowe, z lekko jaśniejs..

16,90 zł

Powojnik (clematis) 'Multi Blue' C2

Powojnik ‘Multi Blue’ to popularne i niezwykle dekoracyjne pnącze o pełnych kwiatach, kwitnący obficie. Rośnie umiarkowanie szybko, osiągając okoł..

16,90 zł

Nowy
Powojnik (clematis) 'Snow Queen' C2

Powojnik ‘Snow Queen’ to cenna i efektowna odmiana wywodząca się z Nowej Zelandii. Pokrojem i kwiatami podobna do polskiej odmiany ‘Jan Paweł II’...

16,90 zł

Powojnik (clematis) 'Solidarność' C2

Bardzo ciekawa polska odmiana powojnika. Zwarte pnącze, rosnące umiarkowanie szybko, osiągające wysokość około 1,5 m. Jego walory zostały docenion..

17,90 zł

Nowy
Powojnik (clematis) 'Sylvia Denny' C2

Powojnik ‘Sylvia Denny’ to ciekawa odmiana o czystobiałych kwiatach. Rośnie umiarkowanie szybko, osiągając około 2-3 m wysokości. Kwiaty półpeł..

16,90 zł

Powojnik (clematis) 'Sympatia' C2

Piękna polska odmiana o umiarkowanej sile wyrostu. charakteryzująca się różowoliliowymi, gwieździstymi kwiatami oraz zielonymi, matowymi liśćmi. K..

16,90 zł

Powojnik (clematis) 'The President' C2

Powojnik ‘The President’ to pnącze ozdobne o dużych kwiatach, kwitnący obficie. Rośnie umiarkowanie szybko, osiągając około 2,5 m wysokości. Kw..

17,90 zł

-20%
Żurawina wielkoowocowa 'Pilgrim' C1,5

Żurawina wielkoowocowa jest zimozieloną krzewinką o skórzastych owalnych liściach. Dorasta do 30 cm wysokości, a pokładające się na ziemi pędy mog..

7,99 zł 10,00 zł

Wyświetlono: 1 do 13 z 13 (1 stron)