Zamówienia tel. oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł

Las w słoiku

Zdobywające coraz większą popularność Lasy w słoiku to idealne rozwiązanie dla wszystkich miłośników zielonych kompozycji. Mech, chrobotek reniferowy, ozdobne kamienie zamknięte w szkle wyglądają niezwykle efektownie. Ogród w słoiku to niepowtarzalna dekoracja wnętrza, która zachwyca, wzbudza zainteresowanie znajomych, a przede wszystkim świetnie wygląda. W naszym sklepie prezentujemy las w słoiku marki JARDEN Art ©. To unikalne połączenie stabilizowanych roślin, mchów, porostów, odpowiedniego podłoża i dekoracyjnych kamieni. Wszystko po to aby zielone miniekosystemy były zupełnie bezobsługowe, ale przy tym pięknie wyglądały.

.

  • Las umieszczony jest w pięknie wyprofilowanych, szklanych naczyniach, które nie załamują światła. Dzięki temu nasze szklane ogrody wyglądają doskonale pod każdym kątem. Każdy słoik zaopatrzony jest w ozdobną pokrywkę, która dodaje uroku całej aranżacji.   
  • W środku znajdziemy różne rodzaje stabilizowanego mchu. Stabilizacja to proces "utrwalania" rośliny, zapewniający jest soczysty kolor i trwałą strukturę. Dzięki temu mech jest całkowicie bezobsługowy. Nie wymaga podlewania ani innych procesów pielęgnacyjnych. Zachowuje kolor i sprężystość przez wiele lat. Mech w Polsce jest pod ścisłą ochroną, dlatego nasz mech jest importowany z licencjonowanych, zagranicznych upraw europejskich.  
  • W każdym sloiku znajdziemy również starannie dobrany do kompozycji kamień ozdobny, który kształtem, kolorem i strukturą nadaje aranżacji charakteru. 

Las w słoiku to idealny pomysł na prezent. Unikalny design i naturalne elementy ogrodu w szkle będą pasować do każdego wystroju wnętrza. Moda na Eko ciągle trwa a popularność ogrodów zamkniętych w szkle jest na to niezbitym dowodem.

Las w słoiku "Magiczna Puszcza" rozm. S

Nowoczesność połączona z naturą! Przy współpracy z JARDEN Art © zamknęliśmy w szklanej przestrzeni odrobinę natury. Kamienie, ścieżki, porosty i mech ..

58,00 zł

Las w słoiku "Zielona Polana" rozm. S

Nowoczesność połączona z naturą! Przy współpracy z JARDEN Art © zamknęliśmy w szklanej przestrzeni odrobinę natury. Kamienie, ścieżki, porosty i mech ..

62,00 zł

Wyświetlono: 1 do 2 z 2 (1 stron)