Zamówienia tel. oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł

Warzywa

Coraz częściej w ogrodach przydomowych można zaobserwować warzywniaki. W myśl zasady "wiem co jem" wiele osób decyduje się na wysiew nasion warzyw w ogrodzie. Własna marchewka czy fasolka to nie tylko powód do dumy, ale i konkretna porcja witamin. Jednym z głównych argumentów przemawiających za stworzeniem własnego warzywniaka jest fakt, że mamy wpływ na to jak uprawiamy nasze warzywa. Do ochrony przed chorobami czy szkodnikami możemy stosować naturalne metody, bez użycia chemii. Nasiona warzyw to zdecydowanie dobry kierunek dla zdrowej diety.

Nasiona Bakłażan Black Beauty 1g

Oberżynę zwaną także gruszką miłosną należy uprawiać na glebie próchnicznej w temperaturze 20-28 ºC. Ma długi okres wegetacji i małą tolerancję na prz..

(opinie: 1)

1,99 zł

Nasiona Bakłażan Tsaksoniki 1g

Oryginalna odmiana oberżyny o dekoracyjnym wyglądzie i maczugowatych, białych owocach z fioletowymi smugami. Biały, delikatny w smaku miąższ owoców ob..

1,70 zł

Nasiona Bób Windsor Biały 50g

Odmiana średnio wczesna, bardzo plenna. Rośliny dorastają do wysokości 120 cm, krzewią się słabo. Na roślinie 6-10 szerokich strąków z 3-4 dużymi, pła..

2,60 zł

Nasiona Brokuł Calabrese Natalino 1g

Odmiana średniopóźna tworzy duże róże o ciemnozielonej barwie. Dzięki zawartości soli mineralnych, witamin oraz właściwości antyrakowych brokuł jest c..

1,40 zł

Nasiona Burak ćwikłowy Betina 10g

Odmiana plenna średnio wczesna, (okres wegetacji 120 dni). Korzenie kuliste o gładkiej skórce bez pierścieni. Miąższ ciemnoczerwony, bardzo delikatny..

1,60 zł

Nasiona Burak Czerwona Kula 10g

Odmiana bardzo plenna o korzeniach kulistych i dużej zawartości soku i słabo widocznych pierścieniach. Nadaje się do długotrwałego przechowywania zimo..

1,70 zł

Nasiona Burak liściowy Lukullus 5g

Częścią jadalną są duże, mięsiste liście barwy zielonej przyrządzane jak szpinak oraz soczyste białe ogonki liściowe przyrządzane i smakujące jak szpa..

1,60 zł

Nasiona Burak Opolski 10g

Odmiana plenna średnio wczesna, (okres wegetacji 120 dni). Korzenie kuliste o gładkiej skórce bez pierścieni. Miąższ ciemnoczerwony, bardzo delikatny ..

(opinie: 1)

1,90 zł

Nasiona Burak Rhudbard Chard 5g

Częścią jadalną są duże, mięsiste liście barwy bordowozielonej przyrządzane jak szpinak oraz soczyste czerwone ogonki liściowe przyrządzane i smakując..

1,80 zł

Nasiona Cebula Avalon 3g

Odmiana średnio wczesna  o białej łusce. Cebule o doskonałym, wyjątkowo delikatnym, słodkawym smaku i wadze 115g. Zastosowanie: do bezpośredniego spoż..

2,10 zł

Nasiona Cebula Globo 2g

Odmiana sałatkowa późna, tworząca bardzo duże (700-750 g) cebule o doskonałym, wyjątkowo delikatnym, słodkawym smaku. Cebule w kształcie owalnym z żół..

3,00 zł

Nasiona Cebula Hiberna 2g

Odmiana średnio wczesna, typowo zimowa, (może zimować na polu), o jasnożółtym zabarwieniu łuski, przeznaczona do wczesno wiosennego zbioru pęczkowego ..

2,30 zł

Nasiona Cebula Karmen 3g

Odmiana średnio-wczesna (okres weg.125-130 dni) charakteryzująca się cebulami o intensywnej karminowo-fioletowej łusce, kuliste, lekko spłaszczone, o ..

2,39 zł

Nasiona Cebula Siedmiolatka Red Toga 1g

Cebula wieloletnia, mrozoodporna o zgrubieniach w atrakcyjnym , purpurowo-czerwonym kolorze który przechodzi stopniowo w zielone, rurkowate liście. Na..

2,30 zł

Nasiona Cebula Sochaczewska 5g

Odmiana późna, przydatna do długotrwałego przechowywania. Cebule duże, kuliste, o słomkowo-brązowej dobrze przylegającej łusce. Miąższ biały, łagodny ..

2,30 zł

Nasiona Cebula TOSCA 2g

Odmiana średnio późna do uprawy w gruncie i pod osłonami. Cebule o wadze 165g, mają charakterystyczny wydłużony kształt i jasno brązowy kolor łuski. M..

2,30 zł

Nasiona Cukinia Goldena 3g

Odmiana cukinii o żółtych cylindrycznych owocach i średnio krzaczastym pokroju. Dojrzałe owoce mają intensywnie pomarańczowy kolor. Do gotowania i kon..

1,99 zł

Nasiona Cykoria sałatowa Palla Rosa 3 5g

Odmiana cykorii czerwonej na zbiór  letni i jesienny. Wartościowe warzywo stosowane do sałatek i surówek, cenione za dodatni wpływ na tworzenie się cz..

1,50 zł

Nasiona Dynia Bambino 5g

Odmiana średniowczesna, dość plenna. Owoce kuliste nieco spłaszczone, o ciężarze 15-50 kg o pomarańczowej delikatnej skórce. Miąższ ściły, ciemnopomar..

(opinie: 1)

2,30 zł

Nasiona Dynia Golias 3g

Odmiana bardzo plenna o bardzo długich płożących pędach. Owoce bardzo duże (18-30 kg), okrągłe do lekko owalnych, ciemnopomarańczowe. W sprzyjających ..

2,30 zł

Nasiona Dynia piżmowa Muscat de Provence 3g

Wspaniała późna odmiana, (okres weg. 125 dni), francuskiej dyni która tworzy średniej wielkości mocno żebrowane owoce o wadzę do 15 kg, o skórce począ..

2,30 zł

Nasiona Fasola BONA 30g

Odmiana karłowa, średnio wczesna. Roślina o pokroju zwartym, strąki jasnozielone, długości 12-14 cm, proste, mięsiste, bezwłókniste, osadzone w górnej..

2,60 zł

Nasiona Fasola Borlotto 30g

Odmiana wczesna karłowa,  mająca zastosowanie zarówno jako fasola szparagowa jak i do uprawy na suche nasiona. Tworzy atrakcyjne szerokie, bezwłóknist..

2,55 zł

Nasiona Fasola Hilds Neckarkonigin 10g

Odmiana tyczna szparagowa o zielonych bezwłóknistych strączkach długości 20-25 cm, w przekroju okrągłe. Wysiew na głębokość 2-3 cm  po 15 maja po 2-3 ..

1,80 zł

Nasiona Groch Ambrosia 50g

Odmiana wczesna, plenna. Okres wegetacji 65 dni. Tworzy strąki słodkie o wysokiej zawartości cukru bez pergaminowej wyściółki, nadające się do konsump..

2,20 zł

Nasiona Groch Iłówiecki 50g

Odmiana cukrowa, średnio wczesna, bardzo plenna. Strąki długości 5-6 cm, słodkie o wysokiej zawartości cukru bez pergaminowej wyściółki, nadające się ..

(opinie: 1)

1,90 zł

Nasiona Jarmuż Kapral 1g

Odmiana średniowczesna do 40-60 cm wys., odporna na wywracanie i niskie temperatury (do -15 st. C). Rozeta liści duża, kędzierzawa. Liście do bezpośre..

(opinie: 1)

1,80 zł

Nasiona Jarmuż Rossignol 1g

Odmiana średnio późna o bardzo dekoracyjnych, silnie kędzierzawych liściach. Rośliny zwarte, wysokości 60-70 cm, bez tendencji do wywracania się, odpo..

1,60 zł

Nasiona Jarmuż Scarlet 1g

Odmiana średnio późna wysokości 80-120 cm o dekoracyjnych silnie kędzierzawych smacznych liściach w kolorze szkarłatno-fioletowym. Rośliny odporne na ..

(opinie: 1)

1,80 zł

Nasiona Kalafior Bora 1g

Odmiana bardzo wczesna, (okres wegetacji 60-65 dni). Tworzy zwięzłe, jędrne róże, barwy białej, dobrze okryte liśćmi, odporne na fioletowe przebarwien..

1,89 zł

Wyświetlono: 1 do 30 z 78 (3 stron)