Zamówienia telefoniczne oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł

Warzywa

Coraz częściej w ogrodach przydomowych można zaobserwować warzywniaki. W myśl zasady "wiem co jem" wiele osób decyduje się na wysiew nasion warzyw w ogrodzie. Własna marchewka czy fasolka to nie tylko powód do dumy, ale i konkretna porcja witamin. Jednym z głównych argumentów przemawiających za stworzeniem własnego warzywniaka jest fakt, że mamy wpływ na to jak uprawiamy nasze warzywa. Do ochrony przed chorobami czy szkodnikami możemy stosować naturalne metody, bez użycia chemii. Nasiona warzyw to zdecydowanie dobry kierunek dla zdrowej diety.

Nasiona Bakłażan Tsaksoniki 1g

Oryginalna odmiana oberżyny o dekoracyjnym wyglądzie i maczugowatych, białych owocach z fioletowymi smugami. Biały, delikatny w smaku miąższ owoców ob..

1,70 zł

Nasiona Burak liściowy Lukullus 5g

Częścią jadalną są duże, mięsiste liście barwy zielonej przyrządzane jak szpinak oraz soczyste białe ogonki liściowe przyrządzane i smakujące jak szpa..

1,60 zł

Nasiona Cebula Karmen 3g

Odmiana średnio-wczesna (okres weg.125-130 dni) charakteryzująca się cebulami o intensywnej karminowo-fioletowej łusce, kuliste, lekko spłaszczone, o ..

2,39 zł

Nasiona Cebula Sochaczewska 5g

Odmiana późna, przydatna do długotrwałego przechowywania. Cebule duże, kuliste, o słomkowo-brązowej dobrze przylegającej łusce. Miąższ biały, łagodny ..

2,30 zł

Nasiona Cebula TOSCA 2g

Odmiana średnio późna do uprawy w gruncie i pod osłonami. Cebule o wadze 165g, mają charakterystyczny wydłużony kształt i jasno brązowy kolor łuski. M..

2,30 zł

Nasiona Fasola Hilds Neckarkonigin 10g

Odmiana tyczna szparagowa o zielonych bezwłóknistych strączkach długości 20-25 cm, w przekroju okrągłe. Wysiew na głębokość 2-3 cm  po 15 maja po 2-3 ..

1,80 zł

Nasiona Fasola szparagowa karłowa Saxa 30g

Odmiana karłowa, średnio wczesna. Roślina o pokroju zwartym, strąki jasnozielone, długości 12-14 cm, proste, mięsiste, bezwłókniste, osadzone w górnej..

2,50 zł

Nasiona Kapusta głowiasta biała Langedijker Dauer 2g

Odmiana późna, (okres wegetacji 130-140 dni),  bardzo plenna, doskonale się przechowuje, polecana do kwaszenia i bezpośredniego spożycia. Główki okrąg..

1,60 zł

Nasiona Marchew Amsterdamska 5g

Odmiana wczesna. Korzenie długości 15 cm, ciemno-pomarańczowe, wcześnie wybarwiające się, kruche i soczyste. Bardzo dobra na soki i do bezpośredniego ..

1,98 zł

Nasiona Marchew Karotina 5g

Odmiana wczesna, plenna, o korzeniach cylindrycznych, zaokrąglonych na końcu, długości około 20 cm. Charakteryzuje się zwiększoną zawartością cukru i ..

1,70 zł

Nasiona Melon cukrowy Charentaise 3g

Odmiana o dużych, smacznych owocach o owalnym kształcie. Skórka jasnożółta lub bladozielona z ciemnozielonymi podłużnymi paskami. Miąższ jest pomarań..

1,99 zł

Nasiona Papryka Corno di Toro Rosso & Giallo 0,5g

Mieszanka dwóch wczesnych odmian czerwonej i żółtej słodkiej papryki o podłużnych stożkowatych owocach zakrzywionych w kształcie rogu byka. Miąższ śre..

1,99 zł

Nasiona Pomidor Brutus 0,5g

Odmiana średnio wczesna. Rośliny silnie rosnące. Owoce wielkie o średnicy 20 cm, czerwone, żebrowane o masie ok. 500 g, maksymalnie do 2 kg w bardzo d..

1,98 zł

Nasiona Pomidor koktajlowy Black Cherry 0,3g

Odmiana wysoka o ciągłym typie wzrostu, przeznaczona do uprawy w gruncie przy palikach, pod osłonami lub w donicach lub skrzynkach balkonowych. Roślin..

1,99 zł

Nasiona Pomidor szklarniowy Słonka F1 0,2g

Odmiana średniowczesna polecana do późniejszej uprawy w szklarniach, tunelach oraz w polu przy palikach. Roślina o średniej sile wzrostu z gęsto rozmi..

5,10 zł

Nasiona Rzepa Golden Ball 10g

Odmiana tworząca duże kuliste lub lekko wydłużone jadalne zgrubienia korzeniowe o żółtej skórce i delikatnym, słodkawym, jasnożółtym miąższu. Zawiera ..

1,50 zł

Nasiona Sałata liściowa Rekord 1g

Odmiana średnio-wczesna, (okres wegetacyjny 65-75 dni), typu lollo bionda, o jasnozielonych silnie pomarszczonych liściach, odporna na wybijanie w pęd..

1,59 zł

Nasiona Truskawka Rainbow Treasure 5 szt.

Nowa mieszańcowa odmiana truskawki do uprawy w pojemnikach, koszach wiszących i na rabatkach, o wyjątkowych walorach smakowych i dekoracyjnych. Tworzy..

5,20 zł

Wyświetlono: 1 do 18 z 18 (1 stron)