Zamówienia telefoniczne oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł

Kwiaty

Kwietny dywan w ogrodzie to przepiękny widok. Mieszanka nasion kwiatów zapewni niezapomniane wrażenia niejednemu pasjonatowi ogrodów naturalnych i nie tylko. Odpowiednia mieszanka nasion upiększy nasz ogród, ale także pomoże pozbyć się niechcianych owadów t.j.: komarów. 

Nasiona Aksamitka rozpierzchła Bonita Carmen 1g

Dekoracyjna roślina jednoroczna wysokości 25-35 cm o zwartym pokroju i pełnych dwubarwnych, miodowo-mahoniowych kwiatach. Kwitnie od późnej wiosny do ..

1,80 zł

Nasiona Aksamitka wąskolistna Lulu 0,5g

Roślina jednoroczna wysokości 20-25 cm o kwiatach barwy cytrynowej. Pokrój roślin zwarty, kulisty. Kwitnie obficie i równomiernie od czerwca do mrozów..

1,89 zł

Nasiona Aksamitka wąskolistna Starfire mieszanka 0,5g

Roślina jednoroczna silnie rozkrzewiona wysokości 20-30 cm, z drobnymi ząbkowanymi liśćmi i licznymi kwiatami średnicy 1,5 cm. Mieszanka kwiatów w odc..

1,95 zł

Nasiona Aksamitka wielkokwiatowa Mona pomarańczowa 1g

Roślina jednoroczna wysokości 35-50 cm o dużych pełnych pomarańczowych kwiatach. Kwitnie obficie i równomiernie od VI do mrozów. Doskonała na rabaty, ..

1,89 zł

Nasiona Aster igiełkowy wysoki Beata 1g

Atrakcyjna roślina jednoroczna wysokości 50-75cm. Kwiaty koloru białego. Doskonała na kwiat cięty i wyższe rabaty. Wysiew nasion w III-IV do inspektu ..

1,80 zł

Nasiona Aster igiełkowy wysoki Walentyna 1g

Atrakcyjna roślina jednoroczna. Kwiaty koloru różowego. Wysokość 50-75cm. Doskonała na kwiat cięty i wyższe rabaty. Wysiew nasion w III-IV do inspektu..

1,80 zł

Nasiona Aster igiełkowy wysoki Wioletta 1g

Atrakcyjna roślina jednoroczna wysokości 50-75cm. Kwiaty koloru fioletowego. Doskonała na kwiat cięty i wyższe rabaty. Wysiew nasion w III-IV do inspe..

1,80 zł

Nasiona Aster karłowy Hordelin 1g

Roślina jednoroczna o jasnoróżowy, języczkowatych kwiatach, i krzewiastym karłowym pokroju. Wysokość roślin 25 cm. Polecany na rabaty, obwódki, do skr..

1,90 zł

Nasiona Aster karłowy Ribbon Blue 0,5g

Piękna karłowa odmiana astra (wysokość 25cm) o kompaktowym, krzewiastym pokroju. Oryginalne duże pełne peoniowe kwiaty w kolorze niebiesko-fioletowych..

2,10 zł

Nasiona Aster karłowy Ribbon Red 0,5g

Piękna karłowa odmiana astra (wysokość 25 cm) o kompaktowym, krzewiastym pokroju. Oryginalne, duże, pełne, peoniowe kwiaty w kolorze czerwono-różowym ..

2,10 zł

Nasiona Aster książęcy wysoki Ruckley Supreme 1g

Odmiana o fantazyjnych pomponowych kwiatach w kolorze niebieskim z biało-żółtym środkiem. Zastosowanie: na rabaty, obwódki i na kwiat cięty. Kwitnie o..

2,10 zł

Nasiona Aster peoniowy wysoki Ofelia 1g

Roślina jednoroczna o okazałych, pełnych prawie kulistych kwiatach w kolorze różowo-amarantowym. Średnica kwiatów 10-12 cm. Wysokość roślin do 60-80 c..

1,80 zł

Nasiona Cynia chryzantemowa mieszanka 1g

Roślina jednoroczna, do 60-80 cm wys. Kwiaty okazałe, pełne, wielobarwne. Doskonała na wyższe rabaty, do nasadzeń w grupach i na kwiat cięty. Pięknie ..

1,65 zł

Nasiona Cynia daliowa Envy 1g

Roślina jednoroczna, wysokości około 60 cm  o pełnych oryginalnych kwiatach w kolorze zielonkawo-limonkowym. Rośliny o nietypowym kolorze kwiatów świe..

1,65 zł

Nasiona Dalia kaktusowa mieszanka 0,5g

Bogata mieszanka kolorów dali o bardzo dekoracyjnych pełnych kaktusowych kwiatach i wzniesionych łodygach. Roślina osiąga wysokość do 100 cm. Zastosow..

2,49 zł

Nasiona Dzielżan ogrodowy 0,5g

Miododajna bylina chętnie odwiedzana przez pszczoły i motyle. Rośliny w pełni odporna na mróz osiąga wysokość 60-70 cm. Tworzy rozgałęzione łodygi z l..

1,70 zł

Nasiona Dzikość Serca mieszanka kwiatów - mata 45cm

Pokaż prawdziwą dzikość serca i zaprezentuj nowe barwy waszej miłości. Obficie i długo kwitnące kwiaty na macie w kształcie serca zachwycają swoim uro..

8,99 zł

Nasiona Floks Drumonda mieszanka 0,5g

Mieszanka kolorów niskiej silnie rozgałęzionej rośliny jednorocznej. Kwiaty zebrane w baldachowate kwiatostany. Osiągają wysokość 20-25 cm. Najlepiej ..

1,89 zł

Nasiona Gazania lśniąca 0,5g

Gazania splendens Roślina jednoroczna o ciekawych żółto-pomarańczowych kwiatach średnicy 8 cm, zamykających się w nocy i w pochmurne dni. Wysokość ..

2,40 zł

Nasiona Goździk Brodaty Scarlet Beauty 1g

Łatwa w uprawie mało wymagająca zimozielona bylina wysokość 50 cm o pięknych pachnących ognistoczerwonych kwiatach skupionych w baldachowate kwiatosta..

1,80 zł

Nasiona Jeżówka White Swan 0,3g

Chętnie odwiedzana przez motyle bylina o kwiatach z śnieżno białymi płatkami i wypukłymi brązowymi środkami. Liście lancetowate, długie i szorstkie. D..

2,50 zł

Nasiona Jeżówka żółta 0,3g

Chętnie odwiedzana przez motyle bylina o kwiatach z intensywnie żółtymi płatkami i wypukłymi brązowymi środkami. Liście lancetowate, długie i szorstki..

2,49 zł

Nasiona Klarkia, Dzierotka jasnoróżowa 1g

Dekoracyjna roślina jednoroczna wys. 40-60 cm. Przez całe lato i jesień pędy rośliny obsypane są wodospadami kwiatów barwy różowej lub białej z odcien..

1,65 zł

Nasiona Kocanka ogrodowa biała 0,5g

Odmian kocanki ogrodowej z kwiatami w kolorze białym. Roślina jednoroczna, osiąga wysokość 50-90 cm. Zastosowanie: kwiat cięty, rabaty, suche bukiety...

1,80 zł

Nasiona Kocanka ogrodowa czerwona 0,5g

Odmian kocanki ogrodowej z kwiatami w kolorze czerwonym. Roślina jednoroczna, osiąga wysokość 50-90 cm. Zastosowanie: kwiat cięty, rabaty, suche bukie..

1,80 zł

Nasiona Krwawnik Pospolity mieszanka 0,2g

Bylina o różnobarwnych, drobnych kwiatach zebranych w gęste baldachogrona. Kwitnie od lipca do października w drugim roku po wysadzeniu. Polecana jako..

1,90 zł

Nasiona Mieszanka bylinowa roślin miododajnych na tereny podmokłe 100g

Starannie wyselekcjonowana specjalistyczna mieszanka rośliny miododajnych długo i obficie kwitnących, odpornych na okresowe podtopienia i okresowy nad..

29,90 zł

Nasiona Mieszanka bylinowa roślin miododajnych na tereny suche 100g

Staranie wyselekcjonowana specjalistyczna mieszanka rośliny miododajnych długo i obficie kwitnących, nektarujących nawet w czasie długotrwałej suszy, ..

29,90 zł

Nasiona Mieszanka przyciągająca pszczoły 2g

Możesz przyczynić się do ochrony dzikich pszczół uprawiając rośliny długo i obficie kwitnące, zapewniające pożywienie pszczołą, skorzystaj z gotowej m..

2,30 zł

Nasiona Mieszanka roślin miododajnych Bee's Universe 100g

Staranie wyselekcjonowana specjalistyczna mieszanka roślin miododajnych długo i obficie kwitnących. W skład mieszanki wchodzi ponad 20 gatunków mało w..

29,90 zł

Wyświetlono: 1 do 30 z 44 (2 stron)