Zamówienia tel. oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł

Kwiaty

Kwietny dywan w ogrodzie to przepiękny widok. Mieszanka nasion kwiatów zapewni niezapomniane wrażenia niejednemu pasjonatowi ogrodów naturalnych i nie tylko. Odpowiednia mieszanka nasion upiększy nasz ogród, ale także pomoże pozbyć się niechcianych owadów t.j.: komarów. 

Nasiona Aksamitka rozpierzchła Bonita Carmen 1g

Dekoracyjna roślina jednoroczna wysokości 25-35 cm o zwartym pokroju i pełnych dwubarwnych, miodowo-mahoniowych kwiatach. Kwitnie od późnej wiosny do ..

1,80 zł

Nasiona Aksamitka rozpierzchła Champion Flame 0,5g

Oryginalna silnie karłowa (20 cm) odmiana aksamitki wcześnie i długą kwitnąca. Rośliny o zwartym kulistym pokroju i pełnych dwubarwnych kwiatach. Zewn..

2,30 zł

Nasiona Aksamitka rozpierzchła Gypsy Sunshine 1g

Dekoracyjna roślina jednoroczna wysokości 25-30 cm o zwartym kulistym pokroju i pełnych, mocno żółtych kwiatach o lekko fryzowanych płatkach. Kwitnie ..

1,80 zł

Nasiona Aksamitka rozpierzchła Marietta 1g

Roślina jednoroczna wysokości 20-30 cm o pojedynczych kwiatach średnicy 3-5 cm. barwy mahoniowej z żółtym obrzeżem. Kwitnie obficie i równomiernie od ..

1,80 zł

Nasiona Aksamitka wąskolistna Starfire mieszanka 0,5g

Roślina jednoroczna silnie rozkrzewiona wysokości 20-30 cm, z drobnymi ząbkowanymi liśćmi i licznymi kwiatami średnicy 1,5 cm. Mieszanka kwiatów w odc..

1,95 zł

Nasiona Aster Chryzantemowy wysoki mieszanka 1g

Roślina jednoroczna 50-80 cm wysokości. Mieszanka kolorów o pełnych różnobarwnych kwiatach. Kwitnie od lipca do października. Stosowany na kwiat cięty..

(opinie: 1)

1,80 zł

Nasiona Aster Chryzantemowy wysoki Płomień 1g

Roślina jednoroczna 50-80cm wysokości, o pełnych szkarłatno-czerwonych kwiatach. Kwitnie od lipca do października. Stosowany na kwiat cięty, rabaty, o..

(opinie: 2)

1,80 zł

Nasiona Aster igiełkowy wysoki Beata 1g

Atrakcyjna roślina jednoroczna wysokości 50-75cm. Kwiaty koloru białego. Doskonała na kwiat cięty i wyższe rabaty. Wysiew nasion w III-IV do inspektu ..

1,80 zł

Nasiona Aster igiełkowy wysoki Walentyna 1g

Atrakcyjna roślina jednoroczna. Kwiaty koloru różowego. Wysokość 50-75cm. Doskonała na kwiat cięty i wyższe rabaty. Wysiew nasion w III-IV do inspektu..

1,80 zł

Nasiona Aster igiełkowy wysoki Wioletta 1g

Atrakcyjna roślina jednoroczna wysokości 50-75cm. Kwiaty koloru fioletowego. Doskonała na kwiat cięty i wyższe rabaty. Wysiew nasion w III-IV do inspe..

1,80 zł

Nasiona Aster karłowy Hordelin 1g

Roślina jednoroczna o jasnoróżowy, języczkowatych kwiatach, i krzewiastym karłowym pokroju. Wysokość roślin 25 cm. Polecany na rabaty, obwódki, do skr..

(opinie: 1)

1,90 zł

Nasiona Aster karłowy Pinokio mieszanka 0,5g

Niska, obficie kwitnąca roślina jednoroczna o zwartym kompaktowym pokroju i drobnych kwiatach średnicy 2-4 cm w różnych kolorach. Zastosowanie: rabaty..

2,10 zł

Nasiona Aster karłowy Ribbon Blue 0,5g

Piękna karłowa odmiana astra (wysokość 25cm) o kompaktowym, krzewiastym pokroju. Oryginalne duże pełne peoniowe kwiaty w kolorze niebiesko-fioletowych..

(opinie: 1)

2,10 zł

Nasiona Aster karłowy Ribbon Red 0,5g

Piękna karłowa odmiana astra (wysokość 25 cm) o kompaktowym, krzewiastym pokroju. Oryginalne, duże, pełne, peoniowe kwiaty w kolorze czerwono-różowym ..

2,10 zł

Nasiona Aster książęcy wysoki Aleksandra 1g

Roślina jednoroczna 60-80 cm wysokości. Kwiaty piękne, kremowo-żółte. Kwitnie od lipca do października. Stosowany na kwiat cięty, rabaty, obwódki i kw..

(opinie: 1)

1,80 zł

Nasiona Aster książęcy wysoki Ruckley Supreme 1g

Odmiana o fantazyjnych pomponowych kwiatach w kolorze niebieskim z biało-żółtym środkiem. Zastosowanie: na rabaty, obwódki i na kwiat cięty. Kwitnie o..

(opinie: 1)

2,10 zł

Nasiona Aster peoniowy wysoki Ofelia 1g

Roślina jednoroczna o okazałych, pełnych prawie kulistych kwiatach w kolorze różowo-amarantowym. Średnica kwiatów 10-12 cm. Wysokość roślin do 60-80 c..

1,80 zł

Nasiona Aster peoniowy wysoki Perła 1g

Roślina jednoroczna, wysokości 60-70 cm. Kwiaty pełne, kształtu kulistego o średnicy 10-12cm barwy śnieżno białej. Zastosowanie na kwiat cięty, rabaty..

(opinie: 1)

1,80 zł

Nasiona Celozja pierzasta mieszanka 0,5g

Niska krzaczasta bylina w naszym klimacie uprawiana jako roślina jednoroczna tworzy różnobarwne kwiatostany w kształcie pióropuszy. Wymaga stanowiska ..

1,99 zł

Nasiona Gazania lśniąca 0,5g

Gazania splendens Roślina jednoroczna o ciekawych żółto-pomarańczowych kwiatach średnicy 8 cm, zamykających się w nocy i w pochmurne dni. Wysokość ..

(opinie: 1)

2,40 zł

Nasiona Kocanka ogrodowa biała 0,5g

Odmian kocanki ogrodowej z kwiatami w kolorze białym. Roślina jednoroczna, osiąga wysokość 50-90 cm. Zastosowanie: kwiat cięty, rabaty, suche bukiety...

(opinie: 2)

1,80 zł

Nasiona Kwietna Łączka - mieszanka kwiatów polnych 500g

Wyjątkowa kompozycja mało wymagających, kolorowo kwitnących roślin jednorocznych i wieloletnich. W skład mieszanki wchodzi ponad 40 gatunków kwiatów d..

110,00 zł

Nasiona Lobelia czerwona 0,2g

Roślina jednoroczna o czerwonoróżowych kwiatach. Osiąga wysokość 10-20 cm. Wymaga gleby żyznej, umiarkowanie wilgotnej, stanowiska słonecznego. Nasion..

2,10 zł

Nasiona Lobelia przylądkowa niebieska 0,2g

Roślina jednoroczna o ciemnoniebieskich kwiatach. Osiąga wysokość 10-20 cm. Wymaga gleby żyznej, umiarkowanie wilgotnej, stanowiska słonecznego. Nasio..

(opinie: 1)

1,80 zł

Nasiona Mieszanka bylinowa roślin miododajnych na tereny podmokłe 100g

Starannie wyselekcjonowana specjalistyczna mieszanka rośliny miododajnych długo i obficie kwitnących, odpornych na okresowe podtopienia i okresowy nad..

29,90 zł

Nasiona Mieszanka bylinowa roślin miododajnych na tereny podmokłe 500g

Staranie wyselekcjonowana specjalistyczna mieszanka rośliny miododajnych długo i obficie kwitnących, nektarujących nawet w czasie długotrwałej suszy, ..

105,00 zł

Nasiona Mieszanka bylinowa roślin miododajnych na tereny suche 100g

Staranie wyselekcjonowana specjalistyczna mieszanka rośliny miododajnych długo i obficie kwitnących, nektarujących nawet w czasie długotrwałej suszy, ..

29,90 zł

Nasiona Mieszanka przyciągająca pszczoły 2g

Możesz przyczynić się do ochrony dzikich pszczół uprawiając rośliny długo i obficie kwitnące, zapewniające pożywienie pszczołą, skorzystaj z gotowej m..

(opinie: 1)

2,30 zł

Nasiona Mieszanka roślin miododajnych Bee's Universe 100g

Staranie wyselekcjonowana specjalistyczna mieszanka roślin miododajnych długo i obficie kwitnących. W skład mieszanki wchodzi ponad 20 gatunków mało w..

(opinie: 1)

29,90 zł

Nasiona Mieszanka roślin miododajnych Bee's Universe 1kg

Staranie wyselekcjonowana specjalistyczna mieszanka roślin miododajnych długo i obficie kwitnących. W skład mieszanki wchodzi ponad 20 gatunków mało w..

159,00 zł

Wyświetlono: 1 do 30 z 38 (2 stron)