Zamówienia tel. oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł

Rękawice ochronne

Rękawice ochronne pomogą zadbać o Twoje dłonie podczas codziennych czynności w ogrodzie tj.: plewienie, sadzenie, przycinanie sprzątanie i wiele innych. Dostępne w wielu kolorach i rozmiarach. Tkanina pokryta nitrylem sprawia, że rękawice są odporne na smary, oleje, tłuszcze, rozpuszczalniki itp.

Rękawice ochronne ARCTIC lateks rozm. 9

Rękawice powlekane lateksem piankowym, ze wzmocnionymi palcami. Wykonane z dzianiny poliestrowej - ścieg 13. Odporne na przecięcia i rozdarcia...

(opinie: 2)

4,99 zł

Rękawice ochronne IRON BULL skóra rozm. 10,5

Rękawice ze skóry bydlęcej, wzmocnione przeszyciem na dłoni. Posiadają wewnętrzną podszewkę. Wykorzystywane w budownictwie i przemyśle ciężkim. ..

10,50 zł

Rękawice ochronne NITROX GRAY nitryl rozm. 10

Rękawice powlekane nitrylem, o gładkiej powierzchni. Wykonane z dzianiny poliestrowej - ścieg 13. Odporne na smary, oleje, tłuszcze, węglowodory i roz..

3,50 zł

Rękawice ochronne PERFECT GRIP RED FULL lateks rozm. 9

Rękawice powlekane lateksem o chropowatej strukturze. Pół dłoni powlekana lateksem marszczonym. Wykonane z dzianiny poliestrowej - ścieg 13. Odporne n..

(opinie: 1)

3,99 zł

Rękawice ochronne PURE FLOXY poliuretan rozm. 6

Rękawice powlekane poliuretanem (PU), wykonane z dzianiny poliestrowej - ścieg 13. Odporne na przecięcia i rozdarcia. Idealne do precyzyjnych prac man..

(opinie: 1)

3,99 zł

Rękawice ochronne PURE FLOXY poliuretan rozm. 8

Rękawice powlekane poliuretanem (PU), wykonane z dzianiny poliestrowej - ścieg 13. Odporne na przecięcia i rozdarcia. Idealne do precyzyjnych prac man..

(opinie: 1)

3,99 zł

Rękawice ochronne WHITEBIRD TERMO ze skóry koziej z lekką podszewką rozm. 9,5

Rękawice ze skóry koziej, ocieplane, z zapięciem na rzep. Posiadają wewnętrzną zimową podszewkę. Wykorzystywane do cięższych prac w ogrodowych, w budo..

19,00 zł

Rękawice ogrodnicze WAMPIRKI

Bawełniane rękawice ogrodnicze "WAMPIRKI". Posiadają ściągacz i podgumowaną stronę chwytną. Powlekana gumą część robocza chroni ręce i zapewnia dobre ..

(opinie: 1)

1,40 zł

Wyświetlono: 1 do 9 z 9 (1 stron)