Zamówienia telefoniczne oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł

Buty

Buty gumofilc czarne

Buty wykonane z wysokiej jakości PVC, posiadają podeszwę gwarantującą odpowiednią przyczepność, izolującą od zimna. Wzbogacone ocieplającym filcem. Ch..

39,00 zł

Chodaki zielone NEW EVA CLOG A

NEW EVA CLOG to superlekkie i wygodne uniwersalne chodaki świetnie sprawdzające się przy pracy w ogródku, na działce i w gospodarstwie domowym, skutec..

23,99 zł

Kalosze damskie IGA czarne

Super wytrzymałe kalosze IGA, wykonane z miękkiego tworzywa PCV bez dodatku ołowiu i innych substancji szkodliwych. Chronią stopy przed wilgocią i zab..

35,90 zł

Kalosze dziecięce TWISTER LUX PRINT HD Słoń

Obuwie deszczowe dla dzieci, wykonane z materiału PVC Phtalate Free (bezftalanowe PVC). Obuwie nie zawiera metali ciężkich tj. kadm, nikiel, ołów. Obu..

46,90 zł

Kalosze GRAND S z kołnierzem wiązane oliwkowe

GRAND S to wytrzymałe i funkcjonalne kalosze męskie zapewniające ochronę przed wilgocią. Wykonane zostały z trwałego PCV. Podszewka z dzianiny poliest..

52,99 zł

Kalosze ochronne Agro Filcok z ocieplaczem czarne EVA

Lekkie kalosze ochronne Agro Filcok EVA. Buty są mocne, elastyczne i łatwe do czyszczenia. Komfort użytkowania zapewnia antypoślizgowa podeszwa oraz f..

69,90 zł

Kalosze ochronne FARMER z ocieplaczem zielone EVA

Kalosze FARMER wykonane zostały z tworzywa EVA. To niezwykle lekkie i funkcjonalne kalosze, doskonale sprawdzające się podczas pracy na działce lub w ..

64,90 zł

Kalosze RAINNY granatowe

Bardzo wytrzymałe kalosze RAINNY wykonane są w całości z PVC. Doskonale chronią stopy przed wilgocią i zabrudzeniem. Odpowiednio zaprojektowana podesz..

39,90 zł

Kalosze RAINNY PRINT D bratek

RAINNY PRINT to wysokiej jakości kalosze młodzieżowe wykonane z tworzywa gumowego, lekkie i wygodne. Buty wyposażone są w antypoślizgową podeszwę dosk..

45,90 zł

Wyświetlono: 1 do 9 z 9 (1 stron)