Zamówienia tel. oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł

Narzędzia ręczne

Mydło potasowe Agrecol 500 ml

Mydło potasowe, ogrodnicze w płynie na bazie czystych ekologicznie, naturalnych olejów roślinnych. Produkt przeznaczony do mycia narzędzi uprawowych, ..

16,50 zł

Opryskiwacz ciśnieniowy AQUA SPRAY 1,5L

Opryskiwacz ciśnieniowy AQUA SPRAY łatwy w użyciu - wystarczy nacisnąć spust, wygodny uchwyt, regulowana główka dyszy, przeźroczysty zbiornik ułatwia ..

(opinie: 1)

28,00 zł

Opryskiwacz ciśnieniowy plecakowy AQUA SPRAY 16L

Szybkie i łatwe pompowanie dzięki wysoko wydajnej pompie, szeroki bezrozlewowy wlew o lejkowatym kształcie sprawia, że napełnianie jest szybkie i pros..

169,00 zł

Opryskiwacz ręczny AQUA SPRAY 0,5L

Opryskiwacz ręczny AQUA SPRAY łatwy w użyciu - wystarczy nacisnąć spust, wygodny uchwyt, regulowana główka dyszy, przeźroczysty zbiornik ułatwia obser..

9,40 zł

Pazurki + motyczka DELUXE

Grabki + motyczka "DELUXE". Wykonane z wysokiej jakości stali, wyposażone w ergonomiczny miękki uchwyt. Do okopywania, pielenia, napowietrzania gleby ..

(opinie: 2)

12,99 zł

Sekator ręczny gardenMAX 448C

..

37,00 zł

Sekator ręczny kowadełkowy gardenMAX

sekator ręczny kowadełkowy, profilowane ostrze tnące z wysokogatunkowej stali, sprężyna rozwierająca teleskopowa, kowadełko z mocnego tworzywa redukuj..

(opinie: 1)

37,99 zł

Sekator tradycyjny 8'' CARBON-STEEL

Sekator profesjonalny 8". Wykonany ze specjalnej stali karbonowej. Rączki powlekane są tworzywem antypoślizgowym. Przeznaczony do kwiatów i pędów. Uch..

(opinie: 3)

24,00 zł

Sekator V-SERIES ostrze mijające, stal SK5

Sekator do cięcia kwiatów i krzewów, wykonany z wysokogatunkowej stali, wysokiej jakości ostrze mijające, ostrze wykonane z stali SK5 pokryte powłoką ..

42,00 zł

Sekator V-SERIES ostrze mijające, stal SK5 WOOD

Sekator do cięcia kwiatów i krzewów, wykonany z wysokogatunkowej stali, wysokiej jakości ostrze mijające, ostrze wykonane z stali SK5 pokryte powłoką ..

(opinie: 1)

49,00 zł

Siekiera uniwersalna FIBERGLASS 1000g

Uniwersalna siekiera przystosowana do ciosania i rozłupywania drewna, ostrze wykonane ze stali hartowanej, antypoślizgowa powierzchnia rączki TPR, trz..

30,75 zł 34,00 zł

Wiadro ocynkowane 15L

Wiadro ocynkowane 15-litrowe, pomocne w przeprowadzaniu prac ogrodniczych oraz przy remontach budowlanych. Produkt dostępny jest w kolorze srebrnym...

29,00 zł

Wiadro ocynkowane 7L

Wiadro ocynkowane 7-litrowe, pomocne w przeprowadzaniu prac ogrodniczych oraz przy remontach budowlanych. Produkt dostępny jest w kolorze srebrnym...

19,90 zł

Zestaw 3 narzędzi ogrodniczych FIBERGLASS

W skład zestawu narzędzi FIBERGLASS wchodzą: łopatka szeroka do przesadzania roślin, widełki ogrodnicze do spulchniania gleby, pazurki ogrodnicze do o..

(opinie: 5)

15,99 zł

Skrzynka drewniana 60x40x20cm

Skrzynka wykonana z surowego drewna, trwała i wytrzymała, wykorzystywana do transportu roślin. Skrzynki używane, w dobrym stanie, może posiadać przeba..

8,00 zł

Wyświetlono: 1 do 15 z 15 (1 stron)