Zamówienia telefoniczne oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł

Dostawa i płatność

Oferujemy następujące formy dostawy:

Sposób dostawy: Koszt dostawy: Uwagi dodatkowe:
Odbiór osobisty odbiór osobisty 0 zł Rośliny można odebrać osobiście w siedzibie naszego sklepu pod Częstochową. Na terenie naszej szkółki prowadzimy punky sprzedaży stacjonarnej, na którym prezentujemy jeszcze szerszy asortyment roślin. Serdecznie zapraszamy w godzinach:
 
poniedziałek-piątek: 8:00 – 18:00
sobota: 8:00 – 16:00
niedziela: nieczynne

Po więcej informacji zapraszamy do zakładki KONTAKT.
Przesyłka kurierska - przedpłata odbiór osobisty 20 zł Obecnie współpracujemy z firmą kurierską DPD, która realizuje dostawę paczek do klientów.
Wysyłka roślin jest prowadzona w poniedziałki, wtorki i środy (w wyjątkowych sytuacjach w czwartki), aby rośliny nie zalegały w magazynach kurierskich przez weekend. Pozostałe produkty są wysyłane na bieżąco przez cały tydzień.
Zamówienia złożone w czwartek do godziny 15:00 są wysyłane w tym samym tygodniu, natomiast złożone po godzinie 15:00 będą realizowane na początku przyszłego tygodnia.
Dostawa następuje w ciągu czasu deklarowanego przez przewoźnika - od 1 do 3 dni roboczych. Większość paczek doręczana jest na następny dzień roboczy od momentu nadania.
Standardowa cena za przesyłkę kurierską przewiduje czas dostawy w dni robocze w godzinach 9:00 - 17:00. Po nadaniu paczki otrzymają Państwo automatyczną wiadomość z numerem listu przewozowego.

Status przesyłki można sprawdzić na stronie przewoźnika: Sprawdź status przesyłki
Przesyłka kurierska - za pobraniem odbiór osobisty 25 zł
Dostawa naszym transportem odbiór osobisty wycena indywidualna Dysponujemy własnym transportem – zamówione produkty możemy dostarczyć pod wskazany adres. Dostawa możliwa jest przy zamówieniach hurtowych na kwotę nie mniejszą niż 2000 zł.
Termin realizacji oraz wycena zależą od miejsca dostawy i są ustalane telefonicznie lub za pośrednictwem email.

Oferujemy następujące formy płatności:

platnosc1Zwykły przelew bankowy platnosc2Szybkie płatności online platnosc3Płatność przy odbiorze

Realizacja zamówień na rośliny w okresie zimowym:

  • Wysyłka roślin jest realizowana (w zależności od warunków pogodowych) od marca/kwietnia do końca listopada. W miesiącach zimowych (grudzień, styczeń, luty) wysyłka roślin jest wstrzymana. Wszystkie rośliny zamówione w tym okresie zostaną wysłane na początku następnego sezonu. Dokładną datę wysyłki podajemy w wiadomości email oraz w aktualnościach na stronie głównej sklepu.
     
  • Ze względu na brak możliwości przewidzenia wczesnowiosennych warunków pogodowych planowany termin wysyłki może ulec opóźnieniu. Rośliny po zimie muszą być odpowiednio przygotowane - bryła korzeniowa musi być rozmarznięta oraz odpowiednio sucha. W przypadku niekorzystnych warunków pogodowych (zaleganie śniegu na plantacji, ujemna temperatura) proces ten może się wydłużać. Dokładamy wszelkich starań, aby otrzymali Państwo dobrze zabezpieczone rośliny w odpowiednim stanie.

Pozostałe produkty z naszego sklepu wysyłamy na bieżąco przez cały rok.