Zamówienia tel. oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł

Nasiona egzotyczne

Nie jest tajemnicą to, że rośliny egzotyczne praktycznie zawsze wzbudzają zainteresowanie. W naszej ofercie znajdziecie nasiona ciekawych i niespotykanych roślin tropikalnych, które swoim wyglądem zadziwią wielu waszych znajomych. Pięknie kwitnący Płomień Afryki czy rajski ptak zachwyci niemal każdego. Natomiast nasiona kawy arabskiej i orzecha ziemnego pozwolą na uprawę roślin, których produkty dobrze znamy ze sklepów.

Nasiona Adenium ospałe - Róża pustyni 5 szt.

Roślina ta wyglądem przypomina drzewko bonzai lub karłowatego baobaba. Tworzy gruby masywny pień z kórego wyrasta korona drobnych, biało-różowych kwia..

(opinie: 3)

6,50 zł

Nasiona Bawełna Indyjska 5 szt.

Roślina wieloletnia, wysokości do 80 cm do uprawy w pojemnikach, na tarasach, balkonach i w zimowych ogrodach. Od lata do jesieni na roślinach pojawia..

(opinie: 5)

6,50 zł

Nasiona Dracena smocza 5 szt.

Dracena smocza (drzewo smocze, smokowiec) należy do roślin endemicznych Madery i Wysp Kanaryjskich. W naturalnych warunkach dorasta do 20 m wysokości ..

(opinie: 1)

5,40 zł

Nasiona Eukaliptus popielaty 20 szt.

Zimozielony krzewdorastający w naturalnych warunkach nawet do 15 – 20 m (w naszym klimacie dorasta do ok. 1,5 do 2 m wys.). Dobrze znosi suszę i mrozy..

4,90 zł

Nasiona Eukaliptus właściwy 10 szt.

Rozłożyste, średnio gęste zimozielone drzewo o gładkiej szaro-kremowej, korze, która łuszczy się długimi pasami jak u platana. Liście u młodych roślin..

(opinie: 1)

5,90 zł

Nasiona Kawa Arabska 6 szt.

Roślina do uprawy doniczkowej, której ozdobą są ciemnoczerwone owoce, błyszczące wyraźnie unerwione liście i białe przyjemnie pachnące kwiaty. Tworzy ..

(opinie: 2)

3,99 zł

Nasiona Mimoza Wstydliwa 0,2g

Krzaczasta, wiecznie zielona roślina z wysmukłymi, kłującymi, rozgałęzionymi pędami. Liście intensywnie zielone (5-10 cm), dłoniasto złożone z 4 równo..

2,90 zł

Nasiona Płomień Afryki 5 szt.

Drzewo tworzące, w naturalnych warunkach, rozłożystą, parasolowatą koronę o wysokości do 9 m i szerokości 5-10 m. Liście ciemnozielone, długie, podwój..

5,60 zł

Nasiona Strelicja Królewska 5 szt.

Roślina inaczej zwana "Rajskim Ptakiem", wiecznie zielona, kępiasta bylina do uprawy pojemnikowej, o podłużnych ozdobnych liściach długości do 1 m. Zi..

6,50 zł

Wyświetlono: 1 do 9 z 9 (1 stron)