Zamówienia telefoniczne oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł

Lilaki, bzy

Lilaki (pospolicie nazywane bzami) to bardzo wartościowe i mocno popularne krzewy w naszych ogrodach. Urzekają pięknem swoich kwiatów, a jeszcze bardziej zapachem, który roztaczają. W maju staja się główną ozdobą ogrodu, wraz z różanecznikami oraz azaliami. Najczęściej spotykane odmiany to lilak pospolity oraz lilak Meyera. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą lilaków.

Lilak kanadyjski Agnes Smith

Efektowny krzew podobny do bzu, jednak o ładniejszym pokroju i intensywniejszym zapachu.  Kwiaty białe, zebrane w wyprostowane wiechy. Pachnące, wytwa..

18,00 zł

Lilak Meyera Palibin

Miniaturowa odmiana bzu, dorastająca do 1,2 m wysokości idealna do małych ogrodów.  Kwiaty w kształcie malutkich, liliowo-różowych trąbek, pojawiają s..

17,00 zł

Lilak pospolity Aucubaefolia DWUBARWNY

Bardzo dekoracyjna odmiana o rozłożystym pokroju i pstrych liściach. Dorasta do około 3-4 m wysokości jako krzew (można również wyprowadzić na niewiel..

15,00 zł

Lilak pospolity Primrose

Zyskująca na popularności odmiana o rzadko spotykanym, żółtym zabarwieniu kwiatów. Pokrój gęsty, rozłożysty – rośnie jako krzew, osiągając w wieku 10 ..

18,00 zł

Lilak pospolity Sensation DWUBARWNY

Bardzo efektowna odmiana o rozłożystym pokroju. Kwiaty mocno wyróżniające się na tle innych lilaków - są dwukolorowe, fioletowe z białym brzegiem, zeb..

24,00 zł

Lilak zwisający

Lilak zwisający dorasta do 4 metrów, jest krzewem o gęstej, zaokrąglonej koronie która wygląda niezwykle efektownie. Może rosnąć jako małe drzewo lub ..

19,90 zł

Wyświetlono: 1 do 6 z 6 (1 stron)