0
Sprawdź!

Lilaki, bzy

Lilaki (pospolicie nazywane bzami) to bardzo wartościowe i mocno popularne krzewy w naszych ogrodach. Urzekają pięknem swoich kwiatów, a jeszcze bardziej zapachem, który roztaczają. W maju staja się główną ozdobą ogrodu, wraz z różanecznikami oraz azaliami. Najczęściej spotykane odmiany to lilak pospolity oraz lilak Meyera. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą lilaków.

Bez czarny 'Black Tower' C3

Wyjątkowa odmiana  czarnego bzu, która została nagrodzona  w 2010 roku podczas wystawy National Plant Exhibition w Anglii. Jest wolno rosnącą r..

17,50 zł

Lilak 'Miss Kim' P9

Krzew o prawie kulistym pokroju i luźno ułożonych pędach, dorastający do 2 metrów wysokości, o dużych, ciemnozielonych liściach. Zakwita dopier..

7,99 zł

Lilak kanadyjski 'Agnes Smith' P9

Efektowny krzew podobny do lilaka pospolitego, jednak o ładniejszym pokroju i intensywniejszym zapachu. Osiąga około 2,5 m rozrastając się szeroko..

11,99 zł

Lilak Meyera 'Palibin' C2

Miniaturowa odmiana lilaka, dorastająca do 1,2 m wysokości idealna do małych ogrodów.  Liście błyszczące, w kolorze ciemnozielonym. Kwiaty w ks..

16,00 zł

Lilak Meyera 'Palibin' P9

Miniaturowa odmiana lilaka, dorastająca do 1,2 m wysokości idealna do małych ogrodów.  Liście błyszczące, w kolorze ciemnozielonym. Kwiaty w ks..

11,99 zł

Lilak pospolity 'Charles Joly' P9

Lilak ‘Charles Joly’ to niski krzew o półkulistym, gęstym pokroju. Dorasta do 1,2 m wysokości. Ma sercowate, ciemnozielone i błyszczące liście. Li..

11,99 zł

Lilak pospolity 'Krasavitsa Moskvy' P9

Jedna z najładniejszych odmian lilaków o perłowobiałych kwiatach. Krzew o wzniesionym pokroju, dorastający do 3 m wysokości (roczny przyrost około..

11,99 zł

Lilak pospolity 'Primrose' P9

Zyskująca na popularności odmiana o rzadko spotykanym, żółtym zabarwieniu kwiatów. Pokrój gęsty, rozłożysty – rośnie jako krzew, osiągając w wieku..

12,99 zł

Wyświetlono: 1 do 8 z 8 (1 stron)