0
Sprawdź!

Azalie japońskie

Azalie japońskie to karłowe krzewy nie zrzucające liści na zimę. Pochodzą z dalekiej Azji i są nieodłącznym elementem każdego wrzosowiska lub ogrodu w stylu japońskim. Ze względu na swoje kompaktowe rozmiary, idealnie nadają się do małych ogrodów. Kwitną w maju, często tak obficie, że pokrywają się całe kwiatami. Spośród wielu odmian o różnych kolorach, z pewnością znajdziemy ta odpowiednią dla nas.

 

Azalia japońska 'Estrella'

Karłowy krzew o gęstych pędach i półkulistym pokroju. Kwiaty dosyć duże, w kolorze jaskrawo-czerwonym z ciemniejszym wzorkiem na górnym płatku. Zebran..

15,00 zł

Azalia japońska 'Georg Arends'

Karłowy krzew o rozłożystych pędach i luźnym pokroju. Kwiaty duże, w kolorze purpurowo-czerwonym z ciemniejszym wzorkiem na górnym płatku. Zebrane w e..

15,00 zł

Azalia japońska 'Gislinde'

Karłowy krzew o spłaszczonym, nieregularnym pokroju. Kwiaty półpełne lub pełne, w kolorze karminowo-czerwonym. Nie blakną na słońcu! Zebrane w efektow..

15,00 zł

Azalia japońska 'Herbert'

Karłowy krzew o rozłożystych pędach i zwartym pokroju. Kwiaty duże, w kolorze purpurowo-fioletowym z ciemnym wzorkiem na górnym płatku. Zebrane w efek..

15,00 zł

Azalia japońska 'Kirstin'

Karłowy krzew o gęstych pędach i półkulistym pokroju. Liście drobne, soczyście zielone i błyszczące, nie opadają na zimę. Kwiaty dosyć duże, w kolorze..

15,00 zł

Azalia japońska 'Tornella'

Karłowy krzew o półkulistym pokroju. Posiada ciemnozielone, błyszczące liście. Kwiaty karminowo-czerwone (około 4 cm średnicy) z ciemniejszym wzorkiem..

15,00 zł

Wyświetlono: 1 do 6 z 6 (1 stron)