0
Sprawdź!

Rośliny owocowe

Jedną z najprzyjemniejszych rzeczy w ogrodzie jest zbieranie świeżych, pysznych owoców prosto z krzewów, które sami posadziliśmy. Zajmujemy się produkcją roślin owocowych, głównie borówki amerykańskiej oraz żurawiny. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na rośliny owocowe.

Aktinidia ostrolistna 'Issai' MINIATUROWE KIWI C2

Roślina dwupłciowa, samopylna, o bardzo smacznych, miniaturowych owocach przypominających kiwi, które mają walory nie tylko smakowe, ale i zdrowot..

15,99 zł

Aktinidia ostrolistna 'Issai' MINIATUROWE KIWI P9

Roślina dwupłciowa, samopylna, o bardzo smacznych, miniaturowych owocach przypominających kiwi, które mają walory nie tylko smakowe, ale i zdrowot..

11,99 zł

Borówka amerykańska 'Bluecrop' C2

Najpopularniejsza odmiana borówki amerykańskiej, silnie rosnąca, osiągająca 2 m wysokości. ‘Bluecrop’ to odmiana bardzo plenna, z jednego krzew..

12,00 zł

Borówka amerykańska 'Bluejay' C2

‘Bluejay’ to odmiana średniowczesna, której owoce nie opadają i są odporne na pękanie. Idealnie jędrne i bardzo smaczne. Pojawiają się w lipcu. Ow..

12,00 zł

Borówka amerykańska 'Bonus' C2

Odmiana średniowczesna, plenna, osiągająca 1,5 m wysokości. Owoce dojrzewają  w lipcu. Są bardzo smaczne i duże. Idealne na przetwory, do ciast lu..

12,00 zł

Borówka amerykańska 'Chandler' C2

Borówka odmiany ‘Chandler’ posiada jedne z największych owoców wśród wszystkich odmian borówki amerykańskiej. Są one bardzo smaczne i soczyste. Je..

12,00 zł

Borówka amerykańska 'Darrow' C2

Jedna z najpóźniejszych odmian borówki amerykańskiej, o owocach dojrzewających między sierpniem a wrześniem. Dorastające do 1,8 m wysokości, dobrz..

12,00 zł

Borówka amerykańska 'Duke' C2

Jedna z wcześniejszych odmian borówki, zaczyna owocować już w pierwszym tygodniu lipca. Osiąga około 2 m wysokości i jest bardzo plenna (ok. 8 kg ..

12,00 zł

Borówka amerykańska 'Early Blue' C2

Borówka ‘Early Blue' jest wysoko cenioną odmianą ze względu terminu owocowania – jest to najwcześniej owocująca borówka wysoka uprawiana w Polsce ..

12,00 zł

Borówka amerykańska 'Patriot' C2

Odmiana ‘Patriot’ to jedna z najlepszych odmian o wczesnej porze owocowania. Krzewy osiągają wysokość około 1,5 m, są wytrzymałe na mróz oraz chor..

12,00 zł

Borówka amerykańska 'Spartan' C2

Odmiana bardzo plenna, średniowczesna, dorastająca do 1,5 m wysokości, o dobrej mrozoodporności. Owoce z woskowym nalotem, zaczynają dojrzewać w d..

12,00 zł

Borówka amerykańska 'Toro' C2

Borówka amerykańska odmiany ‘Toro’ to krzyżówka dwóch odmian – ‘Earliblue’ i ‘Ivanhoe’. Jest świetną odmianą deserową, ma bardzo duże owoce (jedne..

12,00 zł

Borówka amerykańska MIX C2

W skład oferowanego zestawu borówek wchodzi 6 różnych odmian (po jednej sztuce z każdej odmiany). Dobraliśmy je tak, aby termin owocowania był jak naj..

71,00 zł

-18%
Cytryniec chiński C2

Roślina z rodzaju owocowych  pnączy jednopiennych, dorasta do 10 metrów i ma bardzo smaczne owoce, które posiadają właściwości antyseptyczne i lec..

17,99 zł 21,90 zł

-17%
Kolcowój pospolity JAGODY GOJI P9

Kolcowój pospolity, najczęściej określany jako 'Jagody Goji' to krzew wywodzący się z dalekiej Azji. Rośnie w klimacie umiarkowanym, na terytorium..

9,99 zł 12,00 zł

Malinojeżyna 'Loganberry' P9

Malinojeżyna łączy w sobie najlepsze cechy maliny właściwej i jeżyny krzaczastej. Amerykańska odmiana 'Loganberry' to krzew o dużych, wydłużonych ..

11,90 zł

-17%
Morwa biała P9

Drzewo osiągające 15 m wysokości, o kulistej koronie, szerokich, jajowatych liściach, jesienią przebarwiających się na żółto. Uprawiane w wielu mi..

10,00 zł 12,00 zł

Pigwowiec japoński 'Cido' P9

Pigwowiec 'Cido' to niski, rozłożysty krzew wywodzący się z krajów nadbałtyckich. Dorasta do 1 m wysokości. Liście nieduże, o ciemnozielonej barwi..

11,90 zł

Wyświetlono: 1 do 18 z 22 (2 stron)