0
Sprawdź!

Żywotniki

Żywotniki, pospolicie nazywane u nas tujami, to zimozielone krzewy ozdobne o pokroju stożkowym lub kolumnowym. Cieszą się bardzo dużą popularnością ze względu na swoje walory dekoracyjne, soczysty kolor igieł, a także łatwość w uprawie i odporność na polskie warunki klimatyczne. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sadzonek żywotników.

 

 

Żywotnik 'Whipcord' C2

Stosunkowo nowa odmiana o płaskokulistym pokroju i sznurkowatych, przewisających pędach. Wolno rosnący krzew dorastający do 0,3 m wysokości i 0,6 ..

18,00 zł

Żywotnik 'Whipcord' P9

Stosunkowo nowa odmiana o płaskokulistym pokroju i sznurkowatych, przewisających pędach. Wolno rosnący krzew dorastający do 0,3 m wysokości i 0,6 ..

9,99 zł

Żywotnik zachodni 'Danica' C2

Niewielki krzew o kulistym pokroju (nie wymaga formowania), osiągający w wieku 10 lat około 40 cm średnicy. Pędy w kolorze żywozielonym, ułożone g..

12,00 zł

Żywotnik zachodni 'Golden Smaragd' C3

Odmiana żywotnika o pięknym złocistożółtym odcieniu igieł. Świetnie sprawdza się na wyższe żywopłoty lub szpalery. Rośnie dość szybko, osiągając o..

15,00 zł

-7%
Żywotnik zachodni 'Golden Tuffet' C2

Karłowy krzew o oryginalnym wyglądzie. Przypomina małą, pomarańczowozieloną poduchę z miękkich igieł. Dorasta do 0,6 m wysokości, ma pokrój płasko..

13,90 zł 15,00 zł

Żywotnik zachodni 'Malonyana Holub' C2

Bardzo oryginalna odmiana żywotnika zachodniego, wyselekcjonowana w Czechach jako mutacja (czarcia miotła) na odmianie ‘Malonyana’. Wolnorosnący k..

18,00 zł

Żywotnik zachodni 'Smaragd' C3

Tuja ‘Szmaragd’ to jedna z najpopularniejszych roślin w naszym kraju. Świetnie nadaje się na wyższe żywopłoty lub szpalery, ponieważ rośnie szybko..

12,00 zł

Wyświetlono: 1 do 7 z 7 (1 stron)