Zamówienia telefoniczne oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł

Nawozy uniwersalne

Nawozy mineralne wieloskładnikowe uniwersalne (nazywane również mieszanymi) zawierają wszystkie niezbędne składniki pokarmowe, makroelementy, mikroelementy, potrzebne roślinom. Są one wymieszane w różnych proporcjach, aby zapewnić im jak najszersze stosowanie. Nawóz uniwersalny znajdzie zastosowanie dla większości roślin ozdobnych, owocowych, a także warzyw, roślin doniczkowych, traw, itp. Przykładowe nawozy uniwersalne: Polifoska, FLORMIX Mixofoska, Azofoska, Florovit, Fructus.

Aktywator kompostu - FLOROVIT 1Kg

Aktywator kompostu to produkt, który skutecznie przyspiesza proces kompostowania resztek organicznych. Pobudza rozwój pożytecznych mikroorganizmów w g..

14,00 zł

Azofoska

Azofoska to szybko działający nawóz o uniwersalnym i wszechstronnym zastosowaniu. Świetnie sprawdzi się przy dokarmianiu kwiatów jednorocznych i wielo..

11,99 zł

Nawóz barwiący do niebieskich hortensji - Agrecol 250g

Hortensje Niebieskie to nawóz do hortensji, który ma działanie barwiące w stosunku do konkretnego gatunku - hortensji ogrodowej. Tylko u hortensji ogr..

8,50 zł

Nawóz do bukszpanów FLOROVIT 1Kg

Granulowany nawóz ogrodniczy przeznaczony do nawożenia bukszpanów i innych liściastych roślin żywopłotowych. Każda granulka nawozu zawiera wszystkie s..

14,00 zł

Nawóz do drzew i krzewów ozdobnych - Agrecol 1,2L

Płynny nawóz organiczno-mineralny przeznaczony do nawożenia wszystkich gatunków drzew i krzewów ozdobnych, uprawianych na balkonach, tarasach i w ogro..

12,00 zł

Nawóz do kwitnących FLORMIX 3kg

Nawóz do kwitnących roślin ogrodowych Flormix przeznaczony do nawożenia wszelkiego rodzaju kwitnących roślin ogrodowych, takich jak: różanecznik (rodo..

23,50 zł

Nawóz do roślin owocowych PLANTA 1kg

Nawóz mineralny przeznaczony do nawożenia drzewek i krzewów owocowych w uprawach ogrodowych. Odpowiednie proporcje makro i mikroelementów pozytywnie w..

10,50 zł

Nawóz długodziałający do roślin kwitnących - FLOROVIT 300g

Florovit długodziałający to wygodny i łatwy w stosowaniu nawóz otoczkowany dla wszystkich roślin kwitnących w domu i ogrodzie. Składniki pokarmowe uwa..

15,99 zł

Nawóz długodziałający do róż i innych roślin kwitnących - Florovit 300g

Florovit długodziałający to wygodny i łatwy w stosowaniu nawóz otoczkowany dla róż i innych roślin kwitnących w domu i ogrodzie. Składniki pokarmowe u..

15,99 zł

Nawóz Humus uniwersalny - Agrecol 2,5L

Preparat służący do poprawy żyzności gleby. Naturalne substancje humusowe zawarte w produkcie korzystnie wpływają na strukturę oraz właściwości biolog..

24,00 zł

Nawóz Mineral żel do oleandrów i oliwek - Agrecol 250 ml

Płynny nawóz mineralny w postaci żelu, do rozpuszczania w wodzie.Produkt przeznaczony jest do zasilania wszystkich roślin ozdobnych pochodzących z poł..

8,50 zł

Nawóz Mineral żel do roślin kwitnących - Agrecol 500 ml

Płynny nawóz mineralny w postaci żelu, do rozpuszczania w wodzie.Produkt przeznaczony do zasilania wszystkich roślin, ozdobnych z kwiatów, znajdującyc..

12,50 zł

Nawóz odżywka do Bonsai - aplikator 30ml

Innowacyjny i specjalistyczny preparat przeznaczony do zasilania i regeneracji wszystkich gatunków roślin formowanych zgodnie ze sztuką bonsai, w form..

3,20 zł

Nawóz odżywka do kaktusów i sukulentów - aplikator 30ml

Innowacyjny i specjalistyczny preparat przeznaczony do zasilania i regeneracji wszystkich gatunków i odmian roślin kaktusowatych, a także gruboszowaty..

3,20 zł

Nawóz odżywka do roślin doniczkowych Green Strong - aplikator 30ml

Innowacyjny i specjalistyczny preparat przeznaczony do zasilania i regeneracji wszystkich roślin, w formie wygodnego samodozującego aplikatora. Gotowy..

3,20 zł

Nawóz odżywka do storczyków Orchid Regenerum - aplikator 30ml

Innowacyjny i specjalistyczny preparat przeznaczony do zasilania i regeneracji wszystkich gatunków i odmian storczyków, w formie wygodnego samodozując..

3,20 zł

Nawóz odżywka do storczyków Orchid Strong - aplikator 30ml

Innowacyjny i specjalistyczny preparat przeznaczony do zasilania i regeneracji wszystkich gatunków i odmian storczyków, w formie wygodnego samodozując..

3,20 zł

Nawóz odżywka do storczyków w okresie spoczynku - aplikator 40ml

Innowacyjny i specjalistyczny preparat przeznaczony do zasilania i regeneracji wszystkich gatunków i odmian storczyków, w formie wygodnego samodozując..

3,60 zł

Nawóz odżywka do Zamiokulkasów - aplikator 30ml

Innowacyjny i specjalistyczny preparat przeznaczony do zasilania i regeneracji zamiokulkasów, a także innych zielonych roślin doniczkowych, w formie w..

3,20 zł

Nawóz odżywka UNIWERSALNA Regenerująca - aplikatory 5x25ml

Innowacyjny preparat przeznaczony do zasilania i regeneracji wszystkich roślin kwitnących w uprawach doniczkowych, w formie wygodnego samodozującego a..

9,50 zł

Nawóz odżywka witaminowa do roślin Florum Strong - aplikator 30ml

Innowacyjny i specjalistyczny preparat przeznaczony do zasilania i regeneracji wszystkich roślin, w formie wygodnego samodozującego aplikatora. Gotowy..

3,20 zł

Nawóz Politoska FLORMIX 2kg

Uniwersalny nawóz ogrodniczy i rolniczy, zawierający trzy podstawowe składniki pokarmowe. Pokrywa w całości zapotrzebowanie roślin na fosfor i potas, ..

10,50 zł

nawóz przeciwko chlorozie Ferrum Flor - Agrecol 250ml

Płynny nawóz mineralny w postaci żelu, do rozpuszczania w wodzie. Przeznaczony do wszelkich gatunków roślin z objawami chlorozy. Zastosowanie Ferrum F..

8,50 zł

Nawóz przyspieszający kompostowanie - Agrecol 1kg

Nawóz przyspieszający kompostowanie to specjalnie przygotowana mieszanina nawozowa, przyspieszająca kompostowanie odpadków organicznych. Poprzez optym..

15,99 zł

Wyświetlono: 1 do 24 z 45 (2 stron)