Zamówienia telefoniczne oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł

Żywotnik zachodni Cloth of Gold

  • Dostępność: niedostępny
http://www.flower-garden.pl/szkolka-roslin-koblanscy produkt polski

  • 14,00 zł


Produkt jest chwilowo niedostępny
Przepraszamy, produkt, który oglądasz jest chwilowo niedostępny z powodu wyczerpania ilości sadzonek w naszej szkółce. Być może spodobają Ci się podobne produkty, które proponujemy poniżej:
Wiek sadzonki:
2 lata
Doniczka:
2-litrowa
Wysokość:
20 cm
zywotnik złota tuja cloth of gold sadzonki cena
zdjęcie wykonane w czerwcu

Dobrze ukorzenione, zdrowe sadzonki dają gwarancję przyjęcia i szybkiego wzrostu. Jako wieloletni producenci roślin przykładamy dużą wagę do jakości bryły korzeniowej oferowanych przez nas sadzonek.

ukorzenione sadzonki

Sadzonki w zależności od pory roku mogą być pozbawione liści, wybarwione, przycięte, itp. Rośliny zaopatrzone są w etykiety z nazwą (lub kolorowe etykiety ze zdjęciem). Wysokość sadzonek podawana jest w przybliżeniu. Więcej informacji w regulaminie.

Wolnorosnący krzew o nieregularnym, stożkowym pokroju. W wieku 10 lat osiąga około 1 m wysokości. Wytwarza duże ilości delikatnych pędów pokrytych miękkimi igiełkami. Wybarwia się szczególnie atrakcyjnie – młode gałązki mają intensywną, złocistożółtą barwę, później przechodzącą w odcień pomarańczowy. Mniej oświetlone gałązki przybierają odcień bardziej zielony, dając ciekawy, kontrastujący efekt kolorystyczny.

Preferuje gleby żyzne, wilgotne i przepuszczalne. Ze względu na intensywną barwę najlepiej sadzić na stanowisko słonecznym. Aby utrzymać ładny, gęsty pokrój, zaleca się przycinanie krzewu wiosną. Odmiana bardzo dobrze znosi cięcie – z tego względu świetnie nadaje się na różne formy strzyżone. Znajduje zastosowanie jako krzew na niskie, strzyżone lub naturalne żywopłoty. Cechuje się dobrą mrozoodpornością. Świetnie sprawdzi się w przydomowych ogródkach, na skalniakach i wrzosowiskach. Nadaje się również do uprawy w pojemniku.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra
Captcha

Mogą Ci się przydać

Krzewy ozdobne i owocowe

Sadzonki krzewów ozdobnych, owocowych, sadzonki borówki, krzewy na żywopłot, hortensje bukietowe, berberysy, tuje na szpalery, jałowce płożące to tylko część asortymentu.

Zobacz więcej

Nawozy wieloskładnikowe

Nawozy mineralne w formie posypowej lub płynnej do każdego rodzaju roślin ozdobnych, owocowych oraz warzyw. Nawozy BIO organiczne na bazie obornika kurzego i bydlęcego.

Zobacz więcej

Podłoża do roślin

Specjalistyczne podłoża ogrodnicze, czyli tzw. ziemia ogrodowa to ważny element uprawy roślin. Odpowiednie podłoże zapewnia optymalne warunki do rozwoju roślin. W ofercie podłoża zarówno podłoża specjalistyczne jak i uniwersalne.

Zobacz więcej

Trawnik z nasion

Mieszanki najlepszych gatunków traw ozdobnych, charakteryzujące się niezwykłymi walorami estetycznymi. Sprawdź nasze nowości: trawnik regeneracyjny, GREEN SPRINTER, trawnik KWIATOWY i wiele innych.

Zobacz więcej

Podlewanie ogrodu

Na sucho nic nie urośnie! Sprawdź szeroką ofertę narzędzi do nawadniania ogrodu. Węże, zraszacze, armatura wodna, zestawy do podlewania, konewki w różnych wariantach kolorystycznych.

Zobacz więcej

Agrowłókniny, agrotkaniny

Wytrzymałe i przepuszczalne tkaniny, mające wiele zastosowań w ogrodzie. Mogą służyć zarówno do ściółkowania, jak i do ochrony krzewów oraz upraw warzywnych przed śniegiem, mrozem, słońcem.

Zobacz więcej

Donice ozdobne

Doniczki ozdobne do wykorzystania w domu, ogrodzie, tarasach i balkonach. Wykonane z tworzyw sztucznych i naturalnych, dostępne w wielu różnych rozmiarach i stylach.

Zobacz więcej

Narzędzia i sprzęt do ogrodu

Szpadle, łopaty, grabki, widły, kosze na liście, rękawice ochronne, taczki, konewki, wiaderka, siekiery, sekatory. Poznaj ofertę wysokiej jakości narzędzi do ogrodu.

Zobacz więcej