Zamówienia tel. oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł
Kroplówka do storczyków Nawóz naturalny Agrecol - aplikator 35ml

Kroplówka do storczyków Nawóz naturalny Agrecol - aplikator 35ml

  • 2,99 zł

  • Netto: 2,77 zł
  • Zaloguj się, aby otrzymać 2 punktów lojalnościowych za zakup tego produktu.


Kroplówka do storczyków to płynny nawóz organiczny przeznaczony do wszelkich rodzajów storczyków, m.in. Phalaenopsis, Cymbidium, Dendrobium, Cattleya. Z powodzeniem sprawdza się również w uprawie innych roślin kwitnących, które pobudza do kwitnienia. Nawóz jest sporządzony w formie gotowej do użycia, bez potrzeby rozpuszczania w wodzie. Kroplówka to gotowa dawka nawozu do storczyków, bez konieczności odmierzania produktu. Nawóz w specjalnej kroplówce jest bardzo łatwy i wygodny w stosowaniu i samoczynnie uwalnia się do podłoża.

Pierwsza na rynku formuła nawozu zawarta w kroplówce. Nawozy są w pełni bezpieczne dla roślin i nie powodują ryzyka przenawożenia. Kroplówka zawiera naturalne substancje regenerujące podłoże. Nawóz zawiera składniki potrzebne dla prawidłowego rozwoju roślin. Azot wspomaga wytwarzanie nowych, pięknie wybarwionych liści. Fosfor potęguje rozbudowę silnego systemu korzeniowego. Potas wpływa na turgor (uwodnienie) liści, co korzystnie wpływa na ich jędrność. Dodatkowo zmniejsza ryzyko zapadania roślin na infekcje. 

 

  • zawiera naturalne substancje regenerujące podłoże
  • pobudza storczyki do intensywnego kwitnienia
  • zapewnia zdrowe i jędrne liście
  • w formie wygodnego w użyciu aplikatora

 


Sposób stosowania:

Nawóz stosować 1 raz w miesiącu w całym okresie wegetacyjnym. Okres wegetacyjny storczyków trwa od kwietnia do września. Na każdą roślinę należy przeznaczyć jeden aplikator.

  1. Oderwij końcówkę aplikatora wzdłuż linii nacięcia.
  2. Włóż aplikator ukośnie do doniczki na głębokość 2-3 cm.
  3. Po opróżnieniu usuń aplikator z podłoża.
PojemnośćAplikator 35 ml
ProducentAgrecol

Napisz opinię

Produkty powiązane

Przeczytaj na blogu

Jak nawozić rośliny w ogrodzie - Poradnik

Aby nasze rośliny pięknie rosły i były prawdziwą ozdobą naszego ogrodu konieczne jest ich odpowiednie dokarmianie. Na rynku dostępnych jest wiele produktów nawozowych, ale który z nich wybrać aby zapewnić odpowiednią ilość makro- i mikroelementów naszym roślinom? Różne gatunki roślin, mają różne wymagania pokarmowe, dlatego tak ważny jest odpowiedni dobór nawozu do konkretnej rośliny. Producenci nawozów wychodząc naprzeciw oczekiwaniom...

Czytaj więcej