Zamówienia tel. oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł

Nawóz odżywka DUO do storczyków w okresie spoczynku - aplikator 40ml

produkt polski

  • 3,60 zł

  • Netto: 2,93 zł
  • Cena w punktach: 73
  • Zaloguj się, aby otrzymać 2 punktów lojalnościowych za zakup tego produktu.


komplet składników odżywczych

Innowacyjny i specjalistyczny preparat przeznaczony do zasilania i regeneracji wszystkich gatunków i odmian storczyków, w formie wygodnego samodozującego aplikatora. Gotowy po użycia od razu po wyjęciu z opakowania. Produkt można stosować przez cały okres wegetacji, ale w szczególności zaleca się go stosować po przekwitnięciu roślin w celu ich wzmocnienia  i przygotowania do kolejnego kwitnienia.Aplikatory zawierają ekstrakty substancji humusowych, identyczne jak te występujące naturalnie w korze drzew tropikalnych. Regularne stosowanie odżywki Duo-orchid Strong wpływa na dobrą kondycję systemu korzeniowego, liści i łodyg. Profesjonalne i estetyczne aplikatory są łatwe w użyciu. Aby otrzymać najlepsze efekty uprawy zaleca się stosować preparat co 1-2 miesiące, przeznaczając jeden aplikator na każdą roślinę.

Odżywka Duo Orchid Strong to połączenie dwóch substancji w jednym aplikatorze. Jedna część (20 ml) to odżywka zawierająca substancje pokarmowe dla rośliny, a druga część (20 ml) to regenerator podloża zawierający substancje humusowe.

Oferta dotyczy jednego aplikatora o pojemności 40ml.

odzywka do storczykow

Instrukcja stosowania
  • Odłam zakończenie aplikatora w miejscu nacięcia
  • Umieść końcówkę aplikatora w podłożu tak, aby nie uległa zatkaniu i aby preparat mógł swobodnie spływać do podłoża
  • Po opróżnieniu wyjmij aplikator z podłoża

Roztwór, który przedostał się do podłoża, przy odpowiednim podlewaniu, może działać nawet do 4 tygodni.
Pojemność Aplikator 2x20 ml

Napisz opinię

Produkty powiązane

Przeczytaj na blogu

Jak nawozić rośliny w ogrodzie - Poradnik

Aby nasze rośliny pięknie rosły i były prawdziwą ozdobą naszego ogrodu konieczne jest ich odpowiednie dokarmianie. Na rynku dostępnych jest wiele produktów nawozowych, ale który z nich wybrać aby zapewnić odpowiednią ilość makro- i mikroelementów naszym roślinom? Różne gatunki roślin, mają różne wymagania pokarmowe, dlatego tak ważny jest odpowiedni dobór nawozu do konkretnej rośliny. Producenci nawozów wychodząc naprzeciw oczekiwaniom...

Czytaj więcej

Mogą Ci się przydać

Krzewy ozdobne i owocowe

Sadzonki krzewów ozdobnych, owocowych, sadzonki borówki, krzewy na żywopłot, hortensje bukietowe, berberysy, tuje na szpalery, jałowce płożące to tylko część asortymentu.

Zobacz więcej

Nawozy wieloskładnikowe

Nawozy mineralne w formie posypowej lub płynnej do każdego rodzaju roślin ozdobnych, owocowych oraz warzyw. Nawozy BIO organiczne na bazie obornika kurzego i bydlęcego.

Zobacz więcej

Podłoża do roślin

Specjalistyczne oraz uniwersalne podłoża ogrodnicze, czyli tzw. ziemia ogrodowa to ważny element uprawy roślin. Odpowiednie podłoże zapewnia optymalne warunki do rozwoju roślin.

Zobacz więcej

Trawnik z nasion

Mieszanki najlepszych gatunków traw ozdobnych, charakteryzujące się niezwykłymi walorami estetycznymi. Sprawdź nasze nowości: trawnik regeneracyjny, GREEN SPRINTER, trawnik KWIATOWY i wiele innych.

Zobacz więcej

Podlewanie ogrodu

Na sucho nic nie urośnie! Sprawdź szeroką ofertę narzędzi do nawadniania ogrodu. Węże, zraszacze, armatura wodna, zestawy do podlewania, konewki w różnych wariantach kolorystycznych.

Zobacz więcej

Agrowłókniny, agrotkaniny

Wytrzymałe i przepuszczalne tkaniny, mające wiele zastosowań w ogrodzie. Mogą służyć zarówno do ściółkowania, jak i do ochrony krzewów oraz upraw warzywnych przed śniegiem, mrozem, słońcem.

Zobacz więcej

Donice ozdobne

Doniczki ozdobne do wykorzystania w domu, ogrodzie, tarasach i balkonach. Wykonane z tworzyw sztucznych i naturalnych, dostępne w wielu różnych rozmiarach i stylach.

Zobacz więcej

Narzędzia i sprzęt do ogrodu

Szpadle, łopaty, grabki, widły, kosze na liście, rękawice ochronne, taczki, konewki, wiaderka, siekiery, sekatory, opryskiwacze, odzież ochronna. Poznaj ofertę wysokiej jakości narzędzi do ogrodu.

Zobacz więcej

Nasiona kwiatów i warzyw

Certyfikowane nasiona warzyw, kwiatów, ziół, nasiona rośliny egzotycznych, nasiona na kiełki, mieszanki kwiatów, mieszanki roślin miododajnych, doniczki do rozsad oraz akcesoria do wysiewu.

Zobacz więcej