Zamówienia tel. oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł
 • Nawóz odżywka do storczyków Agrecol - aplikator 30ml

  Nawóz odżywka do storczyków Agrecol - aplikator 30ml

  • 2,60 zł

  • Netto: 2,60 zł
  • Cena w punktach: 65
  • Zaloguj się, aby otrzymać 2 punktów lojalnościowych za zakup tego produktu.


  komplet składników odżywczych

  Innowacyjny i specjalistyczny preparat przeznaczony do zasilania i regeneracji wszystkich gatunków i odmian storczyków, w formie wygodnego samodozującego aplikatora. Gotowy po użycia od razu po wyjęciu z opakowania. Specjalna formuła pobudza, wzmacnia i przedłuża kwitnienie. Regularne stosowanie odżywki Orchid Strong wpływa na dobrą kondycję systemu korzeniowego, liści i łodyg. Profesjonalne i estetyczne aplikatory są łatwe w użyciu. Aby otrzymać najlepsze efekty uprawy zaleca się stosować preparat co 1-2 miesiące, przeznaczając jeden aplikator na każdą roślinę.

  Oferta dotyczy jednego aplikatora o pojemności 40ml.

  odzywka do storczykow

  Instrukcja stosowania<ul><li>Odłam zakończenie aplikatora w miejscu nacięcia<br></li><li>Umieść końcówkę aplikatora w podłożu tak, aby nie uległa zatkaniu i aby preparat mógł swobodnie spływać do podłoża</li><li>Po opróżnieniu wyjmij aplikator z podłoża</li></ul><br> Roztwór, który przedostał się do podłoża, przy odpowiednim podlewaniu, może działać nawet do 4 tygodni.
  PojemnośćAplikator 30 ml

  Napisz opinię

  Produkty powiązane

  Przeczytaj na blogu

  Jak nawozić rośliny w ogrodzie - Poradnik

  Aby nasze rośliny pięknie rosły i były prawdziwą ozdobą naszego ogrodu konieczne jest ich odpowiednie dokarmianie. Na rynku dostępnych jest wiele produktów nawozowych, ale który z nich wybrać aby zapewnić odpowiednią ilość makro- i mikroelementów naszym roślinom? Różne gatunki roślin, mają różne wymagania pokarmowe, dlatego tak ważny jest odpowiedni dobór nawozu do konkretnej rośliny. Producenci nawozów wychodząc naprzeciw oczekiwaniom...

  Czytaj więcej