Zamówienia telefoniczne oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł

Bukszpan Suffruticosa

http://www.flower-garden.pl/szkolka-roslin-koblanscy produkt polski

  • 12,99 zł  brutto

  • Netto: 12,03 zł


Wiek sadzonki:
3 lata
Doniczka:
2-litrowa
Wysokość:
15-20 cm
bukszpan sufruticosa
zdjęcie wykonane w maju

Dobrze ukorzenione, zdrowe sadzonki dają gwarancję przyjęcia i szybkiego wzrostu. Jako wieloletni producenci roślin przykładamy dużą wagę do jakości bryły korzeniowej oferowanych przez nas sadzonek.

ukorzenione sadzonki

Sadzonki w zależności od pory roku mogą być pozbawione liści, wybarwione, przycięte, itp. Rośliny zaopatrzone są w etykiety z nazwą (lub kolorowe etykiety ze zdjęciem). Wysokość sadzonek podawana jest w przybliżeniu. Więcej informacji w regulaminie.

Wolnorosnąca odmiana bukszpanu, dorastająca zaledwie do 1 metra szerokości i wysokości. Karłowy, zimozielony krzew o sztywnych pędach i wiecznie zielonych listkach. Kwiaty drobne, niepozorne, ale miododajne. Idealnie nadaje się na żywopłoty, lub jako obwódki rabatek. Ciekawie będzie wyglądać posadzony wzdłuż alejki – nie tylko w ogrodzie. Dobrze znosi formowanie i cięcie

Nie ma wymagań co do gleb, ważne by były zasobne w humus. Preferuje stanowiska półcieniste lub słoneczne, ale da sobie również radę w cieniu.

Nazwa łacińska: Buxus sempervirens 'Suffruticosa'
Pokrój: płaskokulisty
Docelowa wysokość: od 0,5 do 1 m
Tempo wzrostu: wolno rosnący
Kolor liści/igieł: jasnozielone
Mrozoodporność: -23 °C
Stanowisko: słoneczne, półcieniste, cieniste
Wymagania glebowe: roślina tolerancyjna
Zimozieloność: tak
Informacje dodatkowe: roślina miododajna

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra
Captcha

Produkty powiązane

Mogą Ci się przydać

Krzewy ozdobne i owocowe

Sadzonki krzewów ozdobnych, owocowych, sadzonki borówki, krzewy na żywopłot, hortensje bukietowe, berberysy, tuje na szpalery, jałowce płożące to tylko część asortymentu.

Zobacz więcej

Nawozy wieloskładnikowe

Nawozy mineralne w formie posypowej lub płynnej do każdego rodzaju roślin ozdobnych, owocowych oraz warzyw. Nawozy BIO organiczne na bazie obornika kurzego i bydlęcego.

Zobacz więcej

Podłoża do roślin

Specjalistyczne podłoża ogrodnicze, czyli tzw. ziemia ogrodowa to ważny element uprawy roślin. Odpowiednie podłoże zapewnia optymalne warunki do rozwoju roślin. W ofercie podłoża zarówno podłoża specjalistyczne jak i uniwersalne.

Zobacz więcej

Trawnik z nasion

Mieszanki najlepszych gatunków traw ozdobnych, charakteryzujące się niezwykłymi walorami estetycznymi. Sprawdź nasze nowości: trawnik regeneracyjny, GREEN SPRINTER, trawnik KWIATOWY i wiele innych.

Zobacz więcej

Podlewanie ogrodu

Na sucho nic nie urośnie! Sprawdź szeroką ofertę narzędzi do nawadniania ogrodu. Węże, zraszacze, armatura wodna, zestawy do podlewania, konewki w różnych wariantach kolorystycznych.

Zobacz więcej

Agrowłókniny, agrotkaniny

Wytrzymałe i przepuszczalne tkaniny, mające wiele zastosowań w ogrodzie. Mogą służyć zarówno do ściółkowania, jak i do ochrony krzewów oraz upraw warzywnych przed śniegiem, mrozem, słońcem.

Zobacz więcej

Donice ozdobne

Doniczki ozdobne do wykorzystania w domu, ogrodzie, tarasach i balkonach. Wykonane z tworzyw sztucznych i naturalnych, dostępne w wielu różnych rozmiarach i stylach.

Zobacz więcej

Narzędzia i sprzęt do ogrodu

Szpadle, łopaty, grabki, widły, kosze na liście, rękawice ochronne, taczki, konewki, wiaderka, siekiery, sekatory. Poznaj ofertę wysokiej jakości narzędzi do ogrodu.

Zobacz więcej