Zamówienia telefoniczne oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł
Przygotuj się do wiosny!
wysyłka roślin od 19 marca*
Urządź swój ogród już dziś!

Żywotnik zachodni Malonyana Holub

  • Dostępność: dostępny
http://www.flower-garden.pl/szkolka-roslin-koblanscy

  • 18,00 złWiek sadzonki:
3 lata
Doniczka:
2-litrowa
Wysokość:
20 cm
zywotnik maloyniana holoub
zdjęcie wykonane w maju

Dobrze ukorzenione, zdrowe sadzonki dają gwarancję przyjęcia i szybkiego wzrostu. Jako wieloletni producenci roślin przykładamy dużą wagę do jakości bryły korzeniowej oferowanych przez nas sadzonek.

ukorzenione sadzonki

Sadzonki w zależności od pory roku mogą być pozbawione liści, wybarwione, przycięte, itp. Rośliny zaopatrzone są w etykiety z nazwą (lub kolorowe etykiety ze zdjęciem). Wysokość sadzonek podawana jest w przybliżeniu. Więcej informacji w regulaminie.

Bardzo oryginalna odmiana żywotnika zachodniego, wyselekcjonowana w Czechach jako mutacja (czarcia miotła) na odmianie ‘Malonyana’. Wolnorosnący krzew o pokroju karłowym, słupkowatym, pędy silnie skręcone, wałeczkowate. Po 10 latach osiąga około 1 m wysokości i podobną szerokość.

Roślina niewymagające i łatwa w uprawie. Preferuje gleby żyzne, lekko wilgotne i przepuszczalne. Stanowisko słoneczne lub półcieniste. Cechuje się bardzo dobrą mrozoodpornością.

Świetnie sprawdzi się w przydomowych ogródkach, na skalniakach i wrzosowiskach. Może być z powodzeniem uprawiana w donicach.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra
Captcha

Produkty powiązane