Zamówienia telefoniczne oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł
 • -11% Róża miniaturowa FAIRY DANCE Harward

Róża miniaturowa FAIRY DANCE Harward

http://www.flower-garden.pl/szkolka-roslin-koblanscy produkt polski

 • Promocja:

  16,90 zł

  Stara cena:

  18,90 zł

  Oszczędzasz:

  11%

 • Netto: 15,65 zł

Produkt jest chwilowo niedostępny
Przepraszamy, produkt, który oglądasz jest chwilowo niedostępny z powodu wyczerpania ilości sadzonek w naszej szkółce. Być może spodobają Ci się podobne produkty, które proponujemy poniżej:
Wiek sadzonki:
3 lata
Doniczka:
2-litrowa
Wysokość:
20 cm
róża fairy dance harward
zdjęcie wykonane w lipcu

Dobrze ukorzenione, zdrowe sadzonki dają gwarancję przyjęcia i szybkiego wzrostu. Jako wieloletni producenci roślin przykładamy dużą wagę do jakości bryły korzeniowej oferowanych przez nas sadzonek.

ukorzenione sadzonki

Sadzonki w zależności od pory roku mogą być pozbawione liści, wybarwione, przycięte, itp. Rośliny zaopatrzone są w etykiety z nazwą (lub kolorowe etykiety ze zdjęciem). Wysokość sadzonek podawana jest w przybliżeniu. Więcej informacji w regulaminie.

Niewysoka i zwarta odmiana róży okrywowej o pełnych, ciemnoczerwonych kwiatach. Osiąga wysokość 40-60 cm. Liście drobne, zielone i błyszczące. Kwiaty pełne, ciemnoczerwone, o średnicy 2-3 cm, zebrane w duże kwiatostany, bardzo liczne (pędy często uginają się pod ciężarem kwiatów). Kwitnienie długie i obfite w VI-X.

Odmiana bardzo żywotna, charakteryzuje się wysoką mrozoodpornością, w naszym klimacie właściwie nie przemarza. Krzewy nie wymagają przycinania wiosną – wykonujemy jedynie cięcie polegające na usunięciu starych, uschniętych pędów. Nie ma dużych wymagań glebowych - może rosnąć na mniej urodzajnych glebach, na stanowiskach słonecznych lub półcienistych.

Znajduje zastosowanie jako róża okrywowa, rabatowa. Rozrasta się szybko, zakrywając glebę. Sadzona jest często w miastach w dużych rabatach, parkach i ogrodach, na grobach, znakomita do uprawy na rabatach i obwódkach, również do uprawy w pojemnikach. Przeciętna gęstość sadzenia to 5-6 sztuk na m2.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra
Captcha

Szukasz najpiękniejszych róż?

Sprawdź inne odmiany z naszej oferty

Zobacz

Mogą Ci się przydać

Krzewy ozdobne i owocowe

Sadzonki krzewów ozdobnych, owocowych, sadzonki borówki, krzewy na żywopłot, hortensje bukietowe, berberysy, tuje na szpalery, jałowce płożące to tylko część asortymentu.

Zobacz więcej

Nawozy wieloskładnikowe

Nawozy mineralne w formie posypowej lub płynnej do każdego rodzaju roślin ozdobnych, owocowych oraz warzyw. Nawozy BIO organiczne na bazie obornika kurzego i bydlęcego.

Zobacz więcej

Podłoża do roślin

Specjalistyczne podłoża ogrodnicze, czyli tzw. ziemia ogrodowa to ważny element uprawy roślin. Odpowiednie podłoże zapewnia optymalne warunki do rozwoju roślin. W ofercie podłoża zarówno podłoża specjalistyczne jak i uniwersalne.

Zobacz więcej

Trawnik z nasion

Mieszanki najlepszych gatunków traw ozdobnych, charakteryzujące się niezwykłymi walorami estetycznymi. Sprawdź nasze nowości: trawnik regeneracyjny, GREEN SPRINTER, trawnik KWIATOWY i wiele innych.

Zobacz więcej

Podlewanie ogrodu

Na sucho nic nie urośnie! Sprawdź szeroką ofertę narzędzi do nawadniania ogrodu. Węże, zraszacze, armatura wodna, zestawy do podlewania, konewki w różnych wariantach kolorystycznych.

Zobacz więcej

Agrowłókniny, agrotkaniny

Wytrzymałe i przepuszczalne tkaniny, mające wiele zastosowań w ogrodzie. Mogą służyć zarówno do ściółkowania, jak i do ochrony krzewów oraz upraw warzywnych przed śniegiem, mrozem, słońcem.

Zobacz więcej

Donice ozdobne

Doniczki ozdobne do wykorzystania w domu, ogrodzie, tarasach i balkonach. Wykonane z tworzyw sztucznych i naturalnych, dostępne w wielu różnych rozmiarach i stylach.

Zobacz więcej

Narzędzia i sprzęt do ogrodu

Szpadle, łopaty, grabki, widły, kosze na liście, rękawice ochronne, taczki, konewki, wiaderka, siekiery, sekatory. Poznaj ofertę wysokiej jakości narzędzi do ogrodu.

Zobacz więcej