0
Sprawdź!

Róża 'Clair Renaissance' ® PACHNĄCA

  • Dostępność: 19 sztuk
  • Doniczka: 4-litrowa
  • Wiek: 3 lata
  • Wysokość: 40 cm

  • 32,00 złWiek sadzonki:
3 lata
Doniczka:
4-litrowa
Wysokość:
40 cm
roza parkowa clair reinassance
zdjęcie wykonane w sierpniu

Dobrze ukorzenione, zdrowe sadzonki dają gwarancję przyjęcia i szybkiego wzrostu. Jako wieloletni producenci roślin przykładamy dużą wagę do jakości bryły korzeniowej oferowanych przez nas sadzonek.

ukorzenione sadzonki

Sadzonki w zależności od pory roku mogą być pozbawione liści, wybarwione, przycięte, itp. Rośliny zaopatrzone są w etykiety z nazwą (lub kolorowe etykiety ze zdjęciem). Wysokość sadzonek podawana jest w przybliżeniu. Więcej informacji w regulaminie.

 

Najpiękniejsza odmiana z serii Renaissance® – kolekcji róż duńskiej firmy Poulsen Roser A/S. Róża parkowa, wielkokwiatowa, osiągająca około 1,5 m wysokości przy 1,2 m szerokości.

 

Pędy sztywne, wyprostowane, liście ciemnozielone, błyszczące. Wytwarza duże, intensywnie pachnące kwiaty w kolorze perłowym z delikatnym, różowo-brzoskwiniowym akcentem w środku. Ich efektowny wygląd oraz intensywna woń są największym atutem krzewu. Kwitnie obficie od czerwca, powtarzając kwitnienie aż do późnej jesieni.

Odmiana zdrowa, o niewielkich wymaganiach glebowych. Preferuje stanowiska słoneczne, osłonięte od wiatru. Polecana do barwnych kompozycji rabatowych z innymi różami, a także pojedynczo na stanowiska eksponowane.

odmiany róż

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra

Produkty powiązane