Zamówienia telefoniczne oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł
Przygotuj się do wiosny!
wysyłka roślin od 19 marca*
Urządź swój ogród już dziś!

Róża miniaturowa White Fairy

  • Dostępność: dostępny
http://www.flower-garden.pl/szkolka-roslin-koblanscy produkt polski

  • 15,00 złWiek sadzonki:
3 lata
Doniczka:
1,5-litrowa
Wysokość:
20 cm
roza white fairy
zdjęcie wykonane w lipcu

Dobrze ukorzenione, zdrowe sadzonki dają gwarancję przyjęcia i szybkiego wzrostu. Jako wieloletni producenci roślin przykładamy dużą wagę do jakości bryły korzeniowej oferowanych przez nas sadzonek.

ukorzenione sadzonki

Sadzonki w zależności od pory roku mogą być pozbawione liści, wybarwione, przycięte, itp. Rośliny zaopatrzone są w etykiety z nazwą (lub kolorowe etykiety ze zdjęciem). Wysokość sadzonek podawana jest w przybliżeniu. Więcej informacji w regulaminie.

Miniaturowa i niewymagająca odmiana róży wielokwiatowej. Gęsty krzew, dorastający do około 50 cm wysokości i 70 cm szerokości. 

Kwiaty pełne, drobne, o średnicy 3-4 cm, koloru białego, zebrane w duże, wielokwiatowe kwiatostany. Kwitnie tak obficie, że pędy uginają się pod ciężarem kwiatów! Podczas deszczowej pogody część kwiatów może lekko brązowieć - wówczas ze względów estetycznych trzeba je usuwać. Kwitnie od połowy czerwca, powtarzając kwitnienie aż do późnej jesieni!

Liście drobne, żywozielone, błyszczące, gęsto ułożone na pędach. Pędy niezbyt grube, rozchodzące się na boki.

Zaleca się zabezpieczanie na zimę, ściółkując podłoże grubą warstwą kory lub usypując nieduży kopczyk. Młode krzewy przycinamy lekko wczesną wiosną. Większe, gęste sadzonki przycina się silniej (15-20 cm).

Odmiana o niewielkich wymaganiach - może rosnąć na mniej urodzajnych glebach, na stanowiskach słonecznych lub półcienistych. Charakteryzuje się również dobrą odpornością na choroby.

Znajduje zastosowanie jako róża okrywowa, rabatowa. Sadzona jest często w miastach w dużych rabatach, parkach i ogrodach, na grobach, również w pojemnikach. Przeciętna gęstość sadzenia to 5-6 sztuk na m2.

róże miniaturowe

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra
Captcha

Produkty powiązane

Mogą Ci się przydać

Nawozy wieloskładnikowe

Nawozy mineralne w formie posypowej lub płynnej do każdego rodzaju roślin ozdobnych, owocowych oraz warzyw. Nawozy BIO organiczne na bazie obornika kurzego i bydlęcego.

Zobacz więcej

Podłoża do roślin

Specjalistyczne podłoża ogrodnicze, czyli tzw. ziemia ogrodowa to ważny element uprawy roślin. Odpowiednie podłoże zapewnia optymalne warunki do rozwoju roślin. W ofercie podłoża zarówno podłoża specjalistyczne jak i uniwersalne.

Zobacz więcej

Trawnik z nasion

Mieszanki najlepszych gatunków traw ozdobnych, charakteryzujące się niezwykłymi walorami estetycznymi. Sprawdź nasze nowości: trawnik regeneracyjny, GREEN SPRINTER, trawnik KWIATOWY i wiele innych.

Zobacz więcej

Podlewanie ogrodu

Na sucho nic nie urośnie! Sprawdź szeroką ofertę narzędzi do nawadniania ogrodu. Węże, zraszacze, armatura wodna, zestawy do podlewania, konewki w różnych wariantach kolorystycznych.

Zobacz więcej

Agrowłókniny, agrotkaniny

Wytrzymałe i przepuszczalne tkaniny, mające wiele zastosowań w ogrodzie. Mogą służyć zarówno do ściółkowania, jak i do ochrony krzewów oraz upraw warzywnych przed śniegiem, mrozem, słońcem.

Zobacz więcej

Donice ozdobne

Doniczki ozdobne do wykorzystania w domu, ogrodzie, tarasach i balkonach. Wykonane z tworzyw sztucznych i naturalnych, dostępne w wielu różnych rozmiarach i stylach.

Zobacz więcej