Zamówienia telefoniczne oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł
Sezon zimowy 2017/2018

Drodzy Klienci,

Dzień 4 grudnia jest ostatnim dniem wysyłki w tym sezonie. Wszystkie produkty zamówione po 4 grudnia będą realizowane wiosną 2018 roku.  Dokładna data wznowienia wysyłki roślin (marzec 2018) będzie zależna od wiosennych warunków pogodowych.

Berberys Thunberga Red Pillar

  • Dostępność: 245 sztuk
  • Producent:
    http://www.flower-garden.pl/szkolka-roslin-koblanscy

  • 14,00 złWiek sadzonki:
2 lata
Doniczka:
2-litrowa
Wysokość:
25 cm
berberys red pillar
zdjęcie wykonane w czerwcu

Dobrze ukorzenione, zdrowe sadzonki dają gwarancję przyjęcia i szybkiego wzrostu. Jako wieloletni producenci roślin przykładamy dużą wagę do jakości bryły korzeniowej oferowanych przez nas sadzonek.

ukorzenione sadzonki

Sadzonki w zależności od pory roku mogą być pozbawione liści, wybarwione, przycięte, itp. Rośliny zaopatrzone są w etykiety z nazwą (lub kolorowe etykiety ze zdjęciem). Wysokość sadzonek podawana jest w przybliżeniu. Więcej informacji w regulaminie.

 

Wąska odmiana berberysu, osiągająca prawie 2 m wysokości po 10 latach. Idealnie nadaje się na żywopłoty, krzewy można przycinać i formować. Z wiekiem ‘Red Pillar’ rozrasta się na szerokość, przez co jego kształt jest bardziej kielichowaty, ale odpowiednim cięciem możemy nadać mu porządany kształt.

W okresie letnim krzew wytwarza żółte, pachnące kwiaty. Podobne do ‘Red Pillar’ są berberys ‘Orange Rocket’ (z którym posadzony naprzemiennie, również tworzy ciekawą kompozycję kolorystyczną) i ‘Helmond Pillar’.

Lubi gleby lekko kwaśne, stanowisko słoneczne lub półcieniste. Ważne, aby ziemia nie była bardzo mokra i ciężka, ponieważ wpływa to negatywnie na wzrost rośliny. 

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra
Captcha

Produkty powiązane