0
Sprawdź!

Rośliny iglaste

Rośliny iglaste są podstawą większości dużych ogrodów, stanowiąc ozdobę przez cały rok. Są łatwe w uprawie i dobrze rosną na prawie każdym stanowisku. Bogactwo odmian pozwala na swobodne komponowanie wymarzonego ogrodu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sadzonek krzewów iglastych.

Cis 'Fastigiata Aurea'

Popolurna w polskich ogrodach i jedna z najciekawszych odmian cisa kolumnowego. Krzew o wyprostowanym, zwartym, kolumnowym pokroju. Rośnie powoli, osi..

18,00 zł

Cis pośredni 'Hicksii'

Cis Hicksii sadzonki jest odporny na zanieczyszczenia powietrza, charakteryzuje się również dobra mrozoodpornością.  Dobrze rośnie zarówno w pełnym sł..

18,00 zł

Cyprysik tępołuskowy 'Chirimen'

Karłowaty cyprysik o szerokostożkowym pokroju i wolnym tempie wzrostu. Osiąga około 0,5 m wysokości po 10 latach. Pędy zwarte, wałeczkowate, gęsto okr..

25,00 zł

Cyprysik tępołuskowy 'Nana Gracilis'

Gęsty cyprysik o intensywnym, szmaragdowym kolorze. Pokrój na początku kulisty, później przybiera dosyć nieregularny, stożkowaty kształt. Jest to odmi..

16,00 zł

Cyprysik tępołuskowy 'Teddy Bear'

Odmiana cyprysika tępołuskowego Teddy Bear przypomina liście paproci i dorasta do 1,5 m. Idealny do orientalnych ogrodów. Sprzedaż online, prosto ze s..

18,00 zł

Cyprysik tępołuskowy 'Tsatsumi Gold'

Efektowne sadzonki cyprysika tępołuskowego Tsatsumi Gold, idealnie nadającego się do małych ogródków. Sprzedaż online, rośliny wysyłamy z własnej szkó..

25,00 zł

Jałowiec 'Blue Carpet'

Szybko rosnąca odmiana o płożącym pokroju, srebrzystoniebieskim kolorze igieł, osiągająca 30 cm wysokości i około 2 m średnicy. Po pewnym czasie tworz..

12,00 zł

Jałowiec 'Depressa Aurea'

Cenny krzew okrywowy o pokroju rozłożystym, dorastający do 1,5 m szerokości i zaledwie 0,3 m wysokości. Tworzy charakterystyczne “gniazdo”. Posiada in..

14,00 zł

Jałowiec 'Dream Joy'

Ciekawa, okrywowa odmiana jałowca o spłaszczonym pokroju oraz rozłożystych pędach. Główną ozdobą są pędy w 3 różnych kolorach – zielonym, żółtym i nie..

14,00 zł

Jałowiec 'Goldschatz'

Żółta mutacja odmiany ‘Repanda’. Wolnorosnący, po 10 latach osiąga zaledwie 20 cm wysokości i 1,5 m szerokości. Wiosną, igły w kolorze pomarańczowożół..

17,00 zł

Jałowiec 'Icee Blue'

Efektownie wyglądająca odmiana jałowca o srebrzystoniebieskim odcieniu. Roślina płożąca, która świetnie nadaje się na skalniaki, jako okrycie murków, ..

18,00 zł

Jałowiec 'Prince of Wales'

Kanadyjska odmiana jałowca o ściętym, płożącym pokroju, rozrastająca się na boki. Rośnie wolno, po 10 latach osiąga około 1 m średnicy. Starsze krzewy..

14,00 zł

Jałowiec nadbrzeżny 'Schlager'

Wolno rosnąca odmiana jałowca, płożąca, osiągająca po 10 latach 0,2 m wysokości i 1 m szerokości. Igły długie, kłujące, o kolorze intensywnie zielonym..

16,00 zł

Jałowiec Pfitzera 'Golden Saucer'

Rozłożysty krzew o umiarkowanym tempie wzrostu. Osiąga około 1 m wysokości i 2 m szerokości. Pędy o łagodnie opadających wierzchołkach, intensywnie żó..

7,00 zł

Jałowiec płożący 'Blue Chip'

Jedna z najlepszych niskich odmian okrywowych. Niski, gęsty krzew o płożącym pokroju, dorastający w wieku 10 lat do 0,2 m wysokości i 1,5 m szerokości..

14,00 zł

Jałowiec płożący 'Golden Carpet'

Wolnorosnąca, płożąca odmiana, osiągająca około 10 cm wysokości i 1,2 m szerokości. Wyglądem i pokrojem przypominająca odmianę ‘Wiltonii’, różni się o..

12,00 zł

Jałowiec płożący 'Green Carpet'

Wolnorosnąca, płożąca odmiana osiągająca po 10 latach 10 cm wysokości i 1,5 m szerokości. Świetnie nadaje się jako roślina okrywowa, szczególnie na sk..

16,00 zł

Jałowiec płożący 'Limeglow'

Niski, zimozielony krzew o zwartym pokroju. Rośnie powoli – w wieku 10 lat osiąga 30 cm wysokości i 80 cm szerokości. Pędy wzniesione, promieniście ro..

12,00 zł

Wyświetlono: 1 do 18 z 54 (3 stron)