0
Sprawdź!
 • -13% Pięciornik krzewiasty 'Pink Queen'

Pięciornik krzewiasty 'Pink Queen'

 • Dostępność: 124 sztuk
 • Doniczka: 0,5-litrowa
 • Wiek: 2 lata
 • Wysokość: 15 cm

 • Promocja:

  6,99 zł

  Stara cena:

  8,00 zł

  Oszczędzasz:

  13%Wiek sadzonki:
2 lata
Doniczka:
0,5-litrowa
Wysokość:
15 cm
pieciornik pink queen
zdjęcie wykonane w czerwcu

Dobrze ukorzenione, zdrowe sadzonki dają gwarancję przyjęcia i szybkiego wzrostu. Jako wieloletni producenci roślin przykładamy dużą wagę do jakości bryły korzeniowej oferowanych przez nas sadzonek.

ukorzenione sadzonki

Sadzonki w zależności od pory roku mogą być pozbawione liści, wybarwione, przycięte, itp. Rośliny zaopatrzone są w etykiety z nazwą (lub kolorowe etykiety ze zdjęciem). Wysokość sadzonek podawana jest w przybliżeniu. Więcej informacji w regulaminie.

 

Gęsty krzew o zaokrąglonym pokroju osiągający zaledwie 0,5 m wysokości. Pędy rozgałęzione, łukowato wzniesione, z każdej strony otoczone pojedynczymi, malutkimi, podłużnymi listkami o ciemnozielonym kolorze.

Kwiaty na końcach pędów w kolorze jasnoróżowym, składające się z 5 płatków, o średnicy dochodzące do 4-5 cm. Ich niewątpliwą zaletą jest to, że utrzymują się bardzo długo na krzewie, od maja aż do października.

Pięciornik jest odporny na mrozy i zanieczyszczenia powietrza. Z tego względu jest chętnie sadzony w miastach i parkach. Kwitnie bardzo długo i niezawodnie, nie choruje. Jest bardzo łatwy w uprawie, zadowoli się każdą uprawną, ogrodową ziemią. Dobrze znosi cięcie, więc nadaje się na niskie, formowane żywopłoty. Preferuje stanowisko słoneczne.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra

Produkty powiązane