Zamówienia tel. oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł
Tawuła brzozolistna
Tawuła brzozolistnaTawuła brzozolistnaTawuła brzozolistnaTawuła brzozolistna

Tawuła brzozolistna

  • Dostępność: niedostępny
  • 14,99 zł

  • Netto: 13,88 zł
  • Zaloguj się, aby otrzymać 13 punktów lojalnościowych za zakup tego produktu.

Produkt jest chwilowo niedostępny
Przepraszamy, produkt który oglądasz jest chwilowo niedostępny z powodu wyczerpania dostępnej ilości sztuk. Być może spodobają Ci się podobne produkty, które proponujemy poniżej:
Wiek sadzonki
3 lata
Pojemnik
2-litrowy
Wysokość
20-30 cm

Paszport roślin /
Plant passport

ASpiraea
BPL-24/04/6437
CA
DPL
Tawuła brzozolistna
wygląd sadzonek we wrześniu
Dobrze ukorzenione, zdrowe sadzonki to podstawa sukcesu w uprawie. Oferowane przez nas rośliny i nasiona podlegają regularnej ścisłej kontroli jakości oraz kontroli zdrowotnej przeprowadzanej przez wykwalifikowane osoby z Państwowej Inspekcji Ochrony Roślin i Nasiennictwa.

Ważne! Wygląd sadzonek może się różnić od przedstawionego zdjęcia w zależności od pory roku. Wiosną większość bylin jest pozbawiona części nadziemnej. Wysokość sadzonek podawana jest w przybliżeniu. Na potrzeby transportu zbyt długie pędy mogą zostać przycięte. Rośliny zaopatrzone są w etykiety z nazwą lub kolorowe etykiety ze zdjęciem. Więcej informacji w regulaminie.

Karłowa tawuła o zwartym pokroju. Osiąga około 0,5 m - 1 m wysokości, będąc bardziej szeroką, niż wysoką. Liście drobne, okrągłe z wcięciami. Kwitnie na biało w czerwcu, na zeszłorocznych pędach. Kwiaty są skupione w płaskie kwiatostany. Krzew polecany do ogrodów domowych i na tereny zieleni miejskiej.

Jest to niewymagający i odporny krzew, wytrzymały na mrozy oraz na zanieczyszczenia powietrza. Dobrze rośnie na wszystkich żyznych glebach ogrodowych. Stanowisko słoneczne lub półcieniste.

 

Napisz opinię