Zamówienia telefoniczne oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł

Ochraniacz drzewa TreeGuard 305mm

http://www.flower-garden.pl/treeguard

  • 22,00 zł  brutto

  • Netto: 17,89 zł


Ochraniacz drzewa TreeGuard pozwala w prosty sposób chronić drzewa i krzewy przed uszkodzeniami powodowanymi podczas koszenia kosiarką. Średnica całego ochraniacza to 25 cm. Otwór wewnętrzny urządzenia pozwala na regulację w zakresie od 2,5 cm do 30,5 cm (regulacja 6-stopniowa).

  • ochraniacz rośnie wraz z drzewkiem (wystarczy co jakiś czas wyłamać kolejny okrąg)
  • blokuje wzrost trawy wokół pnia drzewa - nie trzeba wykonywać dodatkowego podkaszania, które wiąże się z ryzykiem uszkodzenia drzewka
  • można jeździć po nim kosiarką
  • odporny na deszcz, śnieg, mróz i promienie UV
  • do ochrony drzewek owocowych, krzewów ozdobnych, kwiatów, warzyw, a nawet słupków, parasoli i mebli ogrodowych
  • wykonany z materiałów w 100% nadających się do recyklingu
  • kolor zielony

ochraniacz drzewa

Kolor: zielony
Średnica: 48 cm (regulacja otworu od 2,5 cm do 30,5 cm)
Waga: 0,4 kg

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra
Captcha

Produkty powiązane

Mogą Ci się przydać

Krzewy ozdobne i owocowe

Sadzonki krzewów ozdobnych, owocowych, sadzonki borówki, krzewy na żywopłot, hortensje bukietowe, berberysy, tuje na szpalery, jałowce płożące to tylko część asortymentu.

Zobacz więcej

Nawozy wieloskładnikowe

Nawozy mineralne w formie posypowej lub płynnej do każdego rodzaju roślin ozdobnych, owocowych oraz warzyw. Nawozy BIO organiczne na bazie obornika kurzego i bydlęcego.

Zobacz więcej

Podłoża do roślin

Specjalistyczne podłoża ogrodnicze, czyli tzw. ziemia ogrodowa to ważny element uprawy roślin. Odpowiednie podłoże zapewnia optymalne warunki do rozwoju roślin. W ofercie podłoża zarówno podłoża specjalistyczne jak i uniwersalne.

Zobacz więcej

Trawnik z nasion

Mieszanki najlepszych gatunków traw ozdobnych, charakteryzujące się niezwykłymi walorami estetycznymi. Sprawdź nasze nowości: trawnik regeneracyjny, GREEN SPRINTER, trawnik KWIATOWY i wiele innych.

Zobacz więcej

Podlewanie ogrodu

Na sucho nic nie urośnie! Sprawdź szeroką ofertę narzędzi do nawadniania ogrodu. Węże, zraszacze, armatura wodna, zestawy do podlewania, konewki w różnych wariantach kolorystycznych.

Zobacz więcej

Agrowłókniny, agrotkaniny

Wytrzymałe i przepuszczalne tkaniny, mające wiele zastosowań w ogrodzie. Mogą służyć zarówno do ściółkowania, jak i do ochrony krzewów oraz upraw warzywnych przed śniegiem, mrozem, słońcem.

Zobacz więcej

Donice ozdobne

Doniczki ozdobne do wykorzystania w domu, ogrodzie, tarasach i balkonach. Wykonane z tworzyw sztucznych i naturalnych, dostępne w wielu różnych rozmiarach i stylach.

Zobacz więcej

Narzędzia i sprzęt do ogrodu

Szpadle, łopaty, grabki, widły, kosze na liście, rękawice ochronne, taczki, konewki, wiaderka, siekiery, sekatory. Poznaj ofertę wysokiej jakości narzędzi do ogrodu.

Zobacz więcej