Zamówienia tel. oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł

Ochraniacz drzewa TreeGuard 305mm


 • 23,00 zł

 • Netto: 18,70 zł
 • Cena w punktach: 447
 • Zaloguj się, aby otrzymać 17 punktów lojalnościowych za zakup tego produktu.


Ochraniacz drzewa TreeGuard pozwala w prosty sposób chronić drzewa i krzewy przed uszkodzeniami powodowanymi podczas koszenia kosiarką. Średnica całego ochraniacza to 25 cm. Otwór wewnętrzny urządzenia pozwala na regulację w zakresie od 2,5 cm do 30,5 cm (regulacja 6-stopniowa).

 • ochraniacz rośnie wraz z drzewkiem (wystarczy co jakiś czas wyłamać kolejny okrąg)
 • blokuje wzrost trawy wokół pnia drzewa - nie trzeba wykonywać dodatkowego podkaszania, które wiąże się z ryzykiem uszkodzenia drzewka
 • można jeździć po nim kosiarką
 • odporny na deszcz, śnieg, mróz i promienie UV
 • do ochrony drzewek owocowych, krzewów ozdobnych, kwiatów, warzyw, a nawet słupków, parasoli i mebli ogrodowych
 • wykonany z materiałów w 100% nadających się do recyklingu
 • kolor zielony

ochraniacz drzewa

Kolor zielony
Średnica 48 cm (regulacja otworu od 2,5 cm do 30,5 cm)
Waga 0,4 kg

Napisz opinię

Produkty powiązane

Mogą Ci się przydać

Krzewy ozdobne i owocowe

Sadzonki krzewów ozdobnych, owocowych, sadzonki borówki, krzewy na żywopłot, hortensje bukietowe, berberysy, tuje na szpalery, jałowce płożące to tylko część asortymentu.

Zobacz więcej

Nawozy wieloskładnikowe

Nawozy mineralne w formie posypowej lub płynnej do każdego rodzaju roślin ozdobnych, owocowych oraz warzyw. Nawozy BIO organiczne na bazie obornika kurzego i bydlęcego.

Zobacz więcej

Podłoża do roślin

Specjalistyczne oraz uniwersalne podłoża ogrodnicze, czyli tzw. ziemia ogrodowa to ważny element uprawy roślin. Odpowiednie podłoże zapewnia optymalne warunki do rozwoju roślin.

Zobacz więcej

Trawnik z nasion

Mieszanki najlepszych gatunków traw ozdobnych, charakteryzujące się niezwykłymi walorami estetycznymi. Sprawdź nasze nowości: trawnik regeneracyjny, GREEN SPRINTER, trawnik KWIATOWY i wiele innych.

Zobacz więcej

Podlewanie ogrodu

Na sucho nic nie urośnie! Sprawdź szeroką ofertę narzędzi do nawadniania ogrodu. Węże, zraszacze, armatura wodna, zestawy do podlewania, konewki w różnych wariantach kolorystycznych.

Zobacz więcej

Agrowłókniny, agrotkaniny

Wytrzymałe i przepuszczalne tkaniny, mające wiele zastosowań w ogrodzie. Mogą służyć zarówno do ściółkowania, jak i do ochrony krzewów oraz upraw warzywnych przed śniegiem, mrozem, słońcem.

Zobacz więcej

Donice ozdobne

Doniczki ozdobne do wykorzystania w domu, ogrodzie, tarasach i balkonach. Wykonane z tworzyw sztucznych i naturalnych, dostępne w wielu różnych rozmiarach i stylach.

Zobacz więcej

Narzędzia i sprzęt do ogrodu

Szpadle, łopaty, grabki, widły, kosze na liście, rękawice ochronne, taczki, konewki, wiaderka, siekiery, sekatory, opryskiwacze, odzież ochronna. Poznaj ofertę wysokiej jakości narzędzi do ogrodu.

Zobacz więcej

Nasiona kwiatów i warzyw

Certyfikowane nasiona warzyw, kwiatów, ziół, nasiona rośliny egzotycznych, nasiona na kiełki, mieszanki kwiatów, mieszanki roślin miododajnych, doniczki do rozsad oraz akcesoria do wysiewu.

Zobacz więcej