Zamówienia telefoniczne oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł

Obroża dla kota STOP insektom z dzwoneczkiem

http://www.flower-garden.pl/hunter produkt polski

  • 13,99 zł  brutto

  • Netto: 11,37 zł


Odblaskowa obroża dla kotów służąca do ochrony tych zwierząt przed ektopasożytami i pchłami. Produkt oparty jest na działaniu olejków eterycznych, które skutecznie zniechęcają owady (pchły, komary, meszki) do przebywania w pobliżu zwierzęcia lub jego sierści. Materiał obroży jest odporny na zadrapania i zaciąganie nitek. Wygodne zapięcie typu "klik" i łatwa regulacja długości umożliwia dopasowanie obroży do obwodu szyi kota.

Produkt nie powoduje alergii i podrażnień delikatnej skóry i sierści kota. Obroża jest wodoodporna i chroni do 3 miesięcy. Zaleca się ją stosować jako produkt kosmetyczny i pielęgnacyjny - profilaktycznie. Obroża przeznaczona jest dla kotów w wieku powyżej 3 miesięcy.

 

obroża dla kota z dzwoneczkiem

 

Długość całkowita: regulowana 20-30 cm
Szerokość: 1 cm

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest dopuszczony!
    Zła           Dobra
Captcha

Produkty powiązane

Mogą Ci się przydać

Krzewy ozdobne i owocowe

Sadzonki krzewów ozdobnych, owocowych, sadzonki borówki, krzewy na żywopłot, hortensje bukietowe, berberysy, tuje na szpalery, jałowce płożące to tylko część asortymentu.

Zobacz więcej

Nawozy wieloskładnikowe

Nawozy mineralne w formie posypowej lub płynnej do każdego rodzaju roślin ozdobnych, owocowych oraz warzyw. Nawozy BIO organiczne na bazie obornika kurzego i bydlęcego.

Zobacz więcej

Podłoża do roślin

Specjalistyczne podłoża ogrodnicze, czyli tzw. ziemia ogrodowa to ważny element uprawy roślin. Odpowiednie podłoże zapewnia optymalne warunki do rozwoju roślin. W ofercie podłoża zarówno podłoża specjalistyczne jak i uniwersalne.

Zobacz więcej

Trawnik z nasion

Mieszanki najlepszych gatunków traw ozdobnych, charakteryzujące się niezwykłymi walorami estetycznymi. Sprawdź nasze nowości: trawnik regeneracyjny, GREEN SPRINTER, trawnik KWIATOWY i wiele innych.

Zobacz więcej

Podlewanie ogrodu

Na sucho nic nie urośnie! Sprawdź szeroką ofertę narzędzi do nawadniania ogrodu. Węże, zraszacze, armatura wodna, zestawy do podlewania, konewki w różnych wariantach kolorystycznych.

Zobacz więcej

Agrowłókniny, agrotkaniny

Wytrzymałe i przepuszczalne tkaniny, mające wiele zastosowań w ogrodzie. Mogą służyć zarówno do ściółkowania, jak i do ochrony krzewów oraz upraw warzywnych przed śniegiem, mrozem, słońcem.

Zobacz więcej

Donice ozdobne

Doniczki ozdobne do wykorzystania w domu, ogrodzie, tarasach i balkonach. Wykonane z tworzyw sztucznych i naturalnych, dostępne w wielu różnych rozmiarach i stylach.

Zobacz więcej

Narzędzia i sprzęt do ogrodu

Szpadle, łopaty, grabki, widły, kosze na liście, rękawice ochronne, taczki, konewki, wiaderka, siekiery, sekatory. Poznaj ofertę wysokiej jakości narzędzi do ogrodu.

Zobacz więcej