Zamówienia tel. oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł

Obroża dla kota STOP insektom z dzwoneczkiem

produkt polski

  • 15,50 zł

  • Netto: 12,60 zł
  • Cena w punktach: 315
  • Zaloguj się, aby otrzymać 12 punktów lojalnościowych za zakup tego produktu.


Odblaskowa obroża dla kotów służąca do ochrony tych zwierząt przed ektopasożytami i pchłami. Produkt oparty jest na działaniu olejków eterycznych, które skutecznie zniechęcają owady (pchły, komary, meszki) do przebywania w pobliżu zwierzęcia lub jego sierści. Materiał obroży jest odporny na zadrapania i zaciąganie nitek. Wygodne zapięcie typu "klik" i łatwa regulacja długości umożliwia dopasowanie obroży do obwodu szyi kota.

Produkt nie powoduje alergii i podrażnień delikatnej skóry i sierści kota. Obroża jest wodoodporna i chroni do 3 miesięcy. Zaleca się ją stosować jako produkt kosmetyczny i pielęgnacyjny - profilaktycznie. Obroża przeznaczona jest dla kotów w wieku powyżej 3 miesięcy.

 

obroża dla kota z dzwoneczkiem

 

Długość całkowita regulowana 20-30 cm
Szerokość 1 cm

Napisz opinię

Produkty powiązane

Mogą Ci się przydać

Krzewy ozdobne i owocowe

Sadzonki krzewów ozdobnych, owocowych, sadzonki borówki, krzewy na żywopłot, hortensje bukietowe, berberysy, tuje na szpalery, jałowce płożące to tylko część asortymentu.

Zobacz więcej

Nawozy wieloskładnikowe

Nawozy mineralne w formie posypowej lub płynnej do każdego rodzaju roślin ozdobnych, owocowych oraz warzyw. Nawozy BIO organiczne na bazie obornika kurzego i bydlęcego.

Zobacz więcej

Podłoża do roślin

Specjalistyczne oraz uniwersalne podłoża ogrodnicze, czyli tzw. ziemia ogrodowa to ważny element uprawy roślin. Odpowiednie podłoże zapewnia optymalne warunki do rozwoju roślin.

Zobacz więcej

Trawnik z nasion

Mieszanki najlepszych gatunków traw ozdobnych, charakteryzujące się niezwykłymi walorami estetycznymi. Sprawdź nasze nowości: trawnik regeneracyjny, GREEN SPRINTER, trawnik KWIATOWY i wiele innych.

Zobacz więcej

Podlewanie ogrodu

Na sucho nic nie urośnie! Sprawdź szeroką ofertę narzędzi do nawadniania ogrodu. Węże, zraszacze, armatura wodna, zestawy do podlewania, konewki w różnych wariantach kolorystycznych.

Zobacz więcej

Agrowłókniny, agrotkaniny

Wytrzymałe i przepuszczalne tkaniny, mające wiele zastosowań w ogrodzie. Mogą służyć zarówno do ściółkowania, jak i do ochrony krzewów oraz upraw warzywnych przed śniegiem, mrozem, słońcem.

Zobacz więcej

Donice ozdobne

Doniczki ozdobne do wykorzystania w domu, ogrodzie, tarasach i balkonach. Wykonane z tworzyw sztucznych i naturalnych, dostępne w wielu różnych rozmiarach i stylach.

Zobacz więcej

Narzędzia i sprzęt do ogrodu

Szpadle, łopaty, grabki, widły, kosze na liście, rękawice ochronne, taczki, konewki, wiaderka, siekiery, sekatory, opryskiwacze, odzież ochronna. Poznaj ofertę wysokiej jakości narzędzi do ogrodu.

Zobacz więcej

Nasiona kwiatów i warzyw

Certyfikowane nasiona warzyw, kwiatów, ziół, nasiona rośliny egzotycznych, nasiona na kiełki, mieszanki kwiatów, mieszanki roślin miododajnych, doniczki do rozsad oraz akcesoria do wysiewu.

Zobacz więcej