Zamówienia telefoniczne oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł

Krople przeciw pchłom dla psa dużego >15kg

  • Dostępność: 15 sztuk
  • EAN: 5908278972898
  • Czas wysyłki: 2-3 dni
produkt polski

  • 13,20 zł

  • Netto: 10,73 zł


Krople przeciw pchłom dla psów dużych (ponad 15kg). Produkt przeznaczony dla psów i szczeniąt wszystkich ras, także dla tych o skórze i sierści delikatnej. Składniki zawarte w kroplach mają bardzo dobre właściwości pielęgnacyjne, tonizujące i łagodzące podrażnienia skóry. W skład produktu wchodzą również witaminy, które działają odżywczo i regenerująco, a także środek nabłyszczający, ktory nadaje sierści doskonały wygląd i połysk, oraz ułatwia rozczesywanie. Krople pozostawiają po użyciu przyjemny zapach.

Produkt w 100% pochodzenia naturalnego!
 

krople dla psa dużego

Pojemność: 1,8 ml

Napisz opinię

Produkty powiązane

Mogą Ci się przydać

Krzewy ozdobne i owocowe

Sadzonki krzewów ozdobnych, owocowych, sadzonki borówki, krzewy na żywopłot, hortensje bukietowe, berberysy, tuje na szpalery, jałowce płożące to tylko część asortymentu.

Zobacz więcej

Nawozy wieloskładnikowe

Nawozy mineralne w formie posypowej lub płynnej do każdego rodzaju roślin ozdobnych, owocowych oraz warzyw. Nawozy BIO organiczne na bazie obornika kurzego i bydlęcego.

Zobacz więcej

Podłoża do roślin

Specjalistyczne podłoża ogrodnicze, czyli tzw. ziemia ogrodowa to ważny element uprawy roślin. Odpowiednie podłoże zapewnia optymalne warunki do rozwoju roślin. W ofercie podłoża zarówno podłoża specjalistyczne jak i uniwersalne.

Zobacz więcej

Trawnik z nasion

Mieszanki najlepszych gatunków traw ozdobnych, charakteryzujące się niezwykłymi walorami estetycznymi. Sprawdź nasze nowości: trawnik regeneracyjny, GREEN SPRINTER, trawnik KWIATOWY i wiele innych.

Zobacz więcej

Podlewanie ogrodu

Na sucho nic nie urośnie! Sprawdź szeroką ofertę narzędzi do nawadniania ogrodu. Węże, zraszacze, armatura wodna, zestawy do podlewania, konewki w różnych wariantach kolorystycznych.

Zobacz więcej

Agrowłókniny, agrotkaniny

Wytrzymałe i przepuszczalne tkaniny, mające wiele zastosowań w ogrodzie. Mogą służyć zarówno do ściółkowania, jak i do ochrony krzewów oraz upraw warzywnych przed śniegiem, mrozem, słońcem.

Zobacz więcej

Donice ozdobne

Doniczki ozdobne do wykorzystania w domu, ogrodzie, tarasach i balkonach. Wykonane z tworzyw sztucznych i naturalnych, dostępne w wielu różnych rozmiarach i stylach.

Zobacz więcej

Narzędzia i sprzęt do ogrodu

Szpadle, łopaty, grabki, widły, kosze na liście, rękawice ochronne, taczki, konewki, wiaderka, siekiery, sekatory. Poznaj ofertę wysokiej jakości narzędzi do ogrodu.

Zobacz więcej