Zamówienia telefoniczne oraz email:
0
Koszyk
0,00 zł

Preparat do pielęgnacji skóry i sierści zwierząt 70ml

  • Dostępność: 12 sztuk
  • EAN: 5908278976384
  • Czas wysyłki: 2-3 dni
produkt polski

  • 13,99 zł

  • Netto: 11,37 zł


Preparat w sprayu przeznaczony do pielęgnacji skóry i sierści zwierząt domowych i hodowlanych. Wspomaga naturalne procesy odbudowy i regeneracji skóry i zabezpiecza przed niekorzystnym działaniem czynników środowiskowych. Niweluje nieprzyjemny zapach i pomaga w odbudowie uszkodzonych włosów. Formuła została oparta na nanokompleksach srebra. Hunter SILVECO polecany jedo do pielęgnacji sierści: kotów, psów, koni, krów, świnek.

Produkt biobójczy należy stosować z zachowaniem szczególnych środków ostrożności. Przed każdym użyciem dokładnie przeczytać etykietę produktu.

preparat do pielegnacji skory i siersci zwierzat

Instrukcja stosowania: Nanosić na oczyszczoną skórę zwierzęcia poprzez rozpylenie. Pozostawić do wyschnięcia. Aplikować raz dziennie.
Pojemność: 70 ml

Napisz opinię

Produkty powiązane

Mogą Ci się przydać

Krzewy ozdobne i owocowe

Sadzonki krzewów ozdobnych, owocowych, sadzonki borówki, krzewy na żywopłot, hortensje bukietowe, berberysy, tuje na szpalery, jałowce płożące to tylko część asortymentu.

Zobacz więcej

Nawozy wieloskładnikowe

Nawozy mineralne w formie posypowej lub płynnej do każdego rodzaju roślin ozdobnych, owocowych oraz warzyw. Nawozy BIO organiczne na bazie obornika kurzego i bydlęcego.

Zobacz więcej

Podłoża do roślin

Specjalistyczne podłoża ogrodnicze, czyli tzw. ziemia ogrodowa to ważny element uprawy roślin. Odpowiednie podłoże zapewnia optymalne warunki do rozwoju roślin. W ofercie podłoża zarówno podłoża specjalistyczne jak i uniwersalne.

Zobacz więcej

Trawnik z nasion

Mieszanki najlepszych gatunków traw ozdobnych, charakteryzujące się niezwykłymi walorami estetycznymi. Sprawdź nasze nowości: trawnik regeneracyjny, GREEN SPRINTER, trawnik KWIATOWY i wiele innych.

Zobacz więcej

Podlewanie ogrodu

Na sucho nic nie urośnie! Sprawdź szeroką ofertę narzędzi do nawadniania ogrodu. Węże, zraszacze, armatura wodna, zestawy do podlewania, konewki w różnych wariantach kolorystycznych.

Zobacz więcej

Agrowłókniny, agrotkaniny

Wytrzymałe i przepuszczalne tkaniny, mające wiele zastosowań w ogrodzie. Mogą służyć zarówno do ściółkowania, jak i do ochrony krzewów oraz upraw warzywnych przed śniegiem, mrozem, słońcem.

Zobacz więcej

Donice ozdobne

Doniczki ozdobne do wykorzystania w domu, ogrodzie, tarasach i balkonach. Wykonane z tworzyw sztucznych i naturalnych, dostępne w wielu różnych rozmiarach i stylach.

Zobacz więcej

Narzędzia i sprzęt do ogrodu

Szpadle, łopaty, grabki, widły, kosze na liście, rękawice ochronne, taczki, konewki, wiaderka, siekiery, sekatory. Poznaj ofertę wysokiej jakości narzędzi do ogrodu.

Zobacz więcej